David Kämpf (TOR) – 0+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 15:35
Sergej Bobrovskij (FLA) – 10 zákroků, 4 OG, úspěšnost 71,4 %, odchytal 21:57
Spencer Knight (FLA) – 19 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,5 %, odchytal 40:43

Erik Kallgren (TOR) – 20 zákroků, 3 OG, úspěšnost 87,0 %, odchytal 37:12
Jack Campbell (TOR) – 21 zákroků, 4 OG, úspěšnost 84,0 %, odchytal 25:26
Střely na branku – 48:35 (13:11, 13:12, 19:12 – 3:0)
Zblokované střely – 20:10
Vyhraná vhazování – 43:41
Trestné minuty – 16:14
Hity – 38:28
Za námi je, troufám si říci, jeden z nejkrásnějších zápasů této hokejové sezóny! Souboj dvou nejproduktivnějších ofenziv v soutěži přinesl hokej jako řemen a třináctigólovou přestřelku, kterou rozhodlo až prodloužení.

Panteři rychle vedli po trefě Sama Reinharta, ovšem Toronto pak pěti góly v řadě otočilo skóre na 1:5. Domácí to však nezabalili a naopak sami předvedli stejnou šňůru jako soupeř, kterou stav převrátili až na 6:5 ve svůj prospěch. Ani to ale ještě nebyl konec. Čtyři minuty před koncem totiž v přesilovce poslal duel do prodloužení John Tavares. V něm rozhodl o výhře Floridy Jonathan Huberdeau, jenž odehrál skvělé utkání. Dva góly vstřelil a na tři přihrál. Navíc překročil magickou hranici sta kanadských bodů v sezóně.

62:47

62:47 Jonathan HUBERDEAU - 7:6

62:47

Florida právě vstřelila branku!
Parádní partii ukončili domácí gólem v prodloužení! Aleksander Barkov obešel ve středním pásmu Matthewse a vytvořil tak přečíslení 2 na 1. Před brankou pak oslovil žabičkou přes hokejku Riellyho parťáka JONATHANA HUBERDEAUA a ten našel mezírku pod levým betonem přesouvajícího se Campbella. Asistence: Aleksander Barkov a MacKenzie Weegar.

61:56

Brandon Montour pálil z osy kluziště. Campbell vyráží!

61:40

Další přečíslení 2 na 1! Zakončení Bennetta pokryl Campbell!

61:18

Bekhendová střela Tavarese nenašla cíl. Dopředu pak zamířili domácí, Claude Giroux v přečíslení 2 na 1 minul branku.

60:42

Domácí se nastěhovali do útočného pásma a hledali si prostor k zakončení. Barkov nakonec našel Weegara, který trefil jen Matthewse.

60:01

Utkání končí po řádné hrací době 6:6 a bude se tedy prodlužovat. Je to nádherný zápas! Domácí prohrávali v průběhu druhé třetiny už 1:5. Pak však předvedli neskutečný obrat a otočili skóre na 6:5. Poslední slovo si ale vzal kapitán Toronta John Tavares, který čtyři minuty před koncem využil přesilovku a postaral se tak o to, že duel po 60 minutách neskončí.

60:00

59:05

Jsme už v poslední minutě třetí třetiny tohoto vzrušujícího zápasu!

58:44

Sam Bennett se dokázal z levé strany natlačit před Campbella. Puk zřejmě ještě po zákroku brankáře přepadl přes branku!

7:6

Branky a nahrávky: 4. S. Reinhart (Barkov, Huberdeau), 32. S. Reinhart (Barkov, Weegar), 33. Gudas (A. Lundell, Barkov), 38. Giroux (Huberdeau, S. Bennett), 43. Huberdeau (S. Reinhart, Giroux), 49. Barkov (Huberdeau), 63. Huberdeau (Barkov, Weegar) – 16. W. Nylander (Rielly, Matthews), 21. Marner, 22. Marner (Matthews, Tavares), 23. Blackwell (Rielly, Engvall), 29. Muzzin (Matthews, Marner), 57. Tavares (Marner, W. Nylander)

Florida Panthers: Bobrovskij (23. S. Knight) – Weegar, Forsling, Gudas, Chiarot, Montour, Hägg – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – Giroux, S. Bennett, Huberdeau (A) – S. Reinhart, A. Lundell, Marchment – Hörnqvist (A), Luostarinen, Lomberg.
Trenér: Brunette

Toronto Maple Leafs: Kallgren (38. J. Campbell) – Ljubuškin, Rielly (A), Holl, Brodie, Giordano, Muzzin – Marner (A), Matthews, Bunting – Kerfoot, Tavares (C), I. Michejev – Engvall, Kämpf, W. Nylander – Spezza, Blackwell, Clifford.
Trenér: Keefe

Rozhodčí: L’Ecuyer, Joannette – Nansen, Kovachik

Diváci: 15 260

03:33 TOR 2 Brodie, hákování
03:46 FLA 1:0 S. Reinhart (Barkov, Huberdeau)