Talent tým Plzeňského kraje – Pepino SKP Frýdek-Místek

31:23

konec (16:11)

30.01.2022, 10:30 • SH 1 Plzeň • 13. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.07 15.5 11.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a Plzeň přidala očekávané dva body na své konto. Minimálně na chvíli tak dotahuje s šestadvaceti body na čele tabulky Karvinou. Druhý poločas byl jasnou záležitostí, pětigólový náskok dokázali Západočeši chvílemi rozšířit dokonce na 13 branek! V poslední desetiminutovce najednou hosté zabrali a nedovolili soupeři devět minut skórovat, přičemž sami vstřelili několik branek a snížili náskok soupeře na sedm gólů. To už bylo ale maximum, za které se nedostali. Odjíždí tak s prázdnou. (12:02:25)
Talent tým Plzeňského kraje – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:23 (16:11)
Nejvíce branek: T. Nejdl 6, Režnický 5, Šafránek 4 – Mucha 5, Gřešek 4, Chudoba 4/1. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 1/0 – 3/1. Vyloučení: 2:2.

Konec zápasu. (31:23)

60

Poslední slovo má ale stejně Talent tým Plzeňského Kraje. Leonard Kaplan dává poslední, jednatřicátou branku. (31:23)

59

Brožka ještě dokázal napodobit Adam Gřešek, který tak snižuje na sedmigólovou ztrátu svého týmu. (30:23)

59

Jakub Brožek dnes skóruje podruhé a ještě upravuje velmi nepříznivý stav. (30:22)

58

Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje. (30:21)

58

Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář). (30:21)

58

A po Korbelovi se prosazuje také Jakub Šindelář. Ten zaznamenává třicátou branku svého týmu v tomto utkání. (30:21)

57

Nyní už se ale opět zapojila i Plzeň, která nechce ponechat nic náhodě. Marek Korbel skóruje po devíti minutách. (29:21)

56

Jan Mucha se dostal na levé křídlo, kde udeřil parádní ránou na pravou tyčku. Hosté jsou dále mnohem lepším týmem posledních minut. (28:21)

56

Adam Gřešek se prodral skrze obranu soupeře a parádně zakončil. Frýdek-Místek je v posledních chvílích mnohem aktivnějším týmem. (28:20)

54

Po celých čtyřech minutách tady máme další branku. Mathias Choleva se prosadil střelou z křídla a snížil na devítibrankovou ztrátu. (28:19)

50

Jakub Brožek má taktéž na svědomí teprve první branku dnešního utkání. Snižuje náskok soupeře na deset gólů. (28:18)

49

Sympatické je, že Frýdek-Místek se i za tohoto stavu opravdu snaží, i když dotáhnout náskok je už asi nemožné. Jan Mucha dnes trefuje zařízení počtvrté. (28:17)

48

Plzeň už hraje hráče, kteří zatím dnes minutky nedostali. Jakub Šindelář se po skvělém pasu dostal na pivota, vyskočil a jednoduše Pyška obhodil. (28:16)

47

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš). (27:16)

46

Radim Hustopecký snižuje svou dnešní druhou trefou. Náskok Plzně je ale obrovský, činí dvanáct branek. (27:15)

31:23

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, Kaplan, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Korbel, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Trenér: P. Štochl

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Marenčák, Pyško – Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, Choleva, Mazur, O'Connor, Hustopecký.
Trenér: D. Valo

Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček