Liga juniorů

HK Kralupy nad Vltavou – HK Mladí Draci Šumperk

1:4

konec (0:0, 0:3, 1:1)

16.01.2022, 16:15 • Zimní stadion Kralupy nad Vltavou • 30. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

41:49

Poněkud zbytečné vypěnění domácího forvarda, jehož pejorativní výrazy byly slyšet až nahoru na tribunu, Trnka ho odměnil dvěmi minutami za nesportovní chování.

34:13

Domácí dostanou šanci na to, aby ukázali, že v zápase netahají za kratší provaz, což zatím ale k vidění mnoho není. Na dvě minuty si za kroček půjde odpočinou starší z bratrů Cekrových.

28:06

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Křivohlávek – 2 min., nedovolené bránění).

27:25

Nyní vznikla férová potyčka jeden na jednoho u domácí střídačky, ve které byli aktéry domácí Kleveta a hostující Plhal. Domácí hráč si odpyká nedovolené bránění a hrubost, hostující asistent dostal dvě plus dvě minuty. Hraje se pět na pět.

19:47

Domácí hráč vyfasoval 13 sekund před koncem rozsáhlý trest, nejprve se provinil hákováním, a poté se rozčílil na hlavního rozhodčího dnešního zápasu, Marek Trnka mu za výtržnosti udělil dvě minuty a následně desetiminutový trest za nesportovní chování, takže se ve druhé části hry budou muset Kralupy částečně obejít bez něj.

17:09

I hosté si vyzkouší hru v oslabení, Kralupy dostanou po faulu Netolického ke konci třetiny šanci v podobě přesilové hry.

10:37

Pochybný byl už zákrok ze strany Hrona na Pánka, který zachytil kotouč na brusle a pokoušel se jít dopředu. Nyní byl ale naprosto jasně nedovoleně zastaven během střely Stupkou Tomiczek.

04:57

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Stupka – 2 min., vražení na mantinel).

1:4

Branky a nahrávky: 49. Hanousek (Hruška, Hron) – 24. Cekr (Horký, Tomiczek), 26. Kesler (Polách, Křivohlávek), 40. Pánek (Polách), 60. Polách (Minařík)

HK Kralupy nad Vltavou: Král (Němec) – Burger, Kratochvíl, Šimůnek (C), Hron, Vrbka – Vorlíček, Kleveta, Sulík, Hanousek, Šilhavý, Typolt, Náhončík, Stupka (A), Hruška.
Trenér: David Švagrovský

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Ondráček) – Plhal (A), Koutecký, Netolický, Cekr David, Minařík, Cekr Filip (C), Blaháček, Křivohlávek – Pánek, Haas, Kesler, Šucha, Tomiczek, Polách (A), Horký.
Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Trnka – Bernard, Kotek

04:57 KRA 2 Stupka, vražení na mantinel
10:37 KRA 2 Stupka, podrážení
17:09 MDS 2 Netolický, hrubost
19:47 KRA 2+2+10 Hanousek, hákování+nesportovní chování+nesportovní chování, odpyká Typolt
23:55 MDS 0:1 Cekr (Horký, Tomiczek)
25:37 MDS 0:2 Kesler (Polách, Křivohlávek)
27:25 KRA 2+2 Kleveta, nedovolené bránění+hrubost