Olympijské hry - ženy

USA – Česko

4:1

konec (0:0, 1:1, 3:0)

11.02.2022, 05:10 • Wukesong Sports Centre, Peking • Čtvrtfinále • Daniel Fekets (@DFekets)

Je třeba ještě vyzdvihnout vynikající výkon Kláry Peslarové, která pokryla neuvěřitelných 57 ran soupeřek. O jedinou českou branku ve čtvrtfinále se postarala Michaela Pejzlová.

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (07:23:36)
Statistiky

Střely na branku: 61 – 6
Vyloučení: 3 – 5
Využití přesilovek: 1 – 0
Vhazování: 26 – 17
Je za námi první čtvrtfinálové utkání olympijského turnaje žen v ledním hokeji. České reprezentantky dnes statečně čelily favoritkám zápasu i turnaje. Až do 47. minuty platil nerozhodný stav 1:1, ale poté se prosadila poměrně šťastně Lee Steckleinová a o deset minut později v přesilovce skórovala Savannah Harmonová. Češky ještě sice zkusily hru bez brankářky, ale pár sekund před koncem navýšila skóre kapitánka Kendall Coyneová-Schofieldová. Česká republika si tak při své premiéře na ZOH v ženském hokeji o medaile nezahraje, do semifinále postupují Američanky.

59:55

59:55 Kendall COYNEOVÁ-SCHOFIELDOVÁ - 4:1

59:55

Spojené státy právě vstřelily branku!
V závěrečných sekundách ještě kapitánka KENDALL COYNEOVÁ-SCHOFIELDOVÁ ze středního pásma posunula kotouč do odkryté branky, takže Američanky dnes zvítězí o tři góly. 4:1. Asistence: Megan Kellerová.

59:34

Češky se drží v útočném pásmu, ale nyní je z toho další boj o kotouč. Vypadá to, že už mnoho střel neuvidíme.

59:09

Klára Peslarová už míří na střídačku. Přece jen se ještě české reprezentantky pokusí o zázrak.

58:54

Peslarová zachytila kotouč. Černou gumu tak mají po delší době pod kontrolou české hráčky.

58:29

Zatím k tomu však příležitost není. O puk se bojuje v rohu útočného pásma Spojených států amerických.

57:54

Hru mají hokejistky, které jsou v zápise psány jako domácí, pod kontrolou. Uvidíme, jestli vůbec dojde ke hře bez brankářky.

56:51

56:51 Savannah HARMONOVÁ - 3:1

56:51

Přesilovku Američanky využily, a proto jsou v tuto chvíli velmi blízko k postupu do semifinále. Rána Brandtové ze strany byla Peslarovou vyražena na opačný kruh. K dorážce se dostala SAVANNAH HARMONOVÁ, která zametla kotouč od tyče do branky. 3:1. Asistence: Hannah Brandtová a Hilary Knightová.

56:35

Mezitím už začala zkrácená přesilovka Američanek.

56:16

Alex Carpenterová se na chvíli uvolnila na brankovišti, ale prudkou pobídku zpoza brány promáchla.

55:48

Megan Kellerová nahodila od modré čáry. Pozorná Peslarová zasáhla lapačkou.

55:37

Vyloučení v týmu Česko (Denisa Křízová – 2 min., naražení zezadu).

55:13

Tereza Vanišová si s Mills nevyměnila puk úplně nejlépe. Od brusle druhé jmenované se hrací předmět odrazil k hokejistkám v modrém, které okamžitě vyhodily přes všechny čáry.

54:34

Po nedůslednosti ale mohl přijít trest. Na pravém křídle ujela Jesse Compherová, která o pár čísel přestřelila.

54:17

Necelých šest minut před koncem třetí třetiny přichází velká šance. Češky si zahrají přesilovou hru. Tomáš Pacina na střídačce svým hokejistkám dává poslední pokyny.

54:17

Vyloučení v týmu USA (Kelly Panneková – 2 min., sekání).

53:54

Americká obránkyně přidržela puk za svou bránou, neboť oba celky zrovna střídaly.

53:20

Bojovná Kateřina Mrázová v útočné třetině uklouzla. Ke kotouči se tedy opět dostaly Američanky.

