0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0) Stav série: 0:4

30.03.2022, 18:00 • Ice Aréna Prešov • Čtvrtfinále • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 5.22 5.04 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Slovan Bratislava je prvým semifinalistom TIPOS Extraligy v sezóne 2021/2022. Belasí porazili Prešov jednoznačne 4:0 na zápasy. V rozhodujúcom stretnutí sa o góly postarali Zigo s Harrisom.

Bratislavčania si na meno svojho súpera ešte počkajú, pre Šarišanov sa nováčikovský ročník skončil. (20:26:16)

59:30

Už so šiestimi korčuliarmi a za potlesku prešovských fanúšikov sa domáci ešte snažia o malý hokejový zázrak.

59:00

Oddychový čas domácich.

58:43

V tejto chvíli sa pokračuje v hre bez jediného prerušenia už päť minút. Prešovčania potrebujú čo najskôr získať útočné pásmo.

58:00

Do konca riadneho hracieho času zostávajú dve minúty.

56:59

Slovanisti maximálne pozorní, na ataky súpera čakajú s piatimi hráčmi v strednom pásme. Toto je náročné prekonať.

55:45

Hrá sa dve minúty bez prerušenia, sekundy pomaly nabiehajú. Prešov štyri minúty od ukončenia sezóny.

53:43

Zakázané uvoľnenie Bratislavčanov.

53:17

Ljalka sa hneď po vhadzovaní ocitol v šanci, Windsor zase pozorný.

52:53

Hostia v plnom počte.

52:38

52:38 Rapuzzi (SBA), Windsor (PEN)

52:38

Petrík odmieta tretí gól vo svojej sieti. Vo vlastnom oslabení vychytal po Takáčovi aj Rapuzziho!

51:36

Východniari pokračujú v tlaku, dnes však asi neskórujú, ani ak by mal zápas sto minút...

51:01

Veľká príležitosť Sýkoru, Windsor drží čisté konto! Bravúrny zákrok lapačkou.

50:53

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Tomáš Matoušek – 2 min., napadnutie).

50:24

Růžička sa natlačil pred bránu, jeho pokus bol však zrazený.

49:50

Ešte horšie pre Šarišanov je, že sa hrá bez prerušenia. Hostia profesorsky dohrávajú štvrtý duel série.

0:2

Branky a nahrávky: 29. Zigo (Kytnár, Gachulinec), 38. Harris (Sersen, Takáč)

HC Prešov: Petrík (Adamko) – Glazkov, Růžička, Rajnoha, F. Fekiač, Jendroľ, Turan, Bakala – Michnáč, Čacho, Welychka – Ljalka, Vas, A. Nauš – Sýkora, Valent, Šimun – Žilka, V. Fekiač, Ľalík

HC SLOVAN Bratislava: Windsor (Peters) – Golian, Breton, Sersen, Gachulinec, Maier, Valach, Šotek – Yogan, Rapuzzi, Haščák – Jääskeläinen, Harris, Takáč – Zigo, Kytnár, Matoušek – Belluš, Bezák, Chalupa

00:49 PEN 2 Čacho, podrážení
07:32 PEN -Petrík +Adamko (Střídání)
11:49 PEN -Adamko +Petrík (Střídání)
22:30 PEN 2 Fekiač, vysoká hůl
24:58 PEN 2 Fekiač, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
28:51 SBA 0:1 Zigo (Kytnár, Gachulinec)
32:10 SBA 2 Maier, podrážení
37:46 SBA 0:2 Harris (Sersen, Takáč)
40:00 PEN 2 Sýkora, podrážení
43:43 SBA 2 Valach, sekání
50:53 SBA 2 Matoušek, napadení