Přípravný zápas

FK VIAGEM Ústí nad Labem – FC Písek

3:0

konec (1:0)

29.01.2022, 11:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

90

Konec zápasu. (12:43:12)

83

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A domácí favorit jde do vedení už o tři branky, když se prosadil LORENZO GONZALEZ, zahraniční akvizice.

48

Domácí celek jde do vedení o dvě branky! Hned na začátku druhého poločasu překonal brankáře DAVID ČERNÝ.

46

45

10

Druholigový celek se dostává v 10. minutě do vedení 1:0, když se o první branku tohoto zápasu postaral LADISLAV KROBOT.

1

Začátek utkání je naplánován na 11. hodinu.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Před začátkem soutěží jsou na programu další přípravné zápasy a my budeme sledovat duel FK Ústí nad Labem – FC Písek. Uvidíme, jak tento přípravný zápas nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.