2:1

konec (1:1)

20.03.2022, 14:00 • UMT Zličín • 17. kolo • Mateo

Tipsport: 3.6 3.8 1.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostouň nakonec vítězi 2:1, když branku dal ve druhé půli Dočekal a domácí berou velmi důležité tři body. Ze sluncem zalitého Zličína vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. U dalších přenosů se budu těšit zase někdy příště. (16:00:58)

90+2

87

Rohový kop Hostouně, který ovšem nepřinesl ohrožení brány.

83

Miker se dostal přes hráče až do zakončení, ale míč se zastavil na brankové čáře, kde ho sebral brankář Tvrdoň.

81

Aut pro Plzeň.

80

Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Januška, přichází Fotr.

79

Žlutou kartu dostává Fišer (FC Viktoria Plzeň B).

79

Dočekal odehrál míč a poté byl faulován.

78

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Vach.

77

Žlutou kartu dostává Zahranychnyy (TJ Sokol Hostouň).

75

Další míč, který končí v rukavicích Tetoura.

74

Faul na jednoho z domácích hráčů

73

Centr sbírá Tetour a následně byl faulován.

67

Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Lička, přichází Miker.
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vlasák, přichází Kabele.

65

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Pešek, přichází Kolerus.

65

Rána jednoho z hostujících hráčů z dálky lízla břevno a pak míč skončil nad brankou.

62

62. DOČEKAL - 2:1

62

Hostouň právě vstřelila branku!
TOMÁŠ DOČEKAL si naskočil na centr Ličky a hlavou se trefil do odkryté části branky.

59

Další rána Vlasáka mimo.

56

Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Freisinger, přichází Pantić.

48

Střela jednoho z hráčů Viktorky končí v rukách Tetoura.

47

Jeden z hráčů Plzně poslal centr do vápna. Balón ale jen proskákal vedle brány a do zámezí.

46

Freisinger se odhodlal ke střele zpoza vápna, ovšem bránu těsně minul.

46

Zápas ma za sebou první poločas, který přinesl dva góly. Domácí se nejprve dostali do vedení, ale čtyři minuty poté si dali vlastní branku a skóre je tedy vyrovnané. Druhá půle začne v 15:05.

45+1

42

Balón se po centru snášel na bránu, ale Tetour si ho sebral do rukavic.

27

Z centru ale nic nebylo a přijde roh z druhé strany. Ten domácí odvrací.

26

A teď i rohový kop.

26

Plzeň má další aut.

25

Míč se dostal až k Tvrdoňovi. Ten ho vykopl.

23

Faul na hráče Viktorky a ta bude rozehrávat.

13

Plzeň právě vstřelila branku! Hosté srovnávají. Centrovaný míč vyrazil Tetour před sebe a LUKÁŠ KOSÍK míč hlavou poslal nešťastně do vlastní brány.

9

9. VLASÁK - 1:0

9

Domácí vedou poté, co se ADAM VLASÁK dostal k balónu a poslal ho pod břevno Tvrdoňovy brány.

8

Hucek odehrál míč do zámezí do autu.

6

Odpískán faul Plzně a Hostouň rozehrávala přímý kop.

5

Tvrdoň pošle míč do hry výkopem od brány.

3

Plzeň znovu vhazuje.

2

Rána jednoho z hráčů Hostouně zpoza vápna proletěla jen těsně vedle brány.

1

Viktorka vhazuje míč z autu do hry.

1

Centr ze vzduchu sbírá gólman Tvrdoň.

1

TJ Sokol Hostouň: Tetour – Hucek, Kosík, Freisinger, Januška, Kubáň, Lička, Zahranychnyy (C), Novák, Vlasák, Dočekal
Náhradníci: Pančev – Barbara, Fotr, Kabele, Miker, Pantić, Skhyria.
Trenér: Rodinger.

FC Viktoria Plzeň B: Tvrdoň – Fišer (C), Alexandr, Gaszczyk, Kodýdek, Kronus, Kříž, Pešek, Pospíšil, Sojka, Žilák.
Náhradníci: Daněk – Janča, Kolerus, Krůta, Vacek, Vach.
Trenér: Sluka.
Vítám všechny fotbalové příznivce! Máme tady zápas skupiny A ČFL mezi Hostouní a Plzní B. Hostouň v minulém zápase doma v azylu na Zličíně prohrála s karlovarskou Slavií 0:2 a v tabulce je třináctá. Jejich soupeř je devátý a navíc minule vyhrála Viktoria nad Rakovníkem doma 2:0. Úvodní výkop proběhne v Praze na Zličíně ve 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.