po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)

20.04.2022, 01:45 • UBS Arena, New York • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 3.48 4.56 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:49

Už je ale po přesilovce, neboť MacKenzie Weegar fauloval unikajícího Pariseho, dostal dvě minuty za vysokou hůl, což se mu nelíbilo, vzteky udeřil hokejkou do plexiskla a dostal tak navíc desetiminutový trest za nesportovní chování.

54:34

Další přesilovka pro Floridu, po buly poslal Kyle Palmieri nechtěně puk přes plexi a dostal dvě minuty za zdržování hry.

50:14

Hosté budou moci srovnat v přesilové hře, dvě minuty za podražení dostal Kieffer Bellows.

40:55

A je tu přesilovka pro NY Islanders. MacKenzie Weegar vyhodil puk přes mantinel a dostal dvě minuty za zdržování hry.

37:16

Teď však následuje přesilovka pro hosty, dvě minuty za vysokou hůl dostal Mathew Barzal.

32:41

Přesilovka pro Floridu, dvě minuty za krosček dostal Andy Greene.

15:43

Přesilovku si zahraje i hostující tým, na trestnou lavici zamířil Matt Martin s dvěma minutami za nedovolené bránění.

12:58

Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji domácí. Dvě minuty za podrážení dostal Sergej Bobrovskij. Trest za gólmana odsedí Mason Marchment.

2:3

Branky a nahrávky: 25. Aho (Greene, Bellows), 42. Pageau (Barzal, Dobson) – 35. Barkov (Giroux, Huberdeau), 57. Barkov (Gudas, Huberdeau), 61. Barkov (Huberdeau, Forsling)

New York Islanders: I. Sorokin (Varlamov) – Pulock, Pelech, Dobson, Chára, Greene, Aho – Beauvillier, Nelson (A), A. Lee (C) – Palmieri, Pageau, Bailey (A) – Bellows, Parise, Barzal – Ross Johnston, Cizikas, M. Martin.
Trenér: Barry Trotz

Florida Panthers: Bobrovskij (S. Knight) – Weegar, Chiarot, Montour, Forsling, Gudas, Hägg – Duclair, S. Bennett, Verhaeghe – Giroux, Barkov (A), Huberdeau (C) – S. Reinhart, A. Lundell, Marchment – Hörnqvist (A), Luostarinen, Mamin.

32:41 NYI 2 Greene, krosček
34:12 FLA 1:1 Barkov (Giroux, Huberdeau)
37:16 NYI 2 Barzal, vysoká hůl
40:55 FLA 2 Weegar, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
41:01 NYI 2:1 Pageau (Barzal, Dobson)
50:14 NYI 2 Bellows, podrážení
54:34 NYI 2 Palmieri, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
54:49 FLA 2+10 Weegar, vysoká hůl+nesportovní chování
56:02 FLA 2:2 Barkov (Gudas, Huberdeau)