5:6

po prodl. (2:1, 1:3, 2:1 - 0:1)

02.01.2022, 16:00 • A-BENET Arena, Most • 29. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.9 4.6 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina nám též přinesla zajímavý hokej. Na 3:5 už zvyšoval Josef Teuber. Potom ovšem přišlo z mrtvých vstání LVŮ. Na 4:5 snížil v 59. minutě Jakub Procházka a v posledních vteřinách srovnal Jaroslav Šimeček. Prodloužení žádnou velkou šanci nepřineslo, až skoro v samotném závěru se zamotal kotouč mezi domácím brankařem a útočníkem Vladimírem Kýhosem, který si vstřelil vlastní branku, která je připsána Adamovi Jirků. To je z A-Benet arény vše a těším se na vás v sobotu (18:27:35)

63:32

Hronov právě vstřelil branku!
Po špatné rozehrávce domácích, si dává vlastní branku Vladimír Kýhos, který je připsán ADAMOVI JIRKŮ

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
A je srovnáno. To je infarktový závěr!!! Při opětovné power play se trefuje JAROSLAV ŠIMEČEK. Asistence: Ivan Řehoř a Vítězslav Nedrda

58:43

Oddechový čas si vyžádali hosté

58:43

Domácí přeci jen vykřesali jiskřičku naděje, kdy při hře šest na čtyři skóruje JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Aleš Havlůj a Vladimír