52:49

Amanda Kesselová chtěla zprava vymyslet co nejlepší přihrávku přes celou šíři útočného pásma. Reprezentantky České republiky ale stačily zareagovat.

52:02

Abby Roqueová dobře pracovala na brankovišti, Peslarová znovu odolala. Hra je přerušena.

51:51

Denisa Křízová předvedla na levém křídle několik kliček. Až do střelecké pozice ale nepronikla.

51:16

Hokejistky USA už nejsou tak aktivní jako při stavu 1:1. Jde vidět, že si chtějí hlídat zadní vrátka.

50:55

Dominika Lásková předvedla pěknou individuální akci. Nakonec ale byla zahnána do rohu kluziště.

50:16

Ale Američanky hru rychle otočily do útočného pásma. Znovu si Klára Peslarová musela na brankovišti poradit.

49:56

Kateřina Mrázová zakládá útočnou akci. Kolegyně se jí už nabízejí na křídlech.

49:04

Na střely na bránu je to v tuto chvíli padesát ku pěti. I tento ukazatel svědčí o tom, jaký výkon dnes Klára Peslarová předvádí.

48:35

Dani Cameranesiová objela českou bránu a následně se snažila puk tlačit do horních pater brány. Svatyni Česka ale o pár centimetrů přestřelila.

47:55

Do konce řádné hrací doby zbývá zhruba dvanáct minut. Uvidíme, co české reprezentantky předvedou směrem dopředu.

46:49

46:49 Lee STECKLEINOVÁ - 2:1

46:49

Velmi smolný moment, přestože USA si za svůj nápor zřejmě branku zasloužily. Ke střele od modré čáry se dostala LEE STECKLEINOVÁ, načež od jedné z českých obránkyň se kotouč odrazil přesně mezi betony Kláry Peslarové. Tady česká brankářka zareagovat nemohla. 2:1. Asistence: Kelly Panneková a Megan Kellerová.

46:18

Klára Peslarová měla hromadu práce i v dalším střídání. Američanky si vytvořily až drtivý tlak, ale branka z toho zatím není.

45:46

Hilary Knightová se na kruhu rychle otočila a vzápětí zazvonila o horní tyč. Velké štěstí!

44:59

Ani tato přesilovka Česka využita nebyla. Na konci 45. minuty tak stále platí stav 1:1, který by před zápasem bral snad každý český hokejový fanoušek.

44:07

Tvrdá rána české kapitánky pořádně zaduněla o levý beton brankářky USA. Puk byl následně vyhozen do české obranné třetiny.

43:33

Přihrávka Mills z rohu kluziště adresátku nenašla. Češky by při přesilovce potřebovaly větší klid na svých hokejkách.

43:06

Lépe na vhazování si počínaly americké hokejistky. Kotouč okamžitě šel přes celé kluziště.

42:59

Vyloučení v týmu USA (Abbey Murphyová – 2 min., vysoká hůl).

42:33

Peslarová se opět zaskvěla. Tentokráte si na ní vylámala zuby útočnice a střelkyně zatím jediné americké branky Hilary Knightová.

41:57

Cayla Barnesová si nebezpečně najela před bránu. Do kotouče plácla bekhendem, ale naštěstí kotouč zamířil kousek vedle zadní tyče.

41:28

Teď už mohly české hráčky vystřídat. Tlak Spojených států amerických je přerušen.

40:46

Lásková je zpět na ledě. Přesilovka USA skončila.

40:32

Obrovský závar byl k vidění před českým brankovištěm. Peslarová hned dvakrát za sebou až neuvěřitelně zasáhla. Zásadně jí ale pomohly i obránkyně.

40:01

I po čtyřiceti minutách drží české reprezentantky velmi překvapivý a nadějný výsledek. Dokonce se Česko dostalo do vedení, a to když se ve 25. minutě prosadila Michaela Pejzlová. Odpověď Američanek ale přišla na řadu poměrně rychle, po necelé minutě se z vyrovnání radovala Hilary Knightová. Zkraje třetí části budou Američanky dohrávat přesilovku, nicméně svěřenkyně Tomáše Paciny v průběhu celého klání brání početní nevýhody velice dobře. Na čí stranu se duel přikloní ve třetí periodě?

40:00

39:35

Ale hokejistky USA se velmi obtížně usazují v útočném pásmu. Druhá siréna zazní už za pár desítek vteřin.

