1:2

po prodl. (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)

02.03.2022, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • 33. kolo • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne. (20:19:13)
Šumperk sice na ledě Přerova zvítězil, na udržení nadějí na play-off mu to ale nestačí. Mladí Draci nevybojovali kompletní bodový zisk, Technika Brno navíc v souběžně hraném utkání porazila Porubu 6:1.
Prodloužení souboje dvou týmů z Olomouckého kraje skončilo po třech minutách a 45 sekundách. O rozhodnutí se postaral útočník Mladých Draků ze Šumperka Adam Polách, který v první třetině skóre utkání také otevřel. Přerov zásluhou Michala Šilhavého zapsal do tabulky bod.

63:45

Mladí Draci právě vstřelili branku!
V Přerově je rozhodnuto. Do mezikruží si najel ADAM POLÁCH a jeho střela přes obránce skončila v horním rohu Žurkovy brány. Útočník Šumperka zapisuje druhou trefu v utkání a přisuzuje svému týmu druhý bod i vítězství. Bez asistence.

63:30

Kleniar si to namířil do třech protihráčů, ti jej za modrou čárou dokázali zastavit.

63:01

Od útočné modré čáry nahodil kotouč domácí kapitán Hanák, Ryšavý bez potíží zasáhl a přerušil hru.

62:40

Domácí hráči se nikam nehrnou a operují s kotoučem na hokejkách za brankou Žurka.

61:15

Billa drží kotouč ve vlastní obranné třetině.

60:26

Kolařík si najel do rohu útočné třetiny, tam ale podklouzl a kotouče se zmocnili Mladí Draci.

60:01

Třetí třetina je minulostí. Zubrům se v ní zásluhou Michala Šilhavého podařilo srovnat. Šumperk sice mohl těsně před koncem poslední dvacetiminutovky rozhodnout, Křivohlávek ovšem obrovskou šanci tváří v tvář Žurkovi spálil. V Přerově tak dojde na prodloužení.

60:00

59:51

Křivohlávek mohl krátce před sirénou rozhodnout, v samostatném úniku ale proti Žurkovi neuspěl! To byla obrovská šance Mladých Draků, domácí brankář předvedl skvělý zákrok a posílá duel do prodloužení.

59:11

Běží poslední minuta hry ve třetí třetině.

57:48

Od modré čáry pálil příklepem Hanák. Přerované letící kotouč dokázali ještě tečovat a ten tak skončil kousek vedle hostující brány. Na druhé straně přišel vzápětí nebezpečný šumperský brejk, Žurek ovšem krátce před koncem normální hrací doby nekapituloval.

57:40

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Křivohlávek – 2 min., hrubost).

57:40

Hanákův pokus nyní tečoval jeden z přerovských útočníků a Ryšavý měl co dělat, aby mu kotouč u levé tyče neprošel za brankovou čáru. Přerované poté rozpoutali v útočném pásmu pořádný závar, gólu nicméně nedocílili.

1:2

Branky a nahrávky: 54. Šilhavý (Kleniar, Kolařík) – 11. Polách (Horký, Křivohlávek), 64. Polách

HC ZUBR Přerov: Žurek (Hendrych) – Koblížek, Němec, Nesvadba, Holík, Billa, Hanák (C), Pekr – Hradil, Halík, Kleniar, Hyža, Štíbr (A), Kolařík (A), Šilhavý, Švejda, Hlávka, Buršík
Trenér: Pavel Neuman

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Bielecký) – Blaháček (A), Holub, Sedláček, Minařík, Cekr (C), Netolický, Křivohlávek, Koutecký – Tomiczek, Šotkovský, Kesler, Kavan, Šembera, Polách (A), Šucha, Pánek, Horký
Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Škach – Poláček, Přecechtěl