07.03.2022, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Semifinále • Bořek Vajda

Tipsport: 2.76 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC ISMM Kopřivnice
Vojtěch Pindel (1+1), Matěj mach (0+1), Marek Slavík (0+1), Dominik Suchý (1+0)

HK Nový Jičín
Matěj Kořenek (1+0), Robin Gebauer (0+1), Dominik Kafka (1+0), Tomáš Káňa (0+1), Jiří Zdeněk (0+1), Tomáš Franek (1+0), Jakub Lehečka (0+1) (20:18:06)
Nový Jičín tak v sérii vede už 3:1 a má tak možnost už ve středu zařídit si postup do finále, pokud na domácím ledě vyhraje.
Hosté ve třetí třetině předvedli neskutečný obrat, kdy během dvaceti minut nejprve dotáhli dvoubrankové manko a následně 4 minuty před koncem obrátili výsledek utkání na svou stranu. Nejprve se ve 43. minutě trefil Matěj Kořenek, následoval jej o minutu později Dominik Kafka, a celý obrat dokonal v čase 55:57 Tomáš Franek.

59:53

Marek Slavík mířil moc vysoko.

59:43

DOmácí ještě v útočném pásmu.

59:21

Nový Jičín vyhazuje ven z obranného pásma.

59:07

Centimetry dělily hosty od čtvrté branky, ale nakonec se píská zakázané uvolnění.

58:44

Dominik Suchý střílel od modré, puk se ale od brankáře odrazil do rohu kluziště.

58:20

Hosté nahodili do útočného pásma.

58:01

Závar před brankářem hostů skončil naštěstí pro hosty dobře.

58:01

Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:34

Marek Micka dokázal zastavit šanci hostů.

57:25

Na ledě zůstal ležet Jan Sluštík.

56:51

Domácí mají puk na hokejkách ve vlastním obranném pásmu.

55:57

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Před brankářem dostal rychlou nahrávku TOMÁŠ FRANEK, který dokázal zakončit do poloodkryté brány.. Asistence: Lehečka.

55:22

Vojtěch Pindel zkoušel překvapit Galušku střelou z otočky po objetí brány.

54:54

Dominik Suchý zavezl puk do útočného pásma, a následně i vystřelil.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Pindel (M.Mach, Slavík), 7. Suchý (Pindel) – 43. Kořenek (Gebauer), 44. Kafka (Káňa, Zdeněk), 56. Franek (Lehečka)

HC ISMM Kopřivnice: Micka (Kubáň) – Štěpánek, Mituchovič, Slavík, Krzak, Marek (A), Fojtík T. – Mach J. (C), Seidler, Suchý, Gola, Pargáč, Fojtík F., Indrst, Vaněk, Pindel, Mach M., Sluštík (A)
Trenér: Jaroslav Kofroň

HK Nový Jičín: Šimonů (Galuška) – Tomeček, Hruška, Foltýn, Kuboš, Váňa, Kožený, Andrýsek – Káňa, Maliník, Konečný, Gebauer, Kafka, Lehečka (C), Zdeněk, Sluštík, Flok, Štefka, Franek, Květoň, Kořenek
Trenér: Kamil Gebauer

Rozhodčí: Škach – Kořistka, Veselý

04:31 KOP 1:0 Pindel (M.Mach, Slavík)
06:04 NJI 2 Sluštík, podrážení
06:22 KOP 2:0 Suchý (Pindel)