HC Dukla Jihlava – BK Mladá Boleslav

2:4

konec (0:2, 1:0, 1:2)

12.03.2022, 12:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 10 • Skupina C • Andrea Nováková

Zápas skončil výhrou Mladé Boleslavi 4:2. V 51. minutě navýšil vedení Středočechů dvougólový Jindřich Plíšek. O minutu později na tuto branku odpověděla Dukly, když se prosadil Adam Sojka. Jihlava to zkoušela ještě bez gólmana, ale to se do prázdné brány trefil Michal Simon a upravil na konečných 4:2.

Přeji hezký zbytek dne. (14:39:52)

59:59

Před brankou Stuchlíka se ještě strhla bitka mezi Vovsíkem a Vyroubalem.

59:53

Dukla ještě zaváží puk do útočného psáma.

58:58

Rajglovu střelu od modré vyrazil Maláč do ochranné sítě.

58:36

Bouček vyslal střelu, kterou zblokoval Sapík.

57:43

Maláč je zpět v brance.

57:43

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Boleslav navyšuje na 4:2. Do prázdné brány se trefil MICHAL SIMON. Asistence: Sebastian Jasečko.

57:20

Jihlava odvolala Maláče a zkouší to v šesti.

57:03

Jihlava teď vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:53

Hašlarova střela letěla těsně vedle branky Maláče.

56:08

Nevšímalovu střelu chytá Stuchlík do lapačky.

55:52

Nevšímal zavážel puk do obranného pásma hostů, ale tuto akci přerušil ofsajd.

55:12

Chvátal našel na modré Rauše, který zavezl puk do útočného pásma.

54:20

Puk vybojovala Dukla, ale dostala se pryč z útočného pásma.

54:03

Hráči svádí boj o puk za brankou Stuchlíka.

52:00

Dukla právě vstřelila branku!
Dukla snižuje na rozdíl jedné branky. Šimon Báťa přihrál před branku ADAMU SOJKOVI, který zasunul puk za záda Stuchlíka. Asistence: Šimon Báťa.

51:08

50:57

V oslabení se za Boleslav prosazuje, když se přesně trefil JINDŘICH PLÍŠEK. Bez asistence.

50:42

Melenovský nezachytil puk a Dukla se sama vyhnala z útočného pásma.

50:15

Boleslav vyhazuje a šetří vteřiny.

49:59

S Vovsíkovou střelou neměl Stuchlík problém.

49:13

49:10

Boleslav hned po buly vyhazuje až k Maláčovi.

49:08

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Simon – 2 min., nedovolené bránění).

48:57

Hráči svádí boj o puk v rohu hřiště.

47:56

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Závora – 2 min., podrážení).

47:48

Do přihrávky hostů vložil hokejku Sapík.

47:13

Hosté si vyžádali oddechový čas.

47:13

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vyvial – 2 min., podrážení).

46:38

Boleslav se drží v útočném pásmu a Jihlavě se nedaří vyhodit.

46:06

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2 min., krosček).

45:37

Střelu Bruslařů chytá Maláč.

45:05

Bruslařům se teď nedaří dostat do útočného pásma Jihlavy.

44:24

43:48

Jihlava se drží v útočném pásmu, ale nedaří se jim pořádně vystřelit.

43:03

Vyvialova tvrdá střela skončí v lapačce Stuchlíka.

42:24

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Jasečko – 2 min., sekání).

41:55

Tečovaná střela Boleslavi skončila na boční síti Maláčovy branky.

41:40

41:24

Jungwirthovu střelu vyráží Stuchlík.

41:06

Jihlava už se drží v útočném pásmu.

40:18

Chvátalova střela od modré skončila vedle brány.

40:01

Z kraje druhé třetiny byl na 5 minut plus do konce utkání vyloučen Vojtěch Polák. Dukla v pětiminutové přesilovce dokázala jednou skórovat a zásluhou Lukáše Číhala snížila na 1:2. Jihlava hrála další přesilovou hru, ale tu už nevyužila.

40:00

39:47

Boleslavi se hned po buly podařilo vyhodit puk do bezpečné vzdálenosti.

39:40

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Vyroubal – 2 min., nedovolené bránění).

38:50

Šabatka nahodil puk do rohu hřiště, ke kterému si sjel Kerber a zkusil vystřelit na Stuchlíka.

38:03

Jihlava vyhazuje na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Filipem Maláčem.

37:41

Boleslav drží pásma a ostřeluje Maláčovu branku.

37:06

Půčkovu střelu z prostoru pravého kruhu chytá Maláč do lapačky.

36:28

Václavík zachytil přihrávku na útočné modré a ještě čekal až mu spoluhráči najedou do pásma.

