5:1

konec (1:0, 2:0, 2:1)

27.01.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Skupina D • Filip Matoušek

To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost! (20:03:10)
Dynamo zvládlo roli favorita a s přehledem porazilo brněnskou Techniku. Pod pěti góly Pardubic se postupně podepsali Pilař, Sopoušek, Fiala, Novák a Hiemer. Čestný úspěch Techniky zaznamenal ve 46. minutě Szemmelroth.

59:01

Další Hnízdilův zákrok otevřel poslední minutu dnešního zápasu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22

Navýšit pardubické vedení mohl Dostál. Hnízdil ukryl jeho střelu s levého kruhu.

56:38

55:36

Matěcha lapačkou kryje nebezpečnou střelu z mezikruží.

54:59

Pardubice se osvobozují a krátí čas svého oslabení s pukem na hokejkách.

54:38

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Holec – 2 min., nedovolené bránění).

54:17

Dynamo jako by nemělo dost a zasypává brněnského brankáře jednou střelou za druhou.

53:12

Další skvělý zákrok Hnízdila, který betonem vytěsnil střelu z bezprostřední blízkosti!

52:22

Brankář Techniky měl další práci, tentokrát proti střele Olivy.

50:33

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat opět před Hnízdilem.

49:45

Dynamo právě vstřelilo branku!
Také domácí si připisují povedené přečíslení, na jehož konci byl FILIP HIEMER, který neměl problém poslat puk za přesouvajícího se Hnízdila.

47:30

Hamákovo nahození od modré čáry vyráží Matěcha do rohu.

46:00

Pardubičtí si berou třígólové vedení rychle zpět. JAKUB NOVÁK překonal Hnízdila přesnou střelou z pravého kruhu. Asistence: Filip Hiemer, Matěj Oliva.

45:12

Technika právě vstřelila branku!
Moravané skvěle sehráli přečíslení 3 na 1 a snižují na rozdíl dvou branek. Na konci pohledné kombinace byl maďarský útočník SZEMMELROTH, který zakončoval do poloodkryté branky. Asistence: Zbyněk Straka, Vítek Apolenář.

43:45

Práci měl teď také Matěcha, který přikryl puk po nepřehledné situaci v brankovišti.

43:38

Hosté hrají v plném počtu.

43:10

Technika vyhazuje až k Matěchovi.

42:05

Pardubičtí hrozí hlavně z modré čáry. Střely Sopouška i Šmerdy však Hnízdil vyráží.

41:38

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Netopil – 2 min., podrážení).

40:30

Stejně jako končila druhá třetina, začíná ta třetí. Pardubice jsou na puku v útočném pásmu a snaží se navýšit vedení.

40:01

Do začátku třetí třetiny zbývá přesně jedna minuta.
Třetí třetina začne přibližně v 19:31.
Také ve druhé třetině mělo navrch pardubické Dynamo. Vedení nejdříve navýšil střelou od modré čáry Sopoušek a následně na rozdíl tří branek Fiala. Na druhé straně zaměstnávala Technika domácího brankáře Matěchu jen zřídka a ten tak stále živí šance na čisté konto.

40:00

38:40

Technice se nedaří dostat se z pásma a vymanit se tak z pardubického tlaku.

37:25

Skvělou práci odvedl na modré čáře Sopoušek, který stahovačkou překonal napadajícího útočníka a následně vystřelil. Jeho střelu však obětavě zblokoval jeden z obránců Techniky.

37:02

Dynamo nadále tlačí Techniku v obranném pásmu.

36:47

Zasloužené vedení Dynamo navyšuje na rozdíl tří branek. ADAM FIALA vzal vše na sebe a střelou pod břevno překonal Hnízdila. Bez Asistence.

32:34

Po delší době si připisuje zákrok také Matěcha.

32:00

Fiala se rozhodl vyřešit přečíslení střelou, která jen těsně minula levou tyč brněnské brány.

31:45

Dynamo bylo blízko třetímu gólu! Hnízdil měl co dělat, aby udržel skákavý puk před brankovou čarou.

29:32

Herní převahu přetavuje pardubické Dynamo v druhou branku. JÁCHYM SOPOUŠEK vystřelil od modré a jeho střela prošla až za bezmocného Hnízdila. Asistence: Tom Kaštánek.

28:33

Sladkého střela z levé strany těsně míjí Matěchovu branku.

27:20

Oba týmy už jsou v plném počtu.

25:32

Krátkou přesilovku 4 na 3 Technika nevyužila. Jediný střelecký pokus lapil Matěcha.

25:20

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Hiemer.

24:35

Při hře ve čtyřech drží puk na hokejkách hráči Pardubic. Pokusy o založení útočné akce však končí na hostujících obráncích.

24:29

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Apolenář – 2 min., hrubost).

23:44

Hejdukovu střelu od modré vyráží Matěcha a Dynamo se osvobozuje.

23:35

Hned po buly přerušuje hru Matěcha.

23:32

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kaštánek – 2 min., nedovolené bránění).

22:55

Turenovu střelu z bezprostřední blízkosti chytá Hnízdil.

