HC Plzeň 1929 – HC Slavia Praha

3:8

konec (1:2, 0:5, 2:1)

16.04.2022, 09:00 • RT TORAX ARENA • Info o změnách stavu (Monika Baloghová)

První utkání třetího dne je u konce, Slavia si připisuje svou první výhru na turnaji. Čtyřmi góly se blýskl útočník Matouš Kucharčík, když přidal i jednu asistenci a výrazně tak přispěl k této výhře.
Já se s vámi loučím, ale z Ostravy to ještě ani zdaleka není vše, sledujte také další dva zápasy dnešního dne. (11:29:27)

58:56

Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň využila přesilovou hru, po nahrávce Maxe snižoval ANTONÍN KLATOVSKÝ – 3:8. Asistence: Jiří Maxa, Adam Benák.

58:27

Trestné lavice se nám zaplňují, na tu plzeňskou odjíždí Dyk a Hodaň, na slávistickou pak Lorenz a Grebeníček, všichni budou pykat dvě minuty za hrubost.

58:24

Tománek je zpět ve hře, Plzeň hraje se v plném počtu a má před sebou zkrácenou přesilovku.

58:15

Bude se hrát ve čtyřech, Pšenička si vypomohl sekáním.

56:24

Domácí špatně vystřídali, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tománek.

52:39

Slavia právě vstřelila branku!
Hosté využívají další přesilovku ARTUREM MATĚJOVSKÝM – 2:8. Asistence: Max Pšenička, Matouš Kucharčík.

52:13

Fousek se může zapojit do hry, hosté pokračují v klasické přesilovce.

50:54

Za podrážení je potrestán další hráč Plzně – Kamas. Slavia hraje dvojnásobnou přesilovku.

50:13

Domácí budou znovu hrát v oslabení, Fousek se provinil podrážením.

49:43

Hosté hrají v plném počtu.

47:43

Plzeňští mají k dispozici přesilovku, za hrubost je vyloučen Rachůnek.

45:37

Plzeň hraje v plném počtu.

43:37

Za hákování odjíždí mezi trestoměřiče plzeňský Benák.

43:12

Domácí na začátku třetí třetiny korigují stav, když v přesilovce, s asistencí Hodaně, překonává Novákovou v brance ANTONÍN KLATOVSKÝ – 2:7. Asistence: Lukáš Hodaň.

42:34

Za sekání je potrestán hostující Lorenz.

40:01

Další třetina začne přibližně v 10:41.

3:8

Branky a nahrávky: 6. Kocek (Hodaň, Benák), 44. Klatovský (Hodaň), 59. Klatovský (Maxa, Benák) – 16. Kucharčík, 19. Rachůnek (Šámal, Krčál), 30. Lorenc (Huk), 30. Kucharčík (Huk), 31. Lorenz, 38. Kucharčík (Lorenz), 39. Kucharčík (Poletín), 53. Matějovský (Pšenička, Kucharčík)

HC Plzeň 1929: Pavlis (Prantner) – Fousek, Lučan, Kamas, Černý, Kocek – Maxa, Klatovský, Tománek, Martinů, Křepel, Trachta, Hodaň, Dyk, Hanzák, Úbl, Benák
Trenér: Tomáš Pejchar

HC Slavia Praha: Nováková (Poletín) – Marek, Lorenz, Macek, Derka, Labuzík, Rachůnek, Pšenička – Matějovský, Grebeníček, Krčál, Tichý, Poletín, Huk, Tittl, Šámal, Kucharčík
Trenér: Tomáš Kucharčík

Rozhodčí: Rimmel – Klimek, Molin

05:06 SLA 2 Šámal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
05:26 PLM 1:0 Kocek (Hodaň, Benák)
15:05 SLA 1:1 Kucharčík
17:19 PLM 2 Černý, podrážení
18:41 SLA 1:2 Rachůnek (Šámal, Krčál)
29:24 SLA 1:3 Lorenc (Huk)
29:48 SLA 1:4 Kucharčík (Huk)
30:27 PLM 2 Černý, hákování
30:50 SLA 1:5 Lorenz