27:36

konec (9:19)

17.01.2022, 18:00 • Steel Arena, Košice • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.39 8.9 4.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovensko po tragické první půli rozhodně nic nevzdalo a za svůj konečný výkon se tedy rozhodně stydět nemusí. Na vítězství to ale zdaleka nestačilo, takže domácí mančaft končí na turnaji. Rusové byli zejména v prvním poločase snad ve všech ohledech lepší, což se výrazně projevilo na skóre. Rusko si tak rychle vypracovalo dost vysoké vedení, které prostě nemohlo pustit. Skupinu F tedy překvapivě ovládlo bez ztráty kytičky. (19:28:56)
Slovensko – Rusko 27:35 (9:19)
Nejvíce branek: T. Urban 8, J. Prokop 7, Smetánka 3 – Kosorotov 7/2, Kameněv 5, Andrejev 4. Rozhodčí: Hansen, Madsen (oba DEN). Sedmimetrové hody: 0 – 3/2. Vyloučení: 4:0.

Konec zápasu. (27:35)

60

Gól vstřelil tým Rusko (Nikita Kameněv). (27:36)

60

Tomáš Urban si výborně natáhl pro daleký pas a zapisuje již svůj osmý gól! (27:35)

60

Slovensko se za výkon v posledních minutách rozhodně stydět nemusí, z dálky se tentokrát trefil Marek Hniďák. (26:35)

59

Igor Soroka po pohledném doskoku z levé strany vystřihl ještě ukázkový kotoul vzad. (25:35)

58

Přestřelka rozhodně nekončí ani krátce před koncem, svou parádní dalekonosnou střelu tentokrát vytáhl Jakub Prokop. (25:34)

57

Tomáš Smetánka dostal výborný zpětný pas a následně šel do doskoku, který se mu povedl náramně. (24:34)

57

Gól vstřelil tým Rusko (Michail Vinogradov). (23:34)

56

Slováci si poslední chvíle na turnaji užívají, svůj další zásah tak přidává Tomáš Smetánka. (23:33)

55

Igor Soroka si v úniku dával dost na čas, to se mu ale nevyplatilo, protože Marián Žernovič jeho pokus výborně zlikvidoval! (22:33)

53

Z ruské strany ale opět přichází rychlá odpověď, podruhé v krátké chvíli se prosazuje Radomir Vračevič. (22:33)

53

Poprvé se trefuje také Martin Potisk, který vzal zodpovědnost na sebe a dobře udělal. (22:32)

52

Další první střelec, po parádním pasu od spoluhráče se trefuje Radomir Vračevič. (21:32)

52

Martin Briatka se dnes také dočká gólu, před bránou si totiž šikovně našel odražený míč. (21:31)

52

Sergej Kosorotov si z lavičky opět přišel hodit sedmimetrový hod, ten tentokrát proměnil hned na první pokus. (20:31)

50

Jakubu Prokopovi se opravdu začíná dařit, kolem obrany soupeře udělal několik koleček a pak úspěšně zakončil. (20:30)