Play-down Chance ligy

HC Slovan Ústí nad Labem – DRACI PARS ŠUMPERK

2:3

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1) Stav série: 1:4

17.03.2022, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 5. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Z Ústí nad Labem je to vše. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (21:12:14)
Slovan po dvaadvaceti letech padá do třetí nejvyšší české soutěže, když padl v play down se Šumperkem 4:1 na utkání. Razítko na tento fakt dal v dnešním prodloužení Vojtěch Šilhavý, který se tak stal katem ústeckého Slovanu.

73:06

73:06 Vojtěch ŠILHAVÝ - 2:3

73:06

Draci právě vstřelili branku!
Slovan padá do druhé ligy! Draci v prodloužení rozhodují o vítězství v sérii. Jakub Řezáč nahodil kotouč od modré a odražený kotouč dorazil do odkryté branky VOJTĚCH ŠILHAVÝ – 2:3! Asistence: Jakub Řezáč.

72:29

Vladimír Brož našel svou ranou pouze lapačku brankáře Mokryho.

70:33

Slovan ubránil klíčové oslabení. Marcel Kottek je na ledě.

70:10

Michal Trávníček podržel další cenné vteřinky pro Slovan.

69:30

Jakub Trefný vyhodil kotouč přes všechny čáry.

69:01

Lukáš Žálčík dorážel z otočky těsně mimo. Toto budou horké momenty pro domácí Slovan.

68:33

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marcel Kottek – 2 min., nedovolená hra se zlomenou holí).

68:03

Vojtěch Mokry vyrazil střelu Ondřeje Bláhy do ochranné sítě. Vhazování opět maskovaným mužem Šumperka.

67:15

Ondřej Bláha se chtěl natlačit před branku, nakonec si žádali fanoušci vyloučení, nicméně tato prosba nebyla vyslyšena.

66:03

Střela Daniela Vrdlovce sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude po reklamní pauze před Mokrym.

65:32

Teď Petr Hamalčík nevěděl, kde má kotouč a Rok Macuh se málem zorientoval, tak aby překvapil domácího strážce branky.

65:07

Tomáš Vildumetz z nulového úhlu Petra Hamalčíka nepřekvapil.

64:25

Vojtěch Šilhavý se dostal zadarmo sám před branku a nebýt zásahu Jakuba Trefného, kdo ví, jak by tato situace dopadla....

63:32

Daniel Vrdlovec hledal křížnou přihrávkou Michala Trávníčka, ale ten na zadní tyči nedokázal situaci dobruslit.

62:42

Štěpán Bláha se dostal bekhendem těsně před Mokryho, ale nenašel mezeru pod jeho vyrážečkou! Slovan jednoznačně lepší v začátku prodloužení.

2:3

Branky a nahrávky: 22. Trefný (Š. Bláha), 60. O. Bláha (Trávníček) – 33. Šilhavý (Hrachovský), 52. Žálčík, 74. Šilhavý (Řezáč)

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (L. Cikánek) – J. Drtina (A), Kottek, Vladimír Brož (A), Záruba, Trefný, E. Mareš, Klatt – Trávníček (C), Vrdlovec, D. Tůma – O. Bláha, T. Urban, Š. Bláha – Bernat, Milfait, Severa – Jouza, Tot, Macek.
Trenér: Čaloun

DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (R. Běhula) – Pěnčík, Drtil (A), L. Rutar, Hrachovský, Březák, Řezáč, Dudycha – Vildumetz, D. Kindl (C), Žálčík (A) – Kohút, J. Kučera, Vachutka – P. Kratochvíl, Macuh, Šuhaj – Antoníček, Šilhavý, J. Horký.
Trenér: Janeček

Rozhodčí: Horák, Ondráček – Jindra, Polák