39:05

Krátce po vhazování ale přišlo vyhození přes všechny čáry. Alespoň do konce druhé třetiny by to chtělo tento stav udržet.

38:47

Hned po vyloučení Láskové se potrestaná Američanka vrátila na led. Začíná tedy přesilová hra zámořských hráček.

38:46

Vyloučení v týmu Česko (Dominika Lásková – 2 min., podrážení).

38:25

Navíc do práce opět musela Peslarová, která si ale ramenem střelu ze strany pokryla.

37:56

Přichází další vyhození přes všechny čáry v podání favoritek. Dlouhá česká přesilovka pomalu ale jistě míří do svého konce.

37:28

37:28 Peslarová vychytala Carpenterovou

37:28

Alex Carpenterová se v oslabení vydala do samostatného úniku, ale Klára Peslarová zasáhla parádně. Pokryla si mezírku mezi betony, tudíž Američanky do vedení nejdou.

36:44

Alena Mills dostala nabito na modrou čáru, ale střelecký pokus si nakonec rozmyslela. Posléze Američanky vyhodily, aby mohly prostřídat.

36:06

Tereza Vanišová hledala spoluhráčku v předbrankovém prostoru, ale přihrávka to nebyla zrovna nepřesnější. Následně byl odpískán český ofsajd.

35:26

Češky mají před sebou ještě tři minuty a dvacet sekund v přesilovce. Nyní ale musí znovu zakládat útočnou akci.

34:59

Střela Láskové od modré čáry byla zastavena. Následně byl v rohu hrací plochy k vidění ostrý osobní souboj.

34:34

Alena Mills ostře vypálila z vrcholu kruhu. Americká brankářka ale zasáhla pravým betonem.

34:03

Dlouhá česká přesilovka, která by ani v případě vstřelené branky neskončila, právě začala. Jak si s touto příležitostí naše reprezentantky poradí?

33:46

Vyloučení v týmu USA (Dani Cameranesiová – 5 min., naražení zezadu).

33:46

Dani Cameranesiová se teď provinila ostrým faulem v rohu kluziště. Rozhodčí teď zkoumají, jestli z toho náhodou nebude vyšší trest.

33:27

Denisa Křízová jela vpřed, jenže na útočné modré čáře o kotouč přišla. Následně Američanky hru okamžitě otočily na útočnou polovinu.

32:49

Důrazná Alex Carpenterová se tlačila k zakončení, ale české hráčky ji předčily. O chvíli později však na levém kruhu zůstala úplně volná Cayla Barnesová, která Peslarovou nikterak nepřekvapila.

31:46

Češky musely vyklidit útočnou třetinu, poněvadž byl signalizován ofsajd.

30:43

Daniela Pejšová výtečně vypíchla kotouč a poté si to v roli obránkyně mířila dopředu. Prudce vypálila zápěstím, ale Alex Cavalliniová kotouč na své hrudi udržela.

30:32

Peslarová na brankovišti řešila starosti. Málem ji rychlým obkroužením zpoza brány překvapila jedna z Američanek, ale gólmanka České republiky nakonec lapačkou zasáhla a hru přerušila.

29:42

Po první brance Česka v utkání ale naše reprezentace vycítila šanci, že to dnes může jít. Mnohem častěji se tak snaží tlačit do útočného pásma.

29:13

Savannah Harmonová nebezpečně přihrávala puk k zadní tyči, ale tam výborně zapracovaly české hokejky.

28:38

Česká brankářka přistrčila za bránou kotouč Sáře Čajanové, která se chystá k rozehrávce.

28:05

Jesse Compherová si z rohu kluziště poměrně osamocená dojela před brankoviště, ale tam Peslarová velmi dobře zapracovala hokejkou.

27:10

Tereza Vanišová se na pravé straně rozjela, ale před sebou měla dvě soupeřky. Zvolila přihrávku na modrou čáru, ale střela z tohoto snažení nevznikla.

26:33

Pokračuje se dalším tlakem hokejistek USA. Češky ale zatím soupeřky stačí dostupovat.

25:47

25:47 Hilary KNIGHTOVÁ - 1:1

25:47

Vedení však hokejistkám v bílých dresech moc dlouho nevydrželo. Američanky následně přitlačily a dočkaly se rychlého vyrovnání. Střelu Coyneové-Schofieldové ještě Peslarová vyrazila, ale dorážející HILARY KNIGHTOVÁ už dostala hrací předmět za brankovou čáru. 1:1. Asistence: Kendall Coyneová-Schofieldová a Hannah Brandtová.

24:59

24:59 Michaela PEJZLOVÁ - 0:1

24:59

Česko právě vstřelilo branku!
Gól! České hráčky se senzačně dostávají do vedení tohoto utkání. Po chybě Američanek v obranném pásmu vzniklo přečíslení. Křížová posunula na Vanišovou, která prostrčila puk před bránu. Tam vyplavala zcela volná MICHAELA PEJZLOVÁ, která dorážela do prázdné klece. 0:1. Asistence: Tereza Vanišová a Denisa Křízová.

24:06

Megan Bozeková měla v obranném pásmu potíže s dotírající hráčkou. I s pomocí brusle ale kotouč dokázala ustrážit.

23:39

Kelly Panneková zůstala volná na pravém kruhu. Zadní tyč české branky těsně minula.

22:48

V oslabení se Češky dostaly k první střele. Výborně si počínala především Kateřina Mrázová, ale brankářka Alex Cavalliniová byla úspěšnější.

22:24

Cayla Barnesová přidržela kotouč na levé straně útočného pásma. Co teď Američanky vymyslí?

21:50

Denisa Křízová vystihla přihrávku přes osu. Následně se díky dobré práci v pásmu české hráčky osvobodily.

21:13

21:13 Výborný zákrok Peslarové

21:13

Megan Kellerová si našla místo na levém kruhu a rázem se objevila ve velmi dobré pozici. Peslarová ji ale ustála a perfektně zakročila.

20:54

Vyloučení v týmu Česko (Lenka Serdar – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

20:18

České hokejistky přežily i další přesilovou hru soupeřek. Pátková už je zpět na ledě.

20:01

Po první části je to sice 18:0 na střely, ale musíme ocenit velice obětavou práci českých hráček. Američanky sice často střílí, ale mnoho větších příležitostí rozhodně neměly. Svěřenkyně Tomáše Paciny tak výsledkově po první třetině drží krok s obrovským favoritem tohoto střetnutí.

20:00

19:24

Teď jsme měli kliku! Savannah Harmonová si najela na pravý kruh na přihrávku zpoza brány, naštěstí pro český tým promáchla.

18:56

Amanda Kesselová sice stála před brankovištěm, ale ránu ze strany tečovat nedokázala. Česká brankářka opět odolala.

18:23

Megan Kellerová ihned po vyhraném buly vypálila od modré čáry. Peslarová na hrací předmět viděla, a proto jej ukryla na hrudi.

18:18

Vyloučení v týmu Česko (Kristýna Pátková – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).

17:58

Zdá se, že Američanky nejsou v takovém tempu jako na začátku dnešního utkání. Češky jsou v těchto chvílích častěji na kotouči než v úvodu.

17:39

Aneta Tejralová si poradila na vlastní modré čáře. Směrem do defenzívy je to stále na podtrženou jedničku.

16:59

Denisa Křízová získala kotouč do své moci a poté zajela za bránu. Češky sice zatím ani jednou nevystřelily mezi tři tyče, ale stále je to 0:0, což je pozitivní zpráva.

16:16

Peslarová dokázala vyrazit střelu od modré čáry do rohu kluziště.

15:47

Dominika Lásková se hnala dopředu na pravé straně útočného pásma, ale nakonec upadla, takže o to jednodušší cestu za pukem měla obránkyně USA.

15:06

Český tým musíme pochválit za vzornou defenzívu. Američanky se teď minutu sice držely v pásmu, ale nikterak Češky nepřekvapily.

14:06

Kateřina Mrázová si v mezikruží rovnala kotouč, ale rychlejší byly Američanky. Záhy se vpřed hnala Kendall Coyneová-Schofieldová, která z pravého křídla prověřila pozornost Kláry Peslarové.

13:25

Američanky se vrátily do útočného pásma, ale při předávce mezi kruhy přesné nebyly. Jedna z našich hráček vyhodila tak, že se nemuselo pískat zakázané uvolnění.

