Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HK 32 Liptovský Mikuláš

2:3

po s.n. (2:3) (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)

25.02.2022, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • 41. kolo • Adam Pančák (@PancakAdam) sk

Tipsport: 1.36 5.93 6.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V zápase 41. kola našej najvyššej hokejovej súžaže zdolal posledný Liptovský Mikuláš štvrté Michalovce výsledkom 3:2 po samostatných nájazdoch. Diváci na Zemplíne veľa pekných hokejových momentov nevideli a zväčša to bola hra po rohoch klziska. Po úvodnej tretine domáci prehrávali 0:2, keď sa za hostí presadil Shiksatdarov a Mezovský. V prostrednej tretine líšky dokázali vyrovnať, keď udreli dvakrát v oslabení zásluhou Buca a Erkinjunttiho. V tretej tretine a ani v predĺžení diváci gól nevideli a rozhodnúť sa muselo až v samostatných nájazdoch, v ktorých sa lepšie darilo hosťom z Liptova. Autorom víťazného gólu sa stal Lukáš Handlovský. (00:12:01)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHk 32 Liptovský Mikuláš.
Autorom víťazného gólu je LUKÁŠ HANDLOVSKÝ.