6:5

po prodl. (4:1, 1:2, 0:2 - 1:0)

02.04.2022, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Mateo

Tipsport: 1.98 4.29 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy příště. Na počtenou! (06:05:46)
Na zápas dorazilo 16310 diváků.
Kdo se postavil do brankoviště?
Mike Smith (EDM)- 5 OG, 31 zásahů úspěšnost zásahů 86,11 %, odehrál 61:11
Jordan Binnington (STL)- 4 OG, úspěšnost zásahů 69,23 %, 9 zákroků, odehrál 13:30
Ville Husso (STL)- 2 OG, 25 zásahů, úspěšnost zákroků 92,59 %, odchytal 47:41
Česká a slovenská stopa v utkání:
Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Vyhraná buly: 25:41
Domácí nakonec přece jen slaví vítězství až v prodloužení, kdy jim výhru zajistil kapitán McDavid. Utkání nám jinak přineslo docela zajímavou podívanou a diváky rozhodně nenudilo.

61:11

61:11 Connor MCDAVID - 6:5

61:11

Edmonton právě vstřelil branku!
Na jedné straně neuspěl Thomas a následně se puku zmocnil Nurse, který ho posunul do jízdy Draisaitlovi. Ten si všiml lépe postaveného CONNORA MCDAVIDA před brankou a kapitán domácích se v této šanci nemýlil a prostřelil Hussa a domácí vítězí.

60:01

St. Louis dokázalo dvěma góly ve třetí třetině srovnat, a tak o vítězi rozhodne pětiminutové prodloužení 3 na 3, případně nájezdy.

60:00

59:16

McDavid střílel na Hussa, který si ale jeho pokus pohlídal a zasahuje.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

56:34

Hra je přerušena, protože puk vyletěl mimo hrací plochu.

56:09

Puljujärviho zastavuje odpískáný ofsajd a vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:31

Kulak těsně netrefil bránu St. Louis.

55:12

St. Louis vyhodilo puk až na zakázané uvolnění. Vhazování před bránou Hussa.

6:5

Branky a nahrávky: 2. Hyman (Yamamoto, Draisaitl), 5. Hyman, 11. E. Kane (Yamamoto, Ceci), 14. McDavid (E. Kane, Barrie), 38. Nurse (E. Kane, Ceci), 62. McDavid (Draisaitl, Nurse) – 5. Bučněvič, 22. R. Thomas (Saad, Parayko), 36. B. Schenn (I. Barbašev, Faulk), 43. Bučněvič (Parayko, R. Thomas), 49. I. Barbašev (Saad, Bortuzzo)

Edmonton Oilers: M. Smith – Ceci, Nurse, Barrie, Kulak, Bouchard, Keith – Puljujärvi, McDavid (C), E. Kane – Yamamoto, Draisaitl (A), Hyman – Kassian, Nugent-Hopkins (A), Brassard – J. Archibald, R. McLeod, Foegele.
Trenér: Woodcroft

St. Louis Blues: Binnington – Parayko, Leddy, Faulk, M. Scandella, Bortuzzo, C. Rosén – Perron, R. O'Reilly, Saad – Tarasenko, R. Thomas, Bučněvič – Toropčenko, B. Schenn, I. Barbašev – N. Walker, L. Brown, MacEachern.
Trenér: Berube

Rozhodčí: Hebert, South

01:50 EDM 0:0 Hyman (Yamamoto, Draisaitl)
04:29 STL 4:1 Bučněvič
04:59 EDM 4:1 Hyman