1:4
konec (1:0, 0:3, 0:1)
20.01.2022, 01:00 • Prudential Center, Newark • Michal Břuchanský
Tipsport: 1.76 4.7 3.58 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.76 - 4.7 - 3.58
New Jersey Devils – Arizona Coyotes
1:4
konec (1:0, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 7. N. Hischier (Bratt, J. Hughes) – 27. Mayo (L. Eriksson, Galchenyuk), 32. Crouse (L. Eriksson, Strälman), 35. T. Boyd (Keller, Chychrun), 49. Johan Larsson (Crouse, Kessel)
Karty:
Neproměněná penalta:
New Jersey Devils:
Blackwood (J. Gillies) – Severson (A), Siegenthaler, P. K. Subban, Graves, Ch. Jaroš, Ty Smith – Tatar, N. Hischier (C), Zacha – Bratt, J. Hughes, Šarangovič – Kuokkanen, Mercer, A. Johnsson – Bastian, M. McLeod, Vesey.
Náhradníci:
Trenér: Lindy Ruff
Arizona Coyotes:
K. Vejmelka (Wedgewood) – Mayo, Gostisbehere, Strälman, J. Moser, Ljubuškin, Chychrun (A) – N. Schmaltz, T. Boyd, Keller (A) – Kessel, Johan Larsson, Crouse – Ch. Fischer, Riley Nash, Ladd (A) – L. Eriksson, Galchenyuk, L. O'Brien.
Náhradníci:
Trenér: André Tourigny
Rozhodčí: Morton, Kozari – Nagy, Deschamps
Diváci: 10 595
1. třetina | ||||
05:22 | ARI | 2 | Ch. Fischer, držení | |
06:09 | NJD | 1:0 | N. Hischier (Bratt, J. Hughes) | |
15:31 | ARI | 2 | Gostisbehere, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:50 | ARI | 1:1 | Mayo (L. Eriksson, Galchenyuk) | |
29:05 | NJD | 2 | Bratt, vysoká hůl | |
31:32 | ARI | 1:2 | Crouse (L. Eriksson, Strälman) | |
34:13 | ARI | 1:3 | T. Boyd (Keller, Chychrun) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:52 | NJD | 2 | Bastian, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
48:27 | ARI | 1:4 | Johan Larsson (Crouse, Kessel) | |
Konec |
Ústecký kraj – Praha 09:00 1:5
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 09:00 4:3
Liberecký kraj – Pardubický kraj 10:55 6:2
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 10:55 4:7
Královéhradecký kraj – Kraj Vysočina 12:30 1:0
Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 12:30 2:7
Olomoucký kraj – Praha 14:15 3:8
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 7:3
Ústecký kraj – Liberecký kraj 16:00 0:2
Středočeský kraj – Jihočeský kraj 16:00 3:3
Pardubický kraj – Královéhradecký kraj 17:45 5:3
Plzeňský kraj – Zlínský kraj 17:55 9:1
Kraj Vysočina – Olomoucký kraj 19:30 2:3
Jihomoravský kraj – Moravskoslezský kraj 19:30 1:3
41:52
29:05
15:31
05:22