25.01.2022, 11:00 • Info o změnách stavu (Igor Mainka (@igor_mainka))

Tipsport: 5.97 4.64 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (12:37:51)

64

Trenér Zbončák poslal do hry třineckého odchovance Zogatu, který nahradil Omastu.

46

Třinecký tým o přestývce sáhl k šesti změnám. Do druhého poločasu už nenaskočili Adamuška, Foltyn, Javůrek, Khalifa, Nieslanik a Dedič. Místo nich přišli Hasalík, Mieszek, Szewieczek, Habusta, Petráň a Juřena.

46

45

45

Tým Dubnica právě vstřelil branku!
Slovenský tým v závěru prvního poločasu vyrovnal na 1:1, autorem gólu je NICOLAS MARTINEK.

6

Třinec právě vstřelil branku!
Slezané se hned v úvodu utkání dostali do vedení, první gól zápasu vstřelil ERIK PUCHEL.