12:42

Abbey Murphyová je zpět na ledě. První přesilovku Češky nevyužily.

12:21

Dominika Lásková dostala na kruhu kotouč na bekhend, a proto nemohla střílet hned. Než si černou gumu srovnala, Američanka k ní dojela.

11:33

Možná už holky mohly střílet, protože akci měly rozehranou dobře. Nakonec se Američanky osvobodily vyhozením přes všechny čáry.

11:12

Češky na začátku své první přesilovky kombinují u modré čáry. Zatím to je ale bez střelby.

10:42

Vyloučení v týmu USA (Abbey Murphyová – 2 min., hrubost).

10:23

Po deseti minutách hry ale stále platí vyrovnaný stav. České hráčky se díky vynikající defenzívě a skvělé Peslarové zatím drží v souboji s favoritem.

09:40

Dani Cameranesiová si nepřebrala kotouč úplně nejlépe. Poté pádily na druhou stranu dvě české hráčky proti jedné obránkyni, ale přihrávka Mills šla jen na hokejku hokejistky v modrém.

09:03

Daniela Pejšová velmi nešťastně upadla na led tak, že si pravděpodobně něco udělala s rukou. V doprovodu lékařů tak musela zamířit na střídačku. Snad bude ve hře pokračovat.

08:31

Chvíli po skončení přesilovky USA předvedla Klára Peslarová důležitý zásah. Kendall Coyneová-Schofieldová si najela na střed a poté tlačila kotouč k zadní tyči. Vyrážečka české brankářky zasáhla rychle a precizně.

07:51

Hilary Knightová pracovala na brankovišti, ale Peslarová proti ní vyjela a levým betonem její snažení dokázala zastavit.

07:16

Zatím to nevypadá jako americká přesilovka. Češky dokonce vyrazily do přečíslení, ale ve finální fázi si puk nepředaly dobře.

06:45

Natálie Mlýnková dokázala vyrušit brankářku USA při rozehrávce a následně vybojovala puk tak, že přihrála dozadu. Češky pošetřily několik vteřin.

06:25

Vyloučení v týmu Česko (Tereza Radová – 2 min., pozdní dohrání).

05:59

Grace Zumwinkleová nepředala na pravém kruhu puk úplně nejlépe, takže Sára Čajanová už může pošetřit cenné sekundy. Oba týmy mezitím střídají.

05:24

Po zakázaném uvolnění českých hráček se bude vhazovat po pravici brankářky Peslarové.

05:12

Vendula Přibylová na levém křídle nemohla pokračovat směrem dopředu, poněvadž byla přiražena na mantinel.

04:30

Krásný blok proti střele od modré čáry. Svěřenkyně Tomáše Paciny následně dokázaly dostat kotouč do středního pásma.

04:03

Savannah Harmonová se dostala k odraženému kotouči. Tvrdě vypálila zápěstím, ale Peslarová stačila zareagovat. Vzápětí jí vypomohly i obránkyně.

03:10

Dle očekávání Američanky mají optický tlak. Pozitivním zjištěním ale je, že zatím gólové šance nemají.

02:40

Hayley Scamurraová si počínala důrazně u mantinelu. Kotouč ale nakonec nedokázala vydolovat na svou hůl.

02:03

Češky zatím dobře brání předbrankový prostor. Situaci teď dokázaly zažehnat.

01:23

Češky se díky Daniele Pejšové dostaly do středního pásma. Následně to vypadalo, že by mohla Dominika Lásková i vystřelit, ale o černou gumu byla obrána.

00:56

Během úvodní minuty si Peslarová připsala už třetí zákrok, tentokráte proti střele z mezikruží.

00:43

Megan Kellerová napřáhla od modré čáry. Její pokus ale mezi tři tyče nezamířil.

00:22

Další starosti pro českou brankářku, která si musela pokrýt bližší tyč. Vše ale zvládla na jedničku.

00:07

Klára Peslarová měla starosti hned po pár vteřinách. Přihrávku zpoza brány směrem na brankoviště ale ukryla ve své lapačce.

00:01

Oba týmy už přijíždějí na led. Američanky nastupují ve čtvrtfinále v modrých dresech, Češky v dresech bílých.

