SHK LAPP Zlín – SHK Mustangové AUTO IN

6:2

konec (0:0, 4:0, 2:2)

26.03.2022, 12:20 • PSG aréna • O 3.–4. místo

Zlín vítězí 2:0 na zápasy a bere bronz. Ve druhé třetině domácí zlomili soupeře díky čtyřem brankám. V závěru třetí třetiny Pardubice zápas ještě lehce korigovaly díky dvěma gólům. (14:21:18)

43:16

Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Kořínek – 2 min, nedovolené bránění).

43:07

Kořínek pálil mimo, Doležal zkoušel dorážet, ale trefil bránícího hráče.

41:37

Zlín právě vstřelil branku!
Přihrávka ze strany našla ROBERTA TURICE, který pohotově uklidil puk za bezmocného Bočka. Asistence: Joppa.

41:08

Pardubice právě vstřelily branku!
PAVEL DOLEŽAL dobruslil volný puk, nabral rychlost a udělal kličku na střed. Obkroužil Ferenčíka i ležícího brankáře a zakončil do odkryté branky.

40:41

Pardubice rozhodně přidaly a ženou se ještě za tím, aby ještě snížily.

38:36

PAVEL KUBEŠ nahodil od modré a Ferenčík těsně před vlastním gólmanem tečoval hokejkou puk. Za tohle mu brankář rozhodně nepoděkuje.

36:34

Pardubice přece jen hrají více než v prostřední části, ale tempo zápasu bylo největší právě ve druhé třetině.

35:15

Doležal se zjevil v brejku před brankářem Zlína. Udělal ještě kličku, ale nepovedlo se mu zakončit do branky, trefil jen tyč.

32:48

Liga trefil spojnili břevna s tyčkou. Střela z pravého kruhu jen cinkla za Bočkem.

30:40

ROBERT TURIC zužitkoval hezkou přihrávku Joppy a pod sledgí poslal puk do odkryté branky. Pardubičtí za branou lehce přišli o puk. Asistence: Joppa.

30:01

Ve druhé třetině se jasně lepší Zlín dostal do vedení. Nakonec z toho byly čtyři branky a u třech z nich měl přímý podíl Zdeněk Hábl.

30:00

29:19

Ferenčík se také obtočil kolem branky, ale Boček udržel puk na brankové čáře.

27:41

Viděli jsme jasný gól, ale nikdo jej nejdříve nezaznamenal. ZDENĚK HÁBL se obtočil okolo tyčky zpoza branky a poslal jej za Bočkova záda. Po krátké konzultaci rozhodčích je branka uznána.

27:06

Kubeš se individuálně proháčkoval před brankáře, ale mířil mimo branku.

25:43

Nádherná rychlá akce domácích. Korman si vyměnil puk se ZDEŇKEM HÁBLEM, který pronikl před Bočka a bekhendem poslal střelu do šibenice. Asistence: Korman.

6:2

Branky a nahrávky: 19. Ligda, 25. Korman (Z. Hábl, Palát), 26. Z. Hábl (Korman), 28. Z. Hábl, 31. Turic (Joppa), 42. Turic (Joppa) – 39. Kubeš, 42. Doležal

SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Mach, Ferenčík, Z. Hábl – Zdražil, Joppa, Turic, D. Hábl, Ligda (C), Panák, Palát, Zubek, Šafařík, Korman.
Trenér: Tomáš Sedláček

SHK Mustangové AUTO IN: Boček (Kudela) – Kubeš (C) – Neuman, Kolek, Šurc, Raška, Michalec, Buhr, Doležal, Kořínek, Chudomský.
Trenér: Michal Tereska

Rozhodčí: Vaněk, Wesley – Šiška, Škach

18:12 ZLS 2 Ferenčík
18:29 ZLS 1:0 Ligda
24:18 ZLS 2:0 Korman (Z. Hábl, Palát)