Univerzitní liga ledního hokeje

Black Dogs Budweis – UK Kings Prague

5:4

po prodl. (2:0, 1:4, 1:0 - 1:0)

14.02.2022, 18:15 • Hokejová hala POUZAR, České Budějovice • 16. kolo • Marek Baloun (@BalounMarek)

Tipsport: 2.3 5.0 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tak přeťali 11 zápasů trvající šňůru neporaženosti Pražanů a berou si dva body do tabulky, čímž opět stáhli náskok UK. Těm se povedlo tedy ulovit pouhý bod. Hezký večer! (20:35:20)

63:42

63:42 PINKAS - 5:4

63:42

Tým BLACK DOGS Budweis právě vstřelil branku!
Při signalizovaném trestu domácí procpali kotouč za Maška a vítězí v prodloužení! Po střele Kubeše dorazil kotouč do branky TADEÁŠ PINKAS! Asistence: Jiří Kubeš.

63:00

Hosté nespěchají a střídají.

61:35

Čmejla nemířil přesně a i hosté se musí vracet.

61:09

Zadovka na Vochozku se nepovedla a Blaci se musí vracet.

60:55

Klinger neudržel puk před dotírajícím hráčem.

60:20

Prvotní zteč Blaků skončila vysokým odrazem od Maška.

60:01

Blaci podruhé v řadě půjdou do extra času po srovnání tři a čtvrt minuty před koncem zásluhou Práška se Šuhajem.

60:00

59:38

Třetina se už víceméně jen dohrává dlouhými puky.

57:55

Domácí jsou najednou při chuti a snaží se vsítit rozhodující gól a odvrátit prodloužení.

56:44

56:44 PRÁŠEK - 4:4

56:44

Po několikáté v zápase máme srovnáno! Střela Šuhaje vypadla Maškovi z lapačky a LUKÁŠ PRÁŠEK kotouč pohotově dorazil mezi betony gólmana! Asistence: Jakub Šuhaj.

5:4

Branky a nahrávky: 15. Kaisler (Šafář, Dvořák), 16. Grauer (D. Svoboda), 36. Rolínek (Prášek, Bouška), 57. Prášek (Šuhaj), 64. Pinkas (Kubeš) – 21. Rudolph (Čmejla), 27. Piskač (Volf), 29. Hakl (Vilas, Rudolph), 39. Volf

Black Dogs Budweis: I. Svoboda (Marek Dvořák) – Hrůša, Bouška, Tintěra, Grauer, D. Svoboda, Krtek, Kubeš – Prokop, Matěj Dvořák, Prášek – Šafář, Kronus, Rolínek – Koupal (C), Tejko, Šuhaj (A) – Vochozka (A), Pinkas, Kaisler
Trenér: David Oulík

UK Kings Prague: Mašek – Klinger (C), Kopenec, Chládek, Novák, Adamec, Vávra, Piskač, Řezáč – Rudolph, Halberštát, Velas – Hakl, Glitta, Volf – Čmejla
Trenér: Aleš Hybner

Rozhodčí: Květoň – Kreuzer, Polonyi