HC Vítkovice Ridera – Mountfield HK

5:4

konec (0:1, 4:2, 1:1)

03.03.2022, 16:00 • MFH Ostrava • Skupina B • Klára Bártková

Dnešní utkání je u konce. Šťastnější jsou domácí, kteří nakonec vybojovali 3 body. Po první třetině byl stav 0:1. Jenže během druhé části domácí dokázali otočit stav utkání a vedli 4:3. Poslední už třetina nabídla jen dvě branky, na 5:3 nejdříve zvýšil Matyáš Man. Hosté hráli v závěru bez brankáře, ale podařilo se jim skórovat až v čase 59:59 zásluhou Jana Vencla, víc už jsme toho neviděli, a tak Vítkovice vítězí 5:4. (18:19:36)

59:59

Hradec právě vstřelil branku!
Hosté snižují na 5:4, ale víc už nestihnout. JAN VENCL si najel mezi kruhy, jeho ostrá rána proletěla za záda Smolky. Asistence: Lukáš Král a Jiří Klíma.

59:39

Oddechový čas pro hosty.

59:39

Domácí se pokusili trefit odkrytou klec, ale nakonec je z toho zakázané uvolnění.

57:39

Jónovu přihrávku nikdo nezachytil, a tak je puk znovu u hostující brány.

57:21

Vítkovice se znovu osvobodily.

56:56

Domácí vyhazují puk k hradecké bráně.

56:12

Za vyhození puku mimo hřiště je vyloučen vítkovický Chaloupka.

56:05

Nepřesná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění.

55:53

Králova střela od modré se odrazila do ochranné sítě.

55:27

Rozhodčí přerušil hru kvůli ofsajdu Vítkovic.

54:59

54:12

Vítkovice jsou zpátky v pásmu. Chlánovu rána byla zblokovaná.

53:28

Hradec poslal puk až za bránu Smolky.

5:4

Branky a nahrávky: 21. Krčmarský (Štiak, Tobola), 28. Krčmarský (Matějka, Milata), 32. Fojtík (Tobola, Štiak), 38. Žídek (Milata, Fojtík), 50. Man (Tobola, Fibigr) – 6. Král (Hora, Vencl), 35. Fiala (Král), 40. Hora (Fiala, Král), 60. Vencl (Král, Klíma)

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Vávra) – Fibigr (C), Chaloupka, Man (A), Lazár, Čuba, Činčala – Glas, Krčmarský, Fojtík, Milata, Matějka, Tobola, Saxa, Štiak (A), Chlán, Lerch, Žídek
Trenér: Darek Stránský

Mountfield HK: Kasal (Záruba) – Fiala, Žaba (A), Pavič, Mráz, Bezpalec, Samek – Pavlík, Jón, Vencl (C), Síla, Hora, Mach, Klíma, Trejbal, Král
Trenér: Václav Pánek

Rozhodčí: Pavel – Klimek, Kořistka

05:46 HKM 0:1 Král (Hora, Vencl)
15:38 VIT 2 Žídek, hákování
20:31 VIT 1:1 Krčmarský (Štiak, Tobola)
27:57 VIT 2:1 Krčmarský (Matějka, Milata)
31:36 VIT 3:1 Fojtík (Tobola, Štiak)
34:00 VIT 2 Smolka, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Tobola
52:59 HKM 2 Klíma, krosček
56:12 VIT 2 Chaoupka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
59:59 HKM 5:4 Vencl (Král, Klíma)