17.01.2022, 07:13 • Kia Arena, Melbourne (AUS) • 1. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 1.16 5.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:0; 6:0 - Barbora Krejčíková

6:0

Na závěr zápasu čistá hra. Barbora Krejčíková zaservírovala ven z kurtu a po soupeřčině bekhendu na střed završila duel vítězným forhendem do volné strany dvorce.

5:0

1:0; 5:0 - Barbora Krejčíková

5:0

Barbora Krejčíková přečetla servis ven z kurtu a vítězným forhendovým returnem po čáře bere soupeřce už pošesté podání.

4:0

Po servisu na téčko se posunula Barbora Krejčíková na kříž a vítězným forhendem na střed kurtu navýšila vedení na 4:0.

3:0

1:0; 3:0 - Barbora Krejčíková

3:0

A další nepřesný forhend Petkovicové ihned po returnu Krejčíkové. Česká favoritka vede o set a dva brejky.

2:0

Barbora Krejčíková potvrzuje brejk a vede 2:0. Soupeřku dostala pod tlak a doběhla si na síť pro vyšší míč, který uklidila volejem.

1:0

1:0; 1:0 - Barbora Krejčíková

1:0

Česká favoritka ho proměňuje! Soupeřčin forhend po lajně vracela z růžku čopem na střed. Petkovicová následně útočila do sítě a vzteky málem rozmlátila raketu.

6:2

1:0; 6:2 - Barbora Krejčíková

6:2

Sadu ukončila vítězka loňského Roland Garros stylově – esem na téčko.

5:2

V krátkém sledu další dvojchyba. Andrea Petkovicová odevzdává vlastní podání. Barbora Krejčíková bude po pauze podávat na ukončení setu.

4:2

A ten využívá. Andrea Petkovicová returnovala forhendem z téčka za základní čáru.

3:2

Tentokrát už se při podání Petkovicové shoda hrát nebude. Starší z aktérek zabodovala z druhého servisu a snižuje.

3:1

Po druhém podání na tělo returnovala Andrea Petkovicová bekhendem po čáře do deblového koridoru. Čistá hra pro Krejčíkovou.

2:1

0:0; 2:1 - Barbora Krejčíková

2:1

Útočný křižný forhend Krejčíkové ještě stačila Petkovicová vrátit. Proti následnému nabíhanému bekhendu kros už byla Němka bez šance.

1:1

0:0; 1:1 - Andrea Petkovicová

1:1

Výhoda brejku je pryč. Na konci výměny zasáhla Barbora Krejčíková balon nečistým forhendem.

1:0

0:0; 1:0 - Barbora Krejčíková

1:0

Barbora Krejčíková vracela druhý servis delším bekhendem k základní čáře. Andrea Petkovicová přetáhla forhend do autu, a ztrácí tak na úvod utkání podání.