Evropská liga

Sevilla FC – GNK Dinamo Záhřeb

3:1

konec (3:1)

17.02.2022, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Play-off • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.41 4.3 10.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

45+1

45+1. Anthony MARTIAL - 3:1

45+1

Sevilla právě vstřelila branku!
Domácí celek v závěru prvního poločasu pokračuje v brankové smršti! Povedený brejk Sevilly zakončil přízemní střelou k zadní tyči ANTHONY MARTIAL!

44

44. Lucas OCAMPOS - 2:1

44

Sevilla okamžitě odpovídá a bere si ztracené vedení zpět ještě před poločasovou přestávkou! LUCAS OCAMPOS se ve vápně opřel do odraženého míče a jeho rána prošla za záda brankáře!

42

42. Mislav ORŠIĆ - 1:1

42

Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Dinamo Záhřeb dotahuje krok z ojedinělé šance! Na vysokou přihrávku si naběhl MISLAV ORŠIČ, který si míč zasekl a pravačkou propálil brankáře!

14

14. Ivan RAKITIĆ - 1:0

14

Sevilla se ujímá vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil IVAN RAKITIČ, který míč bezpečně poslal do branky!

3:1

konec (3:1)

Branky: 14. Rakitić (pen.), 44. Ocampos, 45+1. Martial (A. Gómez) – 42. Oršić (S. Ristovski)

Karty:   55. Acuňa (SEV) – 13. Livaković (ZAG)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 6:12.

Sevilla FC: Búnú – Koundé, Diego Carlos, Rekik (52. Gudelj), Acuňa – A. Gómez, Fernando (62. Delaney), Rakitić – Ocampos (85. Navas), Martial (62. Nasírí), Munír (62. Ó. Torres).
Náhradníci: Dmitrović, Pastor – Augustinsson, Carmona, Delaney, Nasírí, Gudelj, Mir, Navas, Ó. Torres, Romero.

GNK Dinamo Záhřeb: Livaković – Théophile-Catherine (46. Lauritsen), Šutalo, Franjić – S. Ristovski (77. Moharrami), Gojak, A. Ademi, Menalo – D. Jurić (58. Štefulj), B. Petković (77. Špikić), Oršić.
Náhradníci: Čavlina, Zagorac – Baturina, Andrić, Bulat, Lauritsen, Moharrami, Špikić, Štefulj, Tolić.

Odveta: Dinamo Záhřeb - Sevilla 1:0