22:20

Zakázané uvolnění Brna.

21:01

Sladký se individuálně probil do pásma, spoluhráči mu však odjeli střídat a brněnský útočník tak puk ztratil.

20:01

Oba týmy už jsou na ledové ploše. Čeká se jen na rozhodčí.
Druhá třetina začne přibližně v 18:47.
Pardubičtí dorostenci měli v první třetině hru pod kontrolou a zaslouženě vedou. O to se postaral už ve čtvrté minutě Vít Pilař, který zpoza brány otřel puk o nohu brankáře Hnízdila. Ten už do konce třetiny neinkasoval a hlavně díky němu může Technika živit naděje na vyrovnání.

20:00

19:25

Kučera zamířil mimo brněnskou branku. Puk následně skončil po odrazu od mantinelu ve středním pásmu.

19:00

Začala poslední minuta třetí třetiny.

18:06

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Janík – 2 min., vysoká hůl).

16:44

Dynamo vštřelilo branku, pro postavení útočícího hráče v brankovišti však gól nemůže být uznán.

15:45

Také při druhé přesilovce jsou Pardubice usazené v útočném pásmu a Hnízdil má co dělat, aby neinkasoval druhý gól.

15:29

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Pospíšil – 2 min., faul kolenem).

15:02

Další zákrok Hnízdila po střele Kučery.

14:07

Individuální akce Hiemera skončila na lapačce Hnízdia.

13:36

Zakázané uvolnění Brna. Pardubice teď tlačí svého soupeře.

12:53

11:50

Několik dobrých zákroků teď musel předvést Hnízdil, který momentálně drží jednobrankový rozdíl.

11:23

Technika se po půl minutě oslabení osvobozuje vyhozením až k Matěchovi.

11:20

Šmerhovu střelu od modré čáry kryje Hnízdil.

10:53

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Pajer – 2 min., podrážení).

09:55

Daniel Holec se teď nikým nepozorovaný objevil před brněnskou bránou, skákavý puk ale zpracovat nedokázal.

08:18

Střelou z levého kruhu se prezentoval Apolenář. Matěcha jeho projektil s přehledem lapil.

06:29

Na útočné modré čáře zaváhal Pospíšil a Dynamo mohlo ujíždět ve dvou na brankáře Hnízdila. Nepředali si však puk přesně a akce skončila dříve, než začala.

05:33

Zakázané uvolnění Pardubic přesune hru před Matěchu.

03:58

Při rozehrávce teď zaváhalo také Dynamo. Moravané toho však využít nedokázali.

03:23

Hnízdil zaváhal při rozehrávce za bránou, puku se zmocnil VÍT PILAŘ a o brusle dezorientovaného brankáře Techniky odrazil puk za brankovou čáru. Bez asistence.

02:39

První střelu zápasu má na svědomí Technika. Matěcha střelu z mezikruží vyrazil do rohu.

02:09

Szemmelroth vyhodil puk na hostující střídačku. Vhazovat se bude v útočném pásmu Dynama.

01:15

O první útočnou akci se pokusila také Technika.

00:11

Úvodní buly vyhrály Pardubice a ihned se usazují v útočném pásmu.

00:01

Oba týmy už jsou na ledové ploše. Utkání za malý okamžik začne.
Technika Brno

Brněnský klub je na tom v tabulce o poznání hůře, než jeho dnešní soupeř. Se ziskem sedmnácti bodů patří Technice páté místo v tabulce, hůře je na tom pouze Kobra Praha. I přes nepříznivé výsledky září v dresu Techniky šestnáctiletý útočník Jindřich Sladký, který si v šesti zápasech nadstavby připsal hned 9 gólů a celkem 11 bodů.
HC Dynamo Pardubice

Pardubičtí dorostenci se v tabulce D nachází na druhém místě se stejným bodovým ziskem, jako první České Budějovice. Momentálně drží svěřenci trenéra Michala Mikesky sérii čtyř výher v řadě. Jestli se podaří Dynamu proti Technice protáhnout vítěznou šňůru, se dozvíme dnes v 18:00.
Dalšími zápasy dnes pokračuje dorostenecká extraliga. V rámci skupiny o účast v play-off přivítá Dynamo Pardubice na domácím ledě Techniku Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:1

Branky a nahrávky: 4. Pilař, 30. Sopoušek (Kaštánek), 37. Fiala, 46. Novák (Hiemer, Oliva), 50. Hiemer – 46. Szemmelroth (Straka, Apolenář)

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Antoš) – Sopoušek, Šmerda, Maštalíř, Oliva, Holec, Straka, Kaštánek – Kantor, Hiemer, Dostál, Pilař, Fiala, Novák, Turena, Vrba, Kučera.

Technika Hockey Brno: Hnízdil (Článek) – Vildomec, Pospíšil, Hrabinec, Pajer, Čaňo, Hejduk, Sladký, Netopil, Apolenář, Straka, Janík, Pálkovič, Novotný, Szemmelroth, Smrž, Janovský, Hamák.

Rozhodčí: Bernat – Kis, Řezníček