05.03.2022, 17:00 • Zimní stadion města Kolín. • Předkolo • Daniel Krátký

Tipsport: 2.3 4.2 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek z Kolína všechno. S konstatováním, že blíže k postupu je Prostějov se s vámi loučím. Série pokračuje v pondělí v Prostějově. (19:30:41)

Střely na branku v dnešním utkání –⁠ 30:25.
Máme za sebou první duel série předkola mezi Kolínem a Prostějovem, který po obratu patří Prostějovu. Ten si připisuje první bod. Jednalo se o vyrovnaný duel, který nabídl spousty šancí, několik výborných zákroků, ale o vítězství nakonec rozhodla branka Marka Švece ze 49. minuty.
Zápas nám končí ještě bitkou mezi Štohanzlem a Jiránkem, přidávají se ještě další, možná zbytečné zakončení dnešního duelu. Ale jak se říká, emoce k hokeji patří.

60:00

Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (Martin Štohanzl – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Tomáš Jiránek – 5 min., bitka).

59:45

Oddechový čas pro domácí.

59:45

Střela Jáchyma míří po teči mimo hřiště. Ale Kolín už nemá moc času.

59:20

Kolínští sice napadají, ale u puku stále hosté.

58:30

Prostějovu přesilovka také příliš nevychází. Ale Prostějov pouze tahá čas, což se v přesilovce celkem hodí.

57:45

Pinkas chyboval za vlastní brankou! A poté se ke střele dostali Prostějovští, avšak Novák se k dorážce nedostal.

56:51

Z voleje se ke střele dostal Krejčík, ale skvělý zákrok Bláhy drží vedení Prostějova!

56:25

Kolín v přesilovce trápí vlastní chyby.

55:38

Štohanzl dorážel střelu před Bláhou, ale ten už podle názoru sudích držel kotouč. Jenže pak se do něj pustil Zajíc. Který také dostává trest.

54:47

Kolínu start přesilovky příliš nevyšel.

54:39

Kolín čeká přesilovka čtyř proti třem! Po dvou minutách z toho ale bude přesilovka pro Prostějov, protože Veselý dostává trest na pět minut a do konce utkání! Trest do konce zápasu dostává také Jan Štefka. Hned čtyři hráči Prostějova jsou potrestáni. Na trestných lavicích máme celkem plno. A Jelínek, který odsedí trest Štefky, dokonce ani nemá místo k sezení.

54:39

Mimo hru Husák přidržel Veselému hokejku, a tak vznikla velká potyčka. Ze střídačky Prostějova dokonce naskákali další hráči Prostějova, což nebylo úplně férové. Ale Husák se očividně prát moc nechtěl. Nicméně se bude vylučovat.

54:15

Štohanzl hledal v útočném pásmu z otočky Veselého. Ten ale pálil těsně mimo.

54:01

Lehké nahození Švece teď nadělalo obrovské problémy Kuzněcovovi! Puk totiž poskočil před gólmanem Kolína.

1:2

Branky a nahrávky: 17. Pinkas (Síla, Niko) – 38. Jiránek (M. Jáchym, T. Jáchym), 49. M. Švec (P. Beránek, Zajíc)

SC Marimex Kolín: G. Kuzněcov (Sajdl) – Kukla, Piegl, Niko, Pinkas, V. Čížek (A), Čáp, Zorko – Jan Veselý, David Šafránek, Jankovský – Ouřada, Štohanzl, L. Krejčík (C) – Pajer, Morong, J. Sklenář – Síla, Matějček, Matyáš Svoboda.
Trenér: Jan Šťastný.

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Klimíček, M. Jáchym, Husák, Staněk, Zajíc, A. Havlík, Vala – Rudovský, T. Jáchym, Jiránek (A) – Mrázek, Račuk, Martin Novák (C) – M. Švec, J. Kloz (A), P. Beránek – Š. Jelínek, T. Koblížek, Štefka.
Trenér: Aleš Totter.

Rozhodčí: Kostourek, Hucl – Otáhal, Vašíček.

Diváci: 1355.

03:35 PRO 2 M. Jáchym, hákování
08:41 PRO 2 J. Kloz, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
11:14 KOL 2 Matějček, hrubost