7:3

konec (1:0, 5:0, 1:3)

24.02.2022, 13:00 • WERK ARENA, Třinec • Skupina B • Martina Sikorová

59:59

Závěr zápasu okořenila další bitka, ve které si o něco lépe počínali hráči Třince. Mountfield tak ve WERK ARENĚ dostal naloženo hned dvakrát. Tresty na pět minut a do konce utkání za bitku si vykoledovali Lipka, Volas, Král a Mach.

58:32

Pohludka se dle rozhodčího provinil nedovoleným bráněním a Hradec půjde znovu do dvojnásobné přesilovky.

55:44

Třinecká střídačka proti výroku rozhodčího vehementně protestovala a navíc dostává menší trest za nesportovní chování. Hosty čeká dvojnásobná přesilovka. Týmový trest odpyká Cedzo.

55:44

Zápas předčasně končí pro třineckého obránce Pospíšila, který se podle rozhodčího provinil krosčekem a fasuje trest na pět minut a do konce utkání. Za hrubost pak na trestnou lavici putují Sikora s Jónem.

50:25

Unikajícího Oceláře zastavil pouze za cenu faulu Samek, přesilovka čeká i Třinec. Hradecký bek dostává dvě minuty za hákování.

49:53

Po souboji u mantinelu se bude vylučovat na obou stranách. Trejbal si vykoledoval menší trest za sekání, Martiňák zase za hrubost.

47:59

První přesilovku si zahraje i Hradec, menší trest za hákování fasuje Pohludka.

35:38

U hradecké střídačky došlo ke zmatkům a ty vyústí v další oslabení Mountfieldu. Hostů totiž bylo v jednu chvíli na ledě hned šest, následuje tak trest pro hráčskou lavici. Dvě minuty odpyká Jón.

33:24

Hora dostal puk z obranného pásma mimo hřiště a na trestné lavici si musí odpykat menší trest.

30:37

Hosty čekají další krušné chvilky. Za podrážení je totiž vyloučen Jón.

23:16

Prvním vyloučeným hráčem zápasu je hradecký Hora, který si vykoledoval menší trest za hákování.

7:3

Branky a nahrávky: 20. Blaha (Sikora, Kubiesa), 25. Pospíšil (Volas, Sikora), 26. Kubiesa (Sikora), 31. Buják (Lipka, Pohludka), 35. Pohludka (Buják, Cedzo), 37. Volas (Sikora, Gerych), 52. Pohludka (Cedzo, Masnica) – 55. Král, 57. Mach (Klíma), 60. Král (Vencl)

HC Oceláři Třinec: Michalík (Heczko) – Solowski, Buják, Ćmiel, Martiňák, Pospíšil, Holub – Gerych, Volas, Kubiesa, Pohludka, Sikora, Blaha, Cedzo, Lipka, Masnica, Urbánek, Mikula
Trenér: Marek Malík

Mountfield HK: Meišner (31. Kasal) – Fiala, Žaba, Pavič, Burda, Mráz, Bezpalec, Samek – Jón, Vencl, Síla, Hora, Mach, Klíma, Trejbal, Král, Voděracký

30:56 HKM -Meišner +Kasal (Střídání)
33:24 HKM 2 Hora, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
34:46 TRI 5:0 Pohludka (Buják, Cedzo)
35:38 HKM 2 hráčská lavice, příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Jón
36:40 TRI 6:0 Volas (Sikora, Gerych)
47:59 TRI 2 Pohludka, hákování
49:53 TRI 2 Martiňák, hrubost