USA: Cavalliniová (Rooneyová) – Barnesová, Steckleinová (A), Harmonová, Kellerová, Bozeková, Dunneová – Knightová (A), H. Brandtová, Coyneová-Schofieldová (C) – Kesselová, Roqueová, Carpenterová – Zumwinkleová, Panneková, Cameranesiová – Murphyová, Compherová, Scamurraová.
Trenér: Joel Johnson

Česko: Peslarová (Zechovská) – Radová, Pejšová, Kolowratová (A), Čajanová, Horálková, Tejralová, Lásková – Vanišová, Pejzlová, Křízová – Neubauerová, Mrázová (A), Mlýnková – Přibylová, Mills (C), Pátková – Serdar, Bukolská.
Trenér: Tomáš Pacina.

USA

Hokejistky Spojených států amerických společně s Kanaďankami vládnou světu. Mistrovství světa vyhrály už devětkrát, z toho pokaždé byly minimálně ve finále. Na posledním světovém šampionátu skončily za týmem Javorového listu na druhé pozici. V olympijském turnaji na úvod přemohly Finky 5:2 a poté si poradily 5:0 s ROV. Neinkasovaly ani v souboji se Švýcarskem, které porazily 8:0 především díky výborné první třetině, ve které nasázely hned pět branek. První větší prověrka je čekala na závěr základní skupiny, kdy se střetly s Kanadou. Svým konkurentkám ovšem podlehly 2:4, přestože v průběhu druhé periody dokázaly smazat dvoubrankovou ztrátu. Potvrdí hokejistky USA roli favoritek v duelu s českým týmem?

ČESKO

České hokejistky se na olympijský turnaj kvalifikovaly vůbec poprvé v historii. Objevily se ve slabší základní skupině B, ve které se ziskem sedmi bodů skončily na druhé příčce za prvním Japonskem. Svěřenkyně Tomáše Paciny zvládly start na jedničku, neboť ještě před oficiálním zahájením ZOH přemohly domácí Čínu poměrem 3:1. Stejným výsledkem zvládly souboj proti Švédsku, nicméně ve třetím utkání překvapivě podlehly Dánkám 2:3. Situace ale zůstávala i nadále příznivá, poněvadž k postupu z prvního místa stačilo porazit hokejistky Japonska. Utkání to bylo vyrovnané, ale nakonec se Češky musely svým soupeřkám sklonit po nájezdech. Tento nezdar znamenal, že se s papírově přijatelnějšími soupeřkami z Finska střetnou Japonky, naopak české reprezentantky čeká vyřazovací duel proti Spojeným státům.
Přeji hezké brzké páteční ráno při sledování textového přenosu z olympijského turnaje žen v ledním hokeji. V rámci čtvrtfinálového programu nás čeká souboj mezi USA a Českem, který určí první semifinalistky turnaje. Začínáme v 5:10.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 05:10.

USA – Česko

4:1

Branky a nahrávky: 26. Knightová (Coyneová-Schofieldová, H. Brandtová), 47. Steckleinová (Panneková, Kellerová), 57. Harmonová (H. Brandtová, Knightová), 60. Coyneová-Schofieldová (Kellerová) – 25. Pejzlová (Vanišová, Křízová)

Trenér: Tomáš Pacina

Rozhodčí: Manthaová (CAN), Nurmiová (FIN) – Hammarová (SWE), Hanleyová (USA)

Diváci: 636

06:25 CZE 2 Radová, pozdní dohrání
10:42 USA 2 Murphyová, hrubost
18:18 CZE 2 Pátková, příliš mnoho hráčů na ledě
20:54 CZE 2 Serdar, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
24:59 CZE 0:1 Pejzlová (Vanišová, Křízová)
25:47 USA 1:1 Knightová (Coyneová-Schofieldová, H. Brandtová)
33:46 USA 5 Cameranesiová, naražení zezadu
38:46 CZE 2 Lásková, podrážení
42:59 USA 2 Murphyová, vysoká hůl
46:49 USA 2:1 Steckleinová (Panneková, Kellerová)
54:17 USA 2 Panneková, sekání
55:37 CZE 2 Křízová, naražení zezadu
56:51 USA 3:1 Harmonová (H. Brandtová, Knightová)
59:55 USA 4:1 Coyneová-Schofieldová (Kellerová)