18.01.2022, 18:00 • ZS ŽDÁR NAD SÁZAVOU • 32. kolo • Tomáš Michal

Tipsport: 1.72 5.0 3.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:08:16)

58:15

Icing hosté.

57:05

Bureš se hnal za dlouhým pukem. Hostující brankář vyrazil proti a došlo ke srážce, po které se Juda těžce zvedal z ledu.

53:33

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
MIROSLAV JUDA navyšuje vedení o tři branky. Z blízka prostřelil Slámu. Nutno podotknout, že nyní si hostující útočníci dělali s domácí obranou co chtěli.

52:32

Jícha v brankovišti povalil hostujícího brankáře a domácí jsou vykázáni ven z třetiny.

51:25

Filip Střecha pálí z mezikruží a Sláma jeho pokus kryje.

51:14

Icing Plamenů.

50:23

LUKÁŠ PATÁK kompletuje hattrick. Z blízka si povodil brankáře a stahovačkou mezi nohy zvednul puk pod víko. Sláma byl bezmocný.

46:59

Malec trefuje tyč.

45:36

Jícha nebezpečně pálil na Judu. Ten kryje maskou.

43:36

Střecha pálil na Slámu, který kryje a následovala pošťuchovaná mezi bývalými spoluhráči.

42:49

Bureš dostal puk do třetiny. Následně Gregar nabil Wasserbauerovi a ten v pádu pálí jen do brankáře.

41:46

Jícha sám před brankářem, ale ten mu skvěle zmenšil úhel a nedal mu šanci skórovat.

40:01

40:00

37:19

A obratem se hosté ujímají vedení. Další rychlá akce a puk končí za zády Slámy. Tentokrát se z blízkosti prosadil TOMÁŠ STŘECHA.

36:59

Hosté se štěstím srovnávají. Puk nahozený zpoza branky skončil v brance. Sami hráči se diví z branky. S největší pravděpodobností si jej srazil Sláma do branky. Střelec branky je LUKÁŠ PATÁK.

36:08

Ofsajd hostů.

35:00

Adam zkoušel štěstí bekhendem, ale bez úspěchu.

3:6

Branky a nahrávky: 7. PROKŠ (Kovářů, Lojek), 17. PLEVA (Wasserbauer, Bureš), 35. KOVÁŘŮ (Gregar, Lojek) – 4. JUDA, 8. PATÁK (Malec, Juráň), 37. PATÁK (Vlašín Petr), 38. STŘECHA T (Juda, Ambrož), 51. PATÁK (Malec), 54. JUDA (Střecha, Křenek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma(Čáp) – Macek, Vašíček, Lojek, Čermák, Půža, Pleva(C) – Kovářů, Wasserbauer, Adam, Bureš, Čermák D., Prokš, Jícha, Chlubna, Gregar
Trenér: Martin Sobotka

HHK Velké Meziříčí: Juda(Šťourač) – Ambrož, Báňa, Burian, Maštera, Vlašín M., Vlašín P., Kochánek – Srnad, Malec, Juráň, Doležal, Paták, Střecha T., Juda, Barák, Křenek, Střecha F.

Rozhodčí: Jan Grygera – Pavel Mikšík, Heinrich Král

03:44 VEL 0:1 JUDA
06:56 ZNS 1:1 PROKŠ (Kovářů, Lojek)
07:35 VEL 1:2 PATÁK (Malec, Juráň)
16:12 ZNS 2:2 PLEVA (Wasserbauer, Bureš)
20:52 ZNS 2 Lojek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
31:14 ZNS 2 David Čermák, příliš mnoho hráčů na ledě
34:19 ZNS 3:2 KOVÁŘŮ (Gregar, Lojek)
36:59 VEL 3:3 PATÁK (Vlašín Petr)
37:19 VEL 3:4 STŘECHA T (Juda, Ambrož)
50:23 VEL 3:5 PATÁK (Malec)
53:33 VEL 3:6 JUDA (Střecha, Křenek)