2:3

konec (0:1, 1:1, 1:1)

08.04.2022, 04:30 • Crypto.com Arena, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.62 4.24 2.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Edmonton Oilers v tomto dramatickém zápase vyhrává 3:2 a do tabulky získává v boji o druhé místo divize důležité dva body. Los Angeles se pokoušelo vyrovnat, ale nepomohla mu ani hra bez brankáře. (07:06:05)

59:30

Hostující celek drží hru v útočném pásmu.

59:18

Oddechový čas pro domácí.

59:00

Poslední minuta.

58:41

Los Angeles se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.

58:21

Viktor Arvidsson měl velkou šanci, Mike Smith ho vychytal.

58:12

Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a domácí se pokouší rychle dostat hru do útočného pásma.

57:43

Edmonton Oilers vybojoval buly v útočném pásmu, to se už hraje pět na pět.

57:28

Početní výhoda se Edmontonu nedaří podle představ, nicméně drží hru od své branky daleko.

57:00

Oilers rozehrávají od své branky, ale stabilněji se do útočného pásma nedostali.

56:33

Hostující celek pokračuje v aktivní hře, tlačí se před branku.

56:00

Přesilovou hru hraje hostující celek, který je v útočném pásmu a drží vedení.

55:37

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Sean Durzi – 2 min., držení).

55:37

Komerční přestávka.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Kailer Yamamoto se propracoval do zakončení, ale jeho rána minula branku.

2:3

Branky a nahrávky: 23. T. Moore (Danault), 47. Arvidsson (T. Moore) – 4. McDavid (Bouchard), 36. Foegele (D. Ryan, Bouchard), 45. Bouchard (McDavid, E. Kane)

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Roy, Durzi, O. Määttä, Spence, Björnfot, Stecher – Iafallo, Kopitar, A. Kempe – T. Moore, Danault, Arvidsson – Grundström, Byfield, Vilardi – B. Lemieux, Kupari, Kaliyev.
Trenér: Todd McLellan

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse, Ceci, Keith, Bouchard, Kulak, Barrie – E. Kane, McDavid, Puljujärvi – Hyman, Draisaitl, Yamamoto – Brassard, Nugent-Hopkins, Kassian – Foegele, R. McLeod, D. Ryan.
Trenér: Jay Woodcroft

Rozhodčí: Walsh, Rehman – MacPherson, Knorr

Diváci: 15 149

03:17 EDM 0:1 McDavid (Bouchard)
06:59 EDM 2 Keith, podrážení