5:4

konec (1:1, 3:3, 1:0)

29.01.2022, 18:00 • Zimní stadion Slaný • 35. kolo • David Klier

Tipsport: 2.51 4.7 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatické utkání je u konce! Řisuty i potřetí v sezóně porazily doma Písek výsledkem 5:4! V poslední třetině sice měli herně navrch hosté, ti už se ale prosadit nedokázali. Buldoci tak získali veledůležité body v boji o záchranu. (20:16:09)

59:59

Vyloučení v týmu HC Řisuty (František Matula – 2 min., krosček).

59:16

Písek si necelou minutu před koncem bere oddechový čas. Hra bude pokračovat čtyři na čtyři, Ludvík už ale asi zůstane na střídačce.

59:16

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Petr Patyk – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Jakub Čížek – 2 min., hrubost).

59:16

Stahl měl puk v lapačce a naprosto zbytečně ho hostující hráč sekl. Oba týmy půjdou na trestnou lavici.

58:42

Matyáš Rendla nyní puk zavezl ze středního pásma až za branku Písku, kde ho nyní domácí takticky drží.

58:17

Právě Ludvík nyní vyjel daleko ze své brány aby pomohl s rychlou rozehrávkou. Ta byla přesná, Novák ale v jel do ofsajdu.

57:25

Něco málo přes dvě minuty do konce a Dominik Ludvík už pokukuje po střídačce, zatím ale zůstává v brankovišti.

56:05

Petr Janeček jel se jmenovcem Patykem na jednoho obránce. Domácí kapitán dostal přihrávku až příliš za sebe a tak nemohl ideálně zakončit do prázdné branky!

54:42

Juja Okegawa táhl puk po pravé straně, jeho přihrávku před branku ale zastavil ležící bránící hráč Písku.

54:12

Čížek byl nyní na ledě hodně dlouho a bylo to znát. S pukem se nyní moc neohřál a poslal ho do rohu, aby mohl střídat.

52:30

Rychlý útok domácího týmu rozjel přesnou žabičkou Jakub Kučera. Ten našel Romana Formánka, jeho střelu vyrazil brankář.

51:45

Svůj gólový účet chtěl rozšířit Jakub Čížek, z velkého úhlu ale střílel spíše na náhodu. Domácím se nyní nedaří dostat ze své třetiny.

50:23

Filip Novák byl překvapivě nejvýše postavený hráč Písku. Po zpracování přihrávky rychle vystřelil, domácího gólmana nepekvapil.

48:34

Hra má nyní vysoké tempo! Hosté mohli znovu vyrovnat, Jakuba Čížka před poloprázdnou bránou ale famózně vychytal David Stahl!

47:54

Domácí se pokusili znovu udeřit, tentokrát k tomu chtěli využít lobu za obranu. Ten sice byl úspěšný, Rendla ale poté netrefil přesně.

46:59

Řisuty právě vstřelily branku!
Hosté sice měli po vyloučení Havlůje dlouhý tlak, Buldoci ale nyní udeřili z protiútoku! Po vyražené střele Šimona Náprstka zakončoval do poloodkryté branky Čermák, toho vychytal Ludvík. Následně ale kotouč zůstal volný v brankovišti, kde se k němu jako první dostal MATĚJ MALOVICKÝ a ten ho dostal za čáru! Asistence: Šimon Náprstek a Matěj Čermák.

45:18

Po přihrávce Jana Sýbka puk poskakoval brankovištěm domácího týmu a natahoval se po něm jeden z hostujících útočníků, skvělým zákrokem ale gólu zabránil Stahl!

5:4

Branky a nahrávky: 12. Řepka (Čermák, Malovický), 27. Řepka (Náprstek, Formánek), 37. Sýkora (Zich, Okegawa), 37. Formánek (Malovický, Náprstek), 47. Malovický (Náprstek, Čermák) – 3. Januška (Novotný, Hrakholski), 22. Dudáček (Šuhaj, Novák), 24. Matějček (Novák, Šuhaj), 39. Čížek (Bednařík, Ludvík)

HC Řisuty: Stahl (Pánek) – Pika, Matula (A), Zich, J. Kučera, Řepka, Malovický – Patyk (C), Janeček, Rendla – Sýkora, Havlůj, Okegawa – Náprstek, Čermák, Formánek (A) – Výrut.
Trenér: Jan Boháček

IHC Králové Písek: Ludvík (Kříž) – Dosek, Hail, Dudáček, Tampier, Novák, Turek – Čížek, Bednařík, Hraholski, Novotný, Pouzar, Matějček, Januška, Volf, Sýbek (C), Šuhaj.
Trenér: Milan Filipi

Rozhodčí: Glanc – Maňák, Teršíp