35:54

35:05

Mladá Boleslav se dostala do útočného pásma, ale tam se dlouho neudržela a Jihlava vyhazuje.

34:23

Maláč měl zakrytý výhled, ale dokázal vyrazit střelu hostujícího týmu.

33:54

33:17

Jasečko se nemůže dostat přes modrou do útočného pásma hostů.

32:09

Mladá Boleslav měla teď blízko k navýšení na 3:1. Po střele hostů se puk odrazil od tyčky a dlouho se motal kolem brankové čáry.

31:19

Šance Marka Melenovského byla vyražena Stuchlíkem nad bránu.

30:15

Hrouda svým zákrokem udržel útočné pásmo pro Mladou Boleslav.

30:03

Zakázané uvolnění Jihlavy stěhuje hru před Maláče.

29:31

Václavík s Jungwrithem bojují o puk v rohu kluziště.

28:57

28:21

Hosté vyhazují až k Maláčově brance.

27:32

Hašlar vložil hokejku do jihlavské přihrávky a osvobodil tak svůj tým.

27:12

Se střelou Štěpána Šabatky si Stuchlík poradil a chytil puk do své lapačky.

26:57

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Jasečko – 2 min., podrážení).

26:57

Vyvial se dostal sám do pásma a byl faulován.

26:45

Boleslav se usadila v útočném pásmu a posílá střely na Maláče.

25:50

25:49

Tvrdá střela Kerbera končí u Stuchlíka.

25:19

Číhal opět střílel od modré, ale tentokrát už Stuchlík puk vyrazil mimo bránu.

24:31

Melenovský z úhlu trefil boční stranu branky.

23:49

Rajgl se dostál sám do útočného pásma. Byl hlídán jihlavským hráčem, ale i přesto zkusil vystřelit na Maláče.

23:18

Útočnou akci Jihlavy přerušuje ofsajd.

22:46

Dukla se prosazuje v početní výhodě, když od modré vypálil tvrdou střelu LUKÁŠ ČÍHAL a prostřelil Marka Stuchlíka. Asistence: Adam Sojka.

22:20

Boleslav teď šetří vteřiny ve svém útočném pásmu.

21:56

Chvátalovu střelu od modré chytá do své lapačky Stuchlík a přerušuje hru.

20:50

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Polák – 5 min., napadení). Trest odpyká Hamršmíd.

20:15

Do šancí se hned z kraje třetiny dostává Mladá Boleslav.

20:01

První třetina nám skončila. V této dvacetiminutovce jsme viděli dvě branky a obě na straně hostů z Mladé Boleslavi. Nejdříve se prosadil Jindřich Plíše a o necelé čtyři minuty později využil přesilovou hru a navýšil vedení Středočechů Jan Hamršmíd.

20:00

19:42

Boleslav se ještě usadila v obranném pásmu domácích a zkouší ještě vystřelit na Maláče.

19:03

Jungwirth našel svou přihrávkou Melenovského, který najížděl do útočného pásma.

18:49

18:32

Jihlavě se opět osvobozuje.

17:58

Hosté rozehrávají od své brány.

17:21

Polák přestřelil domácí branku. Puk se odrazil o plexisklo a Dukla poté vyhodila.

16:55

Po vyhraném buly se Dukle podařilo vyhodit puk.

16:49

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Šabatka – 2 min., držení).

16:08

16:00

Hosté vyhazují až k Maláčovi.

15:18

Vovsíkova střela se odrazila od Stuchlíkových betonů před Melenovského, který nezakončil protože byl obsazen hráčem hostů.

14:48

Vyhození Mladé Boleslavi dokázal ve středním pásmu zastavit Lukáš Číhal.

14:26

Tvrdou střelu Číhala se před bránou snažil tečovat jeho spoluhráč. Puk šel těsně vedle brány.

14:08

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Brouček – 2 min., sekání).

13:24

13:01

Melenovský zaváží puk do útočného pásma a poté ho vracel svým spoluhráčům do středního pásma a šetřil tak cenné vteřiny pro svůj tým.

12:31

Vlasák byl sám před bránou, ale naštěstí pro Jihlavu puk netrefil.

11:41

Jihlava měla teď velkou šanci, když mohl střílet osamocený Vyvial, který bohužel promáchl.

11:24

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Číhal – 2 min., hrubost).

11:24

Jihlava pásmo dlouho neudržela a dopředu se hnala Boleslav. Střelu Broučka chytil Maláč do své lapačky.

11:06

Je odpískáno zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Stuchlíkem.

10:24

Půček s Václavíkem zavezli puk do útočného pásma, kde ještě od modré vystřelil Vyroubal. S jeho střelou si Maláč poradil.

09:39

Jihlavě se nedaří dostat do větších šancí a ohrozit Stuchlíkovu branku.

08:46

Sojka zachytil rozehrávku soupeře a ještě se snažil přihrát před branku na své spoluhráče.

08:08

Závorova střela končí mimo branku.

06:29

Pavelec nezachytil přihrávku od Vyviala, ale Dukla se alespoň dostala do útočného pásma.

05:08

Po přesné trefě JANA HAMRŠMÍDA využívá Boleslav přesilovou hru a zvyšuje svůj náskok na 2:0. Asistence: Jakub Hruška.

04:57

Křepelkovu střelu od modré tečoval před bránou Vyroubal, ale Maláč byl pozorný.

04:29

Tvrdá střela od Křepelky trefila pouze betony Filipa Maláče.

04:04

Straka vyhrál buly a Jihlava opět vyhazuje.

03:45

Vlásakovu přihrávku překazil Rauš, který poté vyhodil až ke Stuchlíkovi.

03:14

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Číhal – 2 min., podrážení).

03:14

Vlasák se rozjel sám na Maláče a byl faulován.

01:29

Rychlý gól Mladé Boleslavi otvírá skóre zápas. Po přihrávce od Sebastiana Jasečka se přesně trefil JINDŘICH PLÍŠEK, který dostává Boleslav do vedení. Asistence: Sebastian Jasečko, Dominik Brouček.

00:42

Sapíkova střela od modré byla tečována těsně vedle branky Stuchlíka.

00:16

Hned v úvodu zápasu si Filip Maláč připisuje první zákrok.

00:01

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Chvátal, Šabatka, Sapík (A), Vovsík, Číhal, Kerber – Vyvial (C), Sojka, Pavelec – Jungwirth, Melenovský, Rauš – Straka, Báťa, Zdarsa – Nevšímal, Bačovský.
Trenér: Michal Broš

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Král) – Rajgl, Jasečko, Hrouda, Křepelka, Moravec – Simon (A), Závora (C), Polák – Vyroubal, Půček (A), Vlasák – Brouček, Plíšek, Václavík – Hamršmíd, Hruška, Hašlar-
Trenér: Václav Pletka

Rozhodčí: Hejduk, Micka – Šimánek, Hlinka.
Hezký den z jihlavské CZ LOKO Arény. Dnes je na programu další kolo nadstavbové části Extraligy juniorů. HC Dukla Jihlava přivítá na svém ledě BK Mladou Boleslav.
HC Dukla Jihlava

Dukle se boj o účast v play-off příliš nedaří. Ve skupině C je Jihlava na posledním čtvrtém místě se ziskem čtyř bodů. Tyto body získali svěřenci trenéra Broše, když v základní hrací době porazili Mladou Boleslav 3:2 a ten čtvrtý bod získala Dukla opět s Boleslaví, ale to už Jihlava prohrála v prodloužení. Do konce nadstavbové části zbývají odehrát tři kola. Dukla v desátém kole vyzve na svém ledě Mladou Boleslav, se kterou dokázala zvítězit. Dalším soupeřem bude HC Kometa Brno a v posledním kole změří Jihlava síly s Bílými Tygry z Liberce.
BK Mladá Boleslav

Po devíti zápasech o účast v play-off je Mladá Boleslav na prvním místě se ziskem 23 bodů. Za Boleslaví je Liberec, který ztrácí na Středočechy dva body. Dosud poslední zápas sehrála Boleslav na ledě Komety Brno, kde vyhrála 4:2. K dalšímu kolu se Středočeši vydají na Vysočinu na led Dukly, kterou v prvním kole nadstavby porazili vysoko 6:0. Další klání s Jihlavou už nebylo takto jednoznačné. Ve čtvrtém kole vyhrála Jihlava 3:2 a v jejich poslední vzájemné utkání došlo až do prodloužení, ve kterém zvítězila Boleslav 3:2. Poslední dvě kola sehraje Boleslav na svém ledě, kde přivítá Liberec a Kometu Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

2:4

Branky a nahrávky: 23. Číhal (Sojka), 52. Sojka (Báťa) – 2. Plíšek (Jasečko, Brouček), 6. Hamršmíd (Hruška), 51. Plíšek, 58. Simon (Jasečko)

Rozhodčí: Hejduk, Micka – Šimánek, Hlinka

01:29 MBL 0:1 Plíšek (Jasečko, Brouček)
03:14 JIH 2 Číhal, podrážení
05:08 MBL 0:2 Hamršmíd (Hruška)
11:24 JIH 2 Číhal, hrubost
14:08 MBL 2 Brouček, sekání
16:49 JIH 2 Šabatka, držení
20:50 MBL 5 Polák, napadení, odpyká Hamršmíd