Slovensko – Česko

1:3

konec (0:1, 0:2, 1:0)

05.04.2022, 18:00 • Hant Arena, Skalice • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Česká mládežnická reprezentace dokázala v tomto přípravném zápase porazit Slovensko 3:1. Domácí hokejisté se prosadili až v poslední minutě. Utkání, ve kterém vyhrálo Česko sledovalo na stadionu ve Skalici 131 diváků. (19:54:01)

59:43

Slovensko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je VILIAM KURILA. Asistence: Adam Cedzo.

55:10

Vyloučení v týmu Česko (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě).

51:36

46:52

Vyloučení v týmu Slovensko (Maxim Sakmár – 2 min., podrážení).

40:01

Čeští hokejisté ve druhé třetině dokázali přidat další dvě branky, díky čemuž vedou po čtyřiceti minutých nad Slovenskem 3:0.

40:00

38:40

Vyloučení v týmu Česko (Jíří Felcman – 2 min., podrážení).

29:06

Vyloučení v týmu Česko (Hynek Peš – 2 min., hákování).

28:11

Česko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je FRANTIŠEK ALBRECHT. Asistence: Jiří Felcman a Vojtěch Spěváček.

24:16

Autorem branky je JAN ŠPRYNAR. Asistence: Jiří Felcman a Jakub Štancl.

20:01

Česko vede po první třetině o jednu branku, v páté minutě se prosadil po přihrávce Štancla Jiří Felcman. Na další branku zatím diváci čekají marně.

20:00

19:02

Vyloučení v týmu Slovensko (Milan Tadeáš Jobek – 2 min., nedovolené bránění).

16:10

Vyloučení v týmu Česko (Jiří Pospíšil – 2 min., podrážení).

05:43

Vyloučení v týmu Slovensko (Samuel Kupec – 2 min., sekání).

04:58

Autorem branky je JIŘÍ FELCMAN. Asistence: Jakub Štancl a René Kubíček.

00:01

Seznam hráčů, kteří dostali pozvánku
Vochvest, Černý, Peš, Adámek, Csabi, Kočí, Kubíček, Spěváček, Eich, Svoboda, Vehovský, Špynar, Bialy, Kasal, Šimek, Heš, Holčák, Felcman, Pospíšil Žižka, Štancl, Albrecht.
Náhradníci: Fiala, Hois, Pérez, Hora, Sypecký, Kalužík, Matěcha, Handl, Bělohlav, Kavan, Pospíšil, Fábry, Pavič, Žaba
Český hokej pořádá přípravný kemp a dvě utkání reprezentace U17 proti Slovensku. Hrát se bude dvojzápas nejprve ve Skalici, a pak v Hodoníně. Jedná se o přátelský utkání.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mládežnického reprezentačního hokeje. V tomto zápase proti sobě nastoupí Slovensko a Česko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1:3

Branky a nahrávky: 60. Kurila (Cedzo) – 5. Felcman (Štancl, Kubíček), 25. Šprynar (Felcman, Štancl), 29. Albrecht (Felcman, Spěváček)

Slovensko: Irsák (Urban) – Čajkovič, Barcík, Kupec, Královič, Sluka, Beluško, Jurčo, Sakmár – Kukumberg, Jobek, Pilát – Cedzo, Podežal, Masnica – Barcík, Dej, Kurila – Belic, Párička, Rohol
Trenér: Rastislav Pavol

Česko: Černý (Kasal) – Kočí, Žižka, Eich, Svoboda, Kubíček, Bialy, Vochvest – Štancl, Felcman, Špynar – Šimek, Adámek, Peš – Albrecht, Pospíšil, Spěváček – Csabi, Vehovský, Handl
Trenér: Rostislav Vlach

Rozhodčí: Müller, Žák – Frimmel, Junek