6:2
konec (1:1, 2:1, 3:0)
20.01.2022, 10:55 • Kalich Arena, Litoměřice • Skupina A • Vít Trubička (@VtTrubika)
Liberecký kraj – Pardubický kraj
6:2
konec (1:1, 2:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 6. Rozsíval (Sanejstr, Maxin), 20. Maxin (Stromský), 30. Maxin (Bajer), 32. Maxin, 38. Hrouda (Plosová), 40. Bělohorský (Šťástka, Krajdl) – 8. Drahoš (Křečan), 18. Lempach (Vítek)
Karty:
Neproměněná penalta:
Liberecký kraj:
Bogač (Kanca O.) – Vápeník (A), Seidl, Hrouda, Ehrenberger (A), Kanca O., Stromský – Maxin, Krajdl, Choma, Bajer, Rozsíval, Šťástka, Bělohorský, Sanejstr, Bartovič (C), Kytka, Plosová.
Náhradníci:
Trenér: Vojtěch Fiala
Pardubický kraj:
Ševců (Etflaiš) – Labašta, Řehořek, Křečan (C), Novosad, Úlehla, Vlček – Rolinek, Vítek, Novák, Tvrdík, Vaško, Drahoš, Korec, Lempach, Kopecký, Jansa, Mikeska.
Náhradníci:
Trenér: Milan Kusý
Rozhodčí: Domský – Povová, Satran
Diváci:
1. třetina | ||||
02:13 | PAK | 2 | Labašta, podrážení | |
03:54 | PAK | 2 | Úlehla, vražení na mantinel | |
05:11 | LBK | 1:0 | Rozsíval (Sanejstr, Maxin) | |
05:47 | LBK | 2 | Stromský, držení | |
07:03 | PAK | 1:1 | Drahoš (Křečan) | |
10:16 | LBK | 2 | Bajer, nedovolené bránění | |
12:55 | LBK | 2 | Ehrenberger, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
18:00 | PAK | 1:2 | Lempach (Vítek) | |
19:10 | LBK | 2:2 | Maxin (Stromský) | |
29:04 | LBK | 3:2 | Maxin (Bajer) | |
30:00 | LBK | 2 | Vápeník, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
31:31 | LBK | 4:2 | Maxin | |
32:37 | PAK | 2 | Lempach, faul kolenem | |
37:20 | LBK | 5:2 | Hrouda (Plosová) | |
39:29 | LBK | 6:2 | Bělohorský (Šťástka, Krajdl) | |
Konec |
Ústecký kraj – Praha 09:00 1:5
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 09:00 4:3
Liberecký kraj – Pardubický kraj 10:55 6:2
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 10:55 4:7
Královéhradecký kraj – Kraj Vysočina 12:30 1:0
Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 12:30 2:7
Olomoucký kraj – Praha 14:15 3:8
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 7:3
Ústecký kraj – Liberecký kraj 16:00 0:2
Středočeský kraj – Jihočeský kraj 16:00 3:3
Pardubický kraj – Královéhradecký kraj 17:45 5:3
Plzeňský kraj – Zlínský kraj 17:55 9:1
Kraj Vysočina – Olomoucký kraj 19:30 2:3
Jihomoravský kraj – Moravskoslezský kraj 19:30 1:3
32:37
30:00
12:55
10:16
05:47
03:54
02:13