07.04.2022, 01:50 • Capital One Arena, Washington • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.87 4.19 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:10

57:10 Ross COLTON - 4:3

57:10

Tampa právě vstřelila branku!
Přece jen se hosté dočkali branky, takže závěr třetí třetiny bude pořádně dramatický. Michail Sergačjov přihrál na pravou stranu ROSSI COLTONOVI, jehož tvrdá a přesná střela zapadla mimo dosah brankáře Samsonova. 4:3. Asistence: Michail Sergačjov a Patrick Maroon.

36:35

36:35 John CARLSON - 4:2

36:35

Washington právě vstřelil branku!
Obránce JOHN CARLSON dnes hraje velký zápas! Zaznamenal už svůj čtvrtý bod v dnešním utkání a druhou branku. T. J. Oshie jej uvolnil na vrcholu kruhů, odkud našel prostor vedle Vasilevského lapačky. 4:2. Asistence: T. J. Oshie a Alexandr Ovečkin.

16:31

16:31 Nick PAUL - 3:2

16:31

První třetina zatím nabízí skvělou podívanou, už jsme viděli pátou branku! Stamkos na útočné modré čáře protečoval k holi NICKA PAULA, jenž prudce vypálil a nakonec našel prostor u bližší tyče. Paul vstřelil svou třináctou branku v sezoně. 3:2. Asistence: Steven Stamkos a Jan Rutta.

15:10

15:10 Alexandr OVEČKIN - 3:1

15:10

Domácí dávají třetí branku z osmé střely! Tentokrát se už trefil nejlepší střelec Capitals ALEXANDR OVEČKIN. Kapitán Washingtonu si akci sám založil a společně s Carlsonem pokračoval. Z pravé strany se pokusil nahrát před bránu, ale tam se puk odrazil od brusle Coltona. Odrazil se tak příhodně, že sám Ovečkin mohl doklepávat. 3:1. Asistence: John Carlson a Jevgenij Kuzněcov.

08:41

08:41 Nikita KUČEROV - 2:1

08:41

Tampa však okamžitě odpovídá a znovu je to jen o gól! Victor Hedman posunul mezi kruhy ke spoluhráči. NIKITA KUČEROV se v tomto prostoru rychle obtočil a pohotovou střelou nedal Samsonovovi šanci. 2:1. Asistence: Victor Hedman.

07:38

07:38 John CARLSON - 2:0

07:38

Početní výhoda domácích nakonec je v úplném závěru využita! Jevgenij Kuzněcov nabil na modrou čáru, kde stál JOHN CARLSON, jehož dělovka zapadla nad vyrážečku Vasilevského. Snový start pro Capitals. 2:0. Asistence: Jevgenij Kuzněcov a Nicklas Bäckström.

05:10

05:10 Martin FEHÉRVÁRY - 1:0

05:10

Po pěti minutách hry se domácí dostávají do vedení! Conor Sheary vybojoval v rohu kluziště kotouč, který předložil mezi kruhy Carlsonovi. Ten si ještě na levé straně všiml slovenského beka MARTINA FEHÉRVÁRYHO, jenž umístil kotouč nad vyrážečku brankáře Vasilevského. 1:0. Asistence: John Carlson a Conor Sheary.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Fehérváry (Carlson, Sheary), 8. Carlson (Kuzněcov, Bäckström), 16. Ovečkin (Carlson, Kuzněcov), 37. Carlson (Oshie, Ovečkin) – 9. Kučerov (Hedman), 17. N. Paul (Stamkos, Rutta), 58. Colton (Sergačjov, Maroon)

Washington Capitals: Samsonov (Vaněček) – Carlson (A), Fehérváry, Nick Jensen, D. Orlov, J. Schultz, T. van Riemsdyk – Sheary, Kuzněcov, Ovečkin (C) – T. Wilson, Bäckström (A), Mantha – Oshie, McMichael, Marcus Johansson – Johan Larsson, N. Dowd, Eller.
Trenér: Peter Laviolette

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman (A), Černák, Sergačjov, Bogosian, C. Foote – Kučerov, B. Point, Stamkos (C) – Palát, Cirelli, Killorn – Colton, N. Paul, Hagel – Perry (A), Bellemare, Maroon.
Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – B. Gawryletz, Fournier

Diváci: 18 573

05:10 WSH 1:0 Fehérváry (Carlson, Sheary)
05:48 TBL 2 Colton, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
07:38 WSH 2:0 Carlson (Kuzněcov, Bäckström)
08:41 TBL 2:1 Kučerov (Hedman)
15:10 WSH 3:1 Ovečkin (Carlson, Kuzněcov)
16:31 TBL 3:2 N. Paul (Stamkos, Rutta)
25:18 TBL 2 C. Foote, sekání
33:14 WSH 2 Eller, sekání
34:59 TBL 2 B. Point, sekání
36:35 WSH 4:2 Carlson (Oshie, Ovečkin)