Česká fotbalová liga (A)

FK Králův Dvůr – FK Motorlet Praha

3:1

konec (1:0)

09.04.2022, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • 20. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.88 3.2 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (13:02:42)
Utkání sledovalo 150 diváků.
Utkání je u konce a domácí Králův Dvůr se může těšit z výhry a tří bodů. I ve druhé půli jsme nejprve sledovali plno neúspěšných pokusů o zakončení, což se zlomilo v 61. minutě, když nařízenou penaltu proměnil Martin Kraus. O osm minut později navíc dal dnes svou druhou branku Kryštof Krátký a bylo prakticky rozhodnuto. Na výhře domácích už nezměnilo nic ani snížení Michala Vaňka na konečných 3:1.

90+2

90+2

K ohrožení branky už nedošlo, čeká se na závěrečný hvizd.

90+1

Králův Dvůr v úplném závěru rozehraje ještě jeden rohový kop.

90

Budou se nastavovat dvě minuty.

90

90. Michal VANĚK - 3:1

90

Motorlet právě vstřelil branku!
Tak se hosté dočkali alespoň snížení a to po individuální akci, zakončené střelou po zemi podél vyběhnutého gólmana. Autorem branky je MICHAL VANĚK a upravil tak na 3:1.

88

Motorlet mohl alespoň korigovat výsledek přímým kopem, potřebovalo to však lepší centr.

87

Filip Sabou se uvedl opravdu nepovedeně, za faul byl hned potrestán žlutou kartou.

86

Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kryštof Krátký, přichází Filip Sabou.

85

Domácí chystají ještě jednu změnu, do hry se alespoň na chvíli dostane Filip Sabou.

84

Po centru byl k vidění pokus o střelu, ta se však zastavila o obranný val před malým vápnem.

83

Rohový kop pro Králův Dvůr.

83

Žlutá karta i na straně Králova Dvora, za faul na unikajícího hráče ji dostal Philipp Tvaroh.

81

Mihálek vyběhl ven ze své branky a rázným odkopem do autu zastavil rodící se brejk Králova Dvora.

80

Pokračuje územní převaha Králova Dvora, před branku hostů se hráči v bílém snaží posílat co nejvíce míčů.

78

Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Martin Kraus, přichází Vojtěch Krejča.