1:2

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)

13.01.2022, 17:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 31. kolo • Jan Brůna

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů se budu těšit. Na počtenou. (19:29:41)
Dnešní mač v ČPP Aréně je minulostí. Kdybych ho měl stručně shrnout, v první třetině byla za svou aktivitu odměněna Boleslav gólem v 15. minutě. Ve druhé části Hradec zabral, změnil hru a po zásluze se mohl radovat. Ve třetím dějství oba celky pokračovaly v dobrém tempu, branky jsme se ale nedočkali, a tak muselo rozhodnout prodloužení. V jeho předposlední minutě se prosadil Vojtěch Polák a přiřkl svému celku dva body, zato Lvi berou jeden.

63:24

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Dnešní zápas končí. Sebastian Jasečko vyslal dopředu VOJTĚCHA POLÁKA, který si najel před Sajdla a zakončil po jeho levé ruce přesně do dolního rohu brány – 1:2 po prodloužení. Asistence: Sebastian Jasečko, Marek Stuchlík.

63:14

Bruslaři načínají nový útok, Lvi nestihnou ani okysličit síly na ledě.

62:52

Domácí zklidňují hru a raději zacouvají za vlastní klec.

62:21

Boleslav to zkusila chytře sehrát před bránou, přesná střela se ovšem nekonala.

61:42

Domácí brankář kryje nájezd soupeře a schovává puk mezi své betony. Velká šance a zápas mohl být ukončen.

61:32

Sajdl musel hrát holí a situaci zvládl, když poslal puk za brankou na čekajícího beka.

60:57

Karel Křepelka si rozmyslel postup vpřed a raději přenechal hrací předmět spoluhráčům.

60:38

Puk se drží v rohu kluziště, zatím se nekoná žádná střela.

60:03

Rozehrávky se jako první ujme hostující celek a hned se nastěhuje do útočného pásma.

60:01

Svižná třetí perioda nám utekla rychle, a ačkoliv v ní měly své šance oba celky, rozseknutí mače se nekonalo. V 19:19 tak začne pětiminutové prodloužení 3 na 3 s náhlým vítězstvím.

60:00

59:56

Puk je za Sajdlovou brankou, následovat bude prodloužení.

59:21

Bruslaři postupně vyhazují kotouč ven ze třetiny a zřejmě se ubrání.

59:05

Možná poslední šance na domácí útok.

1:2

Branky a nahrávky: 38. Kašpar (Naar, Perička) – 15. Václavík (Němec, Plíšek), 64. Polák (Jasečko, Stuchlík)

Mountfield HK: Sajdl (Kasal) – Červenka, Boukal, Havlíček, Naar (A), Perička, Pelda – Matěj Beneš, Budina, Kašpar (C), Lang, Šimek, Novotný, Idžan, Šedivý (A), Pilný, Michal Beneš.
Trenér: Jiří Janoušek

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – Moravec, Němec, Křepelka, Hrouda, Rajgl, Vochvest, Jasečko, A. Vlasák – Simon (A), Závora (C), Polák, Brouček, Půček (A), M. Vlasák, Václavík, Hašlar, Plíšek.
Trenér: Petr Haken

Rozhodčí: Jaroš, Glanc – Hynek, Teršíp