24.01.2022, 12:35 • Ta' Qali National Stadium, Malta • Michal Raška

Tipsport: 2.27 3.49 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:30:38)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 2:7.
Je konec. Spartak Trnava remizovala s Aalborgem 1:1.
za námi a Spartak Trnava hraje s Aalborgem smírně 1:1. Už v 6. minutě poslal domácí celek do vedení Ivan, ale následně byli aktivnější hosté a ve 41. minutě dokázal srovnat stav zápasu Makarič. Také ve druhém poločase byli hosté o něco lepším celkem, ale ani jeden pokus nebyl nějak více nebezpečný. Remíza tak odpovídá průběhu utkání.

90+3

90+3

Fossum se nyní provinil faulem na Ivana a Spartak tak bude dohrávat konec zápasu s míčem u nohou.

90+2

Domácí obrana si poradila s nákopem dánského celku bez problémů.

90+1

Kotlár se snažil s Kudličkou něco vymyslet na pravé straně, ale o míč nakonec přišli.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90

Ovšem následně se Trnava dostala jen do ofsajdu a útok slovenského celku tak je přerušen.

89

Ovšem následný centr skončil jen v moci Takáče, který rychle rozehrál po pravém křídle.

88

Casper Gedsted se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale jeho centr byl sražen do zámezí a následuje rohový kop dánského celku.

86

Nepřesný centr Aalborgu z pravé strany letěl jen do zámezí a Takáč tak bude mít další odkop od své svatyně.

85

Po centru skákal míč uvnitř vápna, ale nakonec sudí odpískal útočný faul hostů.

84

Bolaji dokázal zblokovat centr soupeře a Aalborg tak bude zahrávat rohový kop.

82

Domácí se málem dopustili chyby při rozehrávce, ale nakonec pro Trnavu dopadlo vše dobře.

81

Kasper Kusk se sice dostal ke střele uvnitř šestnáctky soupeře, ale jeho pokus neměl razanci.

80

Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Pallesen, přichází Hannesbo.
Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Børsting, přichází Gedsted.

79

Takáč musel být připraven na střelu soupeře zpoza vápna, se kterou si třiadvacetiletý mladík poradil.

78

Velmi nepřesná přihrávka na straně Trnavy a Louka Prip se dostal k míči.

77

Savvidis ale královal ve vzduchu po centru soupeře z rohového kopu.

76

Hosté sice poslali centr do vápna soupeře, ale domácí obrana jej poslala do zámezí.

74

Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Kozák, přichází Jedlička.
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Škrtel, přichází Uljaky.
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Cabral, přichází Kotlár.
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází , přichází Jendrek.

73

Opět se Yusuf ocitl jen v ofsajdu.

72

Dánský celek obklopoval vápno soupeře a následně přišla rána, která ale skončila v moci Takáče.

71

Aalborg už je znovu na útočné polovině a je ve druhé části zápasu lepším týmem.

70

Yusuf se po lobu za obranu dostal ke střele, ale jeho zakončení letělo vedle levé tyče.

68

Kasper Høgh se snažil dostat do zakončení, ale obrana Spartaku byla připravená.

67

Opět toho není nic moc k vidění na hrací ploše a je to spíše překopávaná.

65

Opět se Bamidele Yusuf snažil prodat po levé straně, kde jej přerušil soupeř čistým zákrokem a následuje rohový kop.

63

Yusuf zůstal ležet na hrací ploše a potřebuje ošetření.

62

Fossum se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus letěl těsně vedle levé tyče!

60

Následně si Aalborg vytvořil šanci pro zakončení, ale to skončilo jen v moci Takáče.

59

Nyní se toho na hrací ploše moc neděje, ovšem Dánové jsou o něco aktivnějším týmem.

57

Standardní situace dánského celku nepřinesla nic vážnějšího.

56

Aalborgu se podařilo vybojovat rohový kop z levé strany.

55

Bamidele Yusuf to zkusil z dálky, ale jeho rána letěla jen nad bránu.

53

Alex Ivan se snažil dostat k míči uvnitř vápna, ale jeho byl zblokován a následně potřebuje ošetření lékařů.

52

Bolaji si skvěle poradil se soupeřem na hranici svého vápna.

50

Kozák se po zajímavé kombinaci dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus letěl vedle levé tyče.

48

Fossum se snažil najít Pallesena uvnitř vápna a Aalborg je v tlaku.

47

Takáč si hned po minutě na hrací ploše připisuje zákrok.

46

Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Rusov, přichází Takáč.
Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Makarič, přichází Høgh.
Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází , přichází Prip.

46

Druhý poločas začne přibližně v 13:39.
První polovina utkání je za námi a Spartak Trnava hraje s Aalborgem smírně 1:1. Už v 6. minutě poslal domácí celek do vedení Ivan, ale následně byli aktivnější hosté a ve 41. minutě dokázal srovnat stav zápasu Makarič.

45+1

45+1

Trnava se snaží něco vymyslet, ale nemůže se dostat do nějaké šance.

45

Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.

44

Mikovič se dopustil velké chyby, ale sudí to vyhodnotil jako faul hostujícího hráče, čímž zastavil velkou šanci Aalborgu.

42

Alex Ivan sice tlačil na Rosse, ale nakonec se k míči nedostal.

41

41. Milan MAKARIČ - 1:1

41

Aalborg právě vstřelil branku!
Před poločasovou přestávkou je srovnáno na 1:1! Fossum posunul míč na pravou stranu, odkud centroval do vápna Pallesen a MILAN MAKARIČ zakončil hlavou ke vzdálenější levé tyči. Tohle obrana Spartaku vůbec nezvládla.

40

Posléze se ale Bamidele Yusuf ocitl v úzkých ve středu hrací plochy, kde se nakonec dopustil nedovoleného zákroku.

39

Trnava tentokrát riskantně rozehrála na své polovině, ale pro domácí vše dobře dopadlo.

38

Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Rinne, přichází Hansen.

37

Jacob Rinne má zdravotní problémy a vypadá to na střídání brankářů.

36

Znovu se Trnava snažila něco vymyslet na polovině svého dnešního soupeře, ale další pokus z dálky letěl mimo.

35

Nakonec se Spartak dostal do zakončení, ale následný pokus Kozáka letěl vedle.

34

Zkušený Škrtel se opět dostal k míči po nákopu soupeře, zpracoval si jej na prsa a rozjel akci přihrávkou na pravou stranu.

32

Milan Makarič to tentokrát zkoušel nůžkami, ale míč poslal jen vedle domácí svatyně.

31

Iver Fossum se sice dostal do šestnáctky slovenského celku, ale Rusov vyběhl, čímž mu zmenšil střelecký úhel a vychytal jej.

30

Yusuf se nyní dopustil faulu ve středu hrací plochy a po třiceti minutách tak Trnava vede nad Aalborgem 1:0.

29

Bolaji se ocitl v úzkých a málem se dopustil velké chyby, ovšem brankář Rusov mu skvěle vypomohl.

28

Úvod zápasu nám nabídl atraktivní podívanou, ale nyní se tempo utkání snížilo a bojuje se především ve středu hrací plochy.

26

Ostrý zákrok na Ferreiru, ale ten sudí Johnson nepotrestal žlutou kartou.

24

Hosté pokračují v další akci, kdy to zkoušejí po levé straně, ale Škrtel skvělým skluzem zblokoval centr a ještě vybojoval odkop od své brány.

23

Nedovolený zákrok Frederika Børstinga na Savvidise a útočná akce Aalborgu je tak u svého konce.

22

Posléze získalo hostující mužstvo rohový kop z levé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího.

21

Milan Makarič dostal fantastický pas za obranu, kde si jej zpracoval a ve velké šanci se snažil zakončit, ale Škrtel na poslední chvíli dokázal balón vypíchnout.

20

Aalborg nadále drží balón v útočné třetině a snaží se vypracovat šanci.

19

Fossum chtěl přenést hru na pravou stranu vápna, ale jeho přihrávku zblokoval domácí obránce.

18

Alex Ivan si narazil míč s Kozákem, ale následná přihrávka už šla do zámezí.

17

Christensen dokázal udržet balón ve středu hrací plochy, ale Dánové se nikam moc netlačí.

15

Aalborg je poslední minuty o něco aktivnějším celkem směrem dopředu, ale Trnava velice poctivě brání.

14

Bamidele Yusuf se snažil dostat do zakončení po centru z rohového kopu, ale nebylo z toho nic vážnějšího.

13

Kristoffer Pallesen se snažil dostat k míči na pravé straně, ale nakonec se ocitl s balónem v zámezí.

12

Rusov musel zneškodnit střelu Pallesena z pravé strany, což se mu také podařilo. Následně dánský celek pokračoval v nátlaku, ale další rána Granliho letěla vysoce nad.

10

Nakonec musel brankář Rinne odkopnout balón do středu hrací plochy.

9

Spartak Trnava zatím je lepším týmem směrem dopředu a Aalborg má problémy s rozehrávkou.

7

Aalborg se snažil prodrat dopředu po pravé straně, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.

6

6. Alex IVAN - 1:0

6

Trnava právě vstřelila branku!
Cabral dostal míč na pravou stranu, který následně přízemně poslal do vápna, kde jej pustil za sebe Bamidele Yusuf a ALEX IVAN zakončoval z bezprostřední blízkosti.

4

Trnava se dostala do zajímavé šance po pravé straně, ale následná přihrávka byla zblokována.

3

Aalborg se snažil něco vymyslet nákopem za obranu, ale tam si obrana slovenského celku poradila.

1

FC Spartak Trnava: Rusov – Bolaji, Cabral, Ivan, Kóša, Kozák, Mikovič, Procházka, Savvidis, Škrtel, Yusuf
Náhradníci: Takáč – Boledovič, Ferenčik, Jendrek, Kotlár, Kudlička, Uljaky

Aalborg BK: Rinne – Borsting, Fossum, Granli, Hagelskjær, Hojholt, Christensen, Makarič, Pallesen, Ross, Trajkovski
Náhradníci: Ementa, Ferreira, Gedsted, Hannesbo, Hogh, Kusk, Prijovič, Prip.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:35.