04.02.2022, 18:15 • Zimní stadion Na Lapači • 35. kolo • Helena Hegeďová

Konec zápasu. (20:33:51)

62:48

Chrudim právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. Chrudim si vítězství v tomto utkání vzít nenechala, i když z toho jsou pro Východočech nakonec jen dva body. Lukáš Hebek poslal kotouč z rohu kluziště na ZDEŇKA PAVLÍKA, který tečí pod horní tyč kompletuje hattrick. Asistence: Lukáš Hebek, Matěj Odehnal.

61:38

Vsetínští se v útočném pásmu ke střele nedostali. Pokusy Chrudimi na druhé straně skončily jen na blokujících hráčích Vsetína.

60:40

Odehnal se dostal přes všechny čáry, a nakonec na sebe vzal i zakončení z levého kruhu. Jeho střela mířila mezi betony a Tkadlec si tento kotouč pohlídal.

60:31

Nastavený čas si zatím drží pomalé tempo. Odehnal rozehrává z vlastního pásma.

60:01

Třetí třetina přinesla povedený závěr v podání domácího týmu. Valaši zásluhou Davida Bednaříka a Jana Ramerta vyrovnali na 4:4. Utkání bude za necelou minutu pokračovat prodloužením.

60:00

59:11

58:38

Do brejku unikl středem kluziště Hebek. V tuto chvíli je pro Vsetínské hrdinou jednoznačně Tkadlec, který zastavil střelu na vyrážečku a drží vyrovnané skóre.

58:11

Valaši se drží v útočném pásmu a vysílají jednu střelu za druhou. Jejich pokusy však nejsou přesné.

57:11

Vyloučení v týmu HC Chrudim (Odehnal – 2 min., podrážení).

56:38

Vsetín právě vstřelil branku!
JAN RAMERT nejprve z bezprostřední blízkosti nenašel skulinku mezi Červinkovými betony a kotouč se odrazil zpět do hry. Toho si však hostující brankář nevšiml, Matyáš Horský mezitím objel branku a puk poslal zpátky na Ramerta, který vyčkával u levé tyče a bez přípravy poslal tuto přihrávku mezi brankářovu brusli a brankovou konstrukci. Asistence: Matyáš Horský, Ondřej Broža.

54:37

Na druhé straně otestoval Tkadlecovy reflex Kalužík. Jeho pokus z levého kruhu k vzdálenější tyči vtěsnil vsetínský gólman levým betonem.

54:20

Ze souboje kapitánů na levém kruhu vsetínského útočného pásma vyšel lépe Prýl, jenž odstavil Bednaříka od puku v dalším náznaku individuální šance. Právě z podobné situace vstřelil Bednařík před dvěma minutami třetí branku Vsetína.

53:30

Domácí vykřesali naději na bodový zisk, což se ovšem pochopitelně nelíbí hostujícím hokejistům. Východočeši pálí z dobrých pozic, a své pokusy směřují do prostoru kolem tyčí

52:02

V mezikruží si jediného bránícího hráče Chrudimi obhodil DAVID BEDNAŘÍK a v individuálním zakončení proti gólmanovi poslal puk nad levý beton. Asistence: Adam Bachánek, Petr Przybyla

50:17

4:5

Branky a nahrávky: 10. Bednařík (Bachánek, Przybyla), 19. Liss (Bachánek, Przybyla), 53. Bednařík (Bachánek, Przybyla), 57. Ramert (Horský, Broža) – 1. Pavlík (Kalužík), 5. Kalužík (Hebek), 19. Macas (Hebek), 32. Pavlík (Kalužík, Hebek), 63. Pavlík (Hebek, Odehnal.)

VHK ROBE Vsetín: Hořejší (Tkadlec) – Čapka, Fojtík, Prčík, Liss, Sýkora, Machů, Sviták (A), Mojžíš – Przybyla, Bednařík (C), Bachánek (A), Horský, Veselý, Broža, Maštalíř, Ramert, Janíček.
Trenér: Aleš Bachánek

HC Chrudim: Červinka (Kindl) – Bárta, Prýl (C), Pazdera (A), Odehnal – Hebek, Felcman, Burda, Votava, Štrup, Kalužík, Pavlík, Panchartek, Hykl, Macas, Hrdlička, Pilař, Kubíček (A).
Trenér: Petr Polívka

Rozhodčí: Rimmel – Klimek, Piskoř

00:16 CHR 0:1 Pavlík (Kalužík)
04:46 CHR 0:2 Kalužík (Hebek)
09:22 VSE 1:2 Bednařík (Bachánek, Przybyla)
24:16 CHR 2 Macas, sekání
24:48 CHR 2 Pilař, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
31:02 CHR 2:4 Pavlík (Kalužík, Hebek)
31:39 VSE 2 Sviták, faul kolenem
36:32 VSE -Hořejší +Tkadlec (Střídání)
48:17 VSE 2 Broža, sekání
52:02 VSE 3:4 Bednařík (Bachánek, Przybyla)
56:38 VSE 4:4 Ramert (Horský, Broža)
57:11 CHR 2 Odehnal, podrážení