3. Česká fotbalová liga (B)

Slovan Liberec B – TJ Slovan Velvary

4:0

konec (1:0)

13.03.2022, 10:15 • TJ Sokol Doubí • 16. kolo • Info o změnách stavu (Jiří Pudich)

Tipsport: 2.0 3.5 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Domácí zvládli zápas na výbornou a odnášejí si zasloužené body. Závěrečná kanonáda zlomila Velvarům vaz. Navíc si hosté za celé utkání připsali pouhé tři střely, jejich oponent 13.

Děkujeme vám za sledování tohoto klání s námi. Přejeme vám příjemný zbytek neděle.

Střelci jednotlivých branek budou doplněni podle oficiálního zápisu. (12:09:45)

90+1

90+1

Sudí nastavují čas navíc.

90

Minuta do konce základní hrací doby.

88

Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Michal, přichází Daněk.
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Faško, přichází Valenta.

88

Liberec bude pokračovat na vítězné vlně a má nakročeno k příčkám na vrchu tabulky, kde zakončil loňský ročník.

86

Pět minut do konce řádné hrací doby.

85

Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Chábera, přichází Rubeš.

83

Je tedy téměř jasné, že se domácí pozvednou v tabulce. Pokud se jim podaří vsítit další branku či dvě, mohli by jít ještě o příčku výše díky skóre.

81

Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Alijagič, přichází Málek.
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Králíček, přichází Vyčítal.

81

Deset minut do konce hrací doby. Pokud chtějí hosté ještě pomýšlet na body, musí jednat rychle.

79

79. FAŠKO - 4:0

79

Tým Liberec B právě vstřelil branku!
A další! Střelecké představení domácích nekončí. Z tohoto už se Velvary budou jen těžko vzpamatovávat. Poslední hřebíček do rakve hostí zatloukl Michal FAŠKO.

77

Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Ahmad Abubakar, přichází Winkler.

76

76. ALIGAJIČ - 3:0

76

Severočeši nepolevují! Druhá trefa Denise ALIGAJIČE v šestasedmdesáté minutě zvyšuje stav utkání na 3:0.