Česko – Finsko

4:3

po s.n. (3:2) (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

18.04.2022, 15:45 • Tréninková hala KV Areny, Karlovy Vary • Marie Valentová

Dnešní přípravný zápas mezi mladíky Česka a Finska v kategorii U18 je minulostí. Tým Česka zvítězil po samostatných nájezdech 4:3. V základní hrací době se skóre na světelné tabuli zastavilo na stavu 3:3 poté, co i v třetí třetině padla na každé straně jedna branka. Ta první byla k vidění až v čase 57:48. Jejím autorem byl ONDŘEJ BECHER a poslal tak český tým do vedení. Radost z vedení však českým mladíkům 13 sekund před koncem zápasu sebral finský útočník JOAKIM KEMELL, který na svém dresu nosí číslo 13 a svou střelou poslal dnešní zápas do prodloužení. V prodloužení bylo k vidění několik šancí, ale ani jeden z maskovaných mladíků se nenechal překvapit, a tak došlo na samostatné nájezdy. O vítězi dnešního utkání rozhodl svou trefou v osmé sérii JIŘÍ KULICH. Jak jsem zmiňovala v úvodu, první zápas sezóny spolu dnešní soupeři odehráli v srpnu 2021 na Hlinka Gretzky Cupu, kdy v samostatných nájezdech zvítězil tým Finska.
V tom dnešním zápase si naopak vítězství v samostatných nájezdech připsal výběr českých mladíků. Poslední přípravný zápas českého výběru před MS v Německu se odehraje ve středu 20. dubna 2022 opět v Karlových Varech. To je pro dnešek ode mě vše. Přeji krásný sváteční podvečer. (18:29:50)

KULICH - 4:3sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Česko.
Jiří Kulich vystřelil svým nájezdem výhru pro české mladíky.