24.02.2022, 00:00 • Toyota Stadium, Frisco • Michal Raška

Tipsport: 4.44 3.35 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (02:01:15)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:8. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:11.
Je konec. V tomto utkání mezi Novým Zélandem a Českem jsme se nakonec nedočkali žádné branky. Ve 25. minutě se Khýrová dostala ke střele, ale tu Essonová vyrazila mimo své tři tyče. Ve 39. minutě to zkusila z dálky Percivalová a její pokus trefil horní tyč. V 52. minutě mohla Bottová poslat domácí do vedení, ale ve velké šanci minula bránu. V 72. minutě se Česko dočkalo branky, ale ta neplatila. V nastavení přišla skvělá rána české hráčky, ale ta trefila jen brankovou konstrukci.

90+3

90+3

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Krejčiříková, přichází Pochmanová.

90+3

Dlasková se z levého křídla sice dostala ke střele, ale tu poslala mimo.

90+2

Znovu se Češky dostaly ke střele, tentokrát uvnitř šestnáctky, ale ta byla zblokována domácí obranou.

90+1

90+1. Střela české hráčky trefila břevno!

90+1

Obrovská šance Česka, ale střela zpoza vápna orazítkovala horní tyč!

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89

Essonová si poradila se zakončením po centru z levé strany.

88

Kvalita fotbalu dnes nebyla na zamrzlém trávníku dobrá a vše potvrzuje další nepřesná přihrávka domácích.

86

Kotrčová poslala nebezpečný centr do vápna, kde se snažila dostat do zakončení Mrázová, ale obrana Nového Zélandu si poradila.

85

Střela české hráčky ze střední vzdálenosti trefila pouze domácí obránkyni a pomalu to vypadá, že utkání gól nepřinese.

83

Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Bottová, přichází Stottová.
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Bungeová, přichází Mooreová.

82

Další míč skončil jen v moci Votíkové po nepřesné přihrávce.

80

Nyní je hra přerušená, protože domácí hráčka potřebuje ošetření.

78

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Šlajsová, přichází Černá.

77

Domácím se nepodařilo vymyslet něco vážnějšího směrem dopředu a míč skončil v moci Votíkové.

75

Nepřesný centr z levé strany skončil pouze v zámezí a následuje odkop od brány Essonové.

74

Další útok ze strany hostů, ale Nový Zéland zatím drží bezbrankový stav.

72

72. Neplatná branka Česka!

72

Česko sice vstřelilo branku ale ta neplatí! Dlasková se dostal z dvaceti metrů ke střele, která orazítkovala tyč a následně zakončila z bezprostřední blízkosti do brány Stárová, ovšem ta se nacházela v ofsajdu!

70

Po centru do vápna se Stašková snažila využít svou výšku, ale k míči se dostala obrana Nového Zélandu.

69

Dlasková vybojovala rohový kop z levé strany, který si vezme na starost Krejčiříková.

68

Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Satchellová, přichází Chanceová.

67

Nový Zéland se snažil něco vymyslet po levé straně, ale tam se faulu dopustila Kotrčová.

66

Kotrčová se sice vrhla do šestnáctky soupeře, ale její zakončení v pádu šlo vedle.

64

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Khýrová, přichází Mrázová.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Bužková, přichází Stárová.

63

Bužková nedostihla přihrávku na hrací ploše a následuje střídání na straně Česka.

62

Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Wilkinsonová, přichází Rolstonová.

61

V ofsajdu se nyní ocitla domácí hráčka a útok Nového Zélandu je u konce.

60

Ovšem ani tentokrát jsme se nedočkali úvodní branky a po hodině utkání je stav stále nerozhodný 0:0.

59

Nový Zéland tentokrát získal rohový kop z levé strany.

57

Hráčka Juventusu Andrea Stašková se sice dostala ke hlavičce, ale ta skončila v moci brankářky Essonové.

56

Česko se snaží něco vymyslet, ale Šlajsová byla vytlačena s míčem do zámezí a následuje autové vhazování.

54

Essonová ale dokázala odvrátit balón mimo své vápno.

53

Nyní Česko získalo rohový kop z levé strany a může se postarat o úvodní branku.

52

52. Bottová ve velké šanci minula českou svatyni!

52

Catherine Bottová se fantasticky dostala přes dvě obránkyně ve středu hrací plochy a běžela na bránu Votíkové, ovšem následně zakončila jen vedle pravé tyče!

50

Češky se snažily kombinovat na levé straně, ale nakonec je z toho pouze autové vhazování pro domácí celek.

49

Šlajsová dokázala odehrát míč do zámezí a následuje autové vhazování All Blacks.

47

Klára Cahynová se dostala ke střele z dálky, ale její pokus letěl pouze nad bránu USA.

46

Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Percivalová, přichází Cleverleyová.
Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází Rennieová, přichází Antonová.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Martínková, přichází Stašková.

46

Druhý poločas začne přibližně v 1:03.
První polovina tohoto utkání je za námi a branky jsme se zatím ve velkém mraze na Toyota Stadium v Dallasu nedočkali. Ve 25. minutě se Khýrová dostala ke střele, ale tu Essonová vyrazila mimo své tři tyče. Ve 39. minutě to zkusila z dálky Percivalová a její pokus trefil horní tyč.

45

44

Nový Zéland získal autové vhazování na své polovině.

42

Češky to zkoušely útokem po pravém křídle, ale tam nakonec nebylo místo.

41

Kateřina Bužková šla do souboje s Abby Ercegovou příliš ostře a dopustila se faulu.

40

Tentokrát se Hannah Wilkinsonová nachytala pouze v ofsajdovém postavení.

39

39. Percivalová nastřelila břevno!

39

Ria Percivalová vystřelila z dálky a její pokus nakonec orazítkoval horní tyč překvapené Barbory Votíkové!

37

Bottová vysunula po pravé straně Satchellovou, ale tu skvěle zastavila Krejčiříková.

36

Tereza Krejčiříková se snažila využít chyby při rozehrávce soupeře, ale míč nakonec skončil v zámezí.

34

Zatím jsme byli svědky pouze jedné vážnější šance, kterou měla Michaela Khýrová. Kromě této situace nám utkání nic nenabídlo.

33

Ovšem ani útok Nového Zélandu vedený po levé straně nepřinesl nic nebezpečného.

32

Centr hostujících hráček z levé strany nakonec nepřinesl nic nebezpečného a domácí mohou jít dopředu.

30

Půl hodina utkání je za námi a Nový Zéland hraje s Českem bez branek.

29

Česko se nyní dostalo pod tlak při rozehrávce, ale Necidová nakonec odkopla balón do bezpečí.

27

Domácí hráčky se snažily prokombinovat středem hřiště, ale tam nakonec nebyl dostatek místa.

26

Češky následně zůstaly v nátlaku, ale další střely se už hostující hráčky nedočkaly.

25

25. Essonová vyrazila pokus Khýrové!

25

Michaela Khýrová si skvěle zpracovala nákop spoluhráčky a následně pálila uvnitř vápna k pravé tyči, ale Victoria Essonová vytáhla skvělý zákrok!

24

Standardní situaci rozehrály Česky nakrátko a následně získaly také volný kop z pravé strany po faulu Percivalové.

23

Kotrčová šla k zemi po souboji s Rennieovou uvnitř vápna, ale rozhodčí nakonec ukázala na rohový kop pro Češky.

22

Martínková centrovala z levé strany do šestnáctky soupeře a Česko posléze získalo autové vhazování.

21

Khýrová se skvěle dostala přes tři hráčky ve středu hrací plochy, ale její následná přihrávka nebyla přesná.

20

Další nedovolený zákrok hostujících hráček a to ve středu hrací plochy.

19

Bottová nedokázala uhlídat balón na hrací ploše a následuje autové vhazování pro Českou republiku.

17

Barbora Votíková se musela opřít do míče, neboť se za ním hnala domácí útočnice.

16

Nyní byl k vidění boj na polovině Nového Zélandu, kde Kotrčová přes sebe nepustila Rennieovou.

15

Tentokrát se hostující hráčka dopustila faulu ve středu hrací plochy a Nový Zéland bude u míče.

13

Barbora Votíková měla hodně práce s centrem z pravé strany, který ale nakonec dokázala chytit a brankářka francouzského PSG drží čisté konto.

12

Záložnice Sparty Praha Kateřina Bužková to zkoušela z dálky, ale míč nedokázala dostat ze země a její přízemní pokus skončil v moci brankářky.

11

Zatím je utkání celkem vyrovnané a bojuje se na zamrzlém trávníku především ve středu hrací plochy.

10

Dlasková centrovala z levé strany, ale míč skončil pouze v moci novozélandské brankářky.

9

Češky se dostaly ke střele z dálky, ale ta byla zblokována a Essonová nemusela zasahovat.

7

Posléze přiletěl další míč do vápna hostů, ale opět si obrana Česka poradila bez problémů.

6

Bottová nepříjemně centroval z pravého křídla, ale Dlasková její pokus zblokovala, ovšem Nový Zéland zůstává u míče.

5

Pokus o centr Kotrčové z pravé strany neprošel do vápna a Česko bude mít k dispozici autové vhazování.

4

Domácí mužstvo se snažilo něco vymyslet přes levou stranu, ale nakonec získalo jenom autové vhazování.

3

Khýrová se snažila něco vymyslet po levé straně, ale nedostala se přes obranu soupeře.

2

V mrazivém počasí se postaral o úvodní výkop Nový Zéland, který kombinuje na své polovině.

1

Nový Zéland: Essonová – Bottová, Bungeová, Ercegová, Rileyová (C) – Bowenová, Percivalová, Steinmetzová – Satchellová, Wilkinsonová, Renniegová
Náhradníci: Alfeldová, Naylerová – Antonová, Cleverleyová, Handová, Chanceová, Mooreová, Rolstonová, Stottová, Wardová
Trenér: Jitka Klimková

Česko: Votíková – Kotrčová, Bertholdová (C), Necidová, Dlasková – Šlajsová, Cahynová, Bužková, Khýrová – Krejčiříková – Martínková
Náhradníci: Lukášková, Vaníčková – Cvrčková, Černá, Chlastáková, Mrázová, Pochmanová, Stárová, Stašková, Svitková, Szewieczková
Trenér: Karel Rada.
Nový Zéland se zatím nachází na posledním 4. místě bez bodu a se skóre 0:6. V úvodním utkání těsně nestačil na Island, který skóroval už v 1. minutě a vyhrál tak 1:0. Ve druhém zápase prohrál s domácí USA vysoce 0:5. Zajímavým poznatkem tohoto utkání je hattrick Mooreové do vlastní sítě během 31 minut.
Česko je na 3. pozici s 1 bodem a skóre 1:2. V prvním zápase se střetlo s USA a dokázalo vybojovat velmi cennou remízu 0:0. Následně přišel zápas s Islandem. V 18. minutě už ale soupeř vedl 2:0. V 85. minutě sice snížil Khýrová, ale následně Česky nedokázaly srovnat a prohrály 1:2.
V posledním kole SheBelieves Cupu se proti sobě utkají týmy Nový Zéland a Česko. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude na Toyota Stadium ve Friscu na předměstí Dallasu. Úvodní výkop je naplánován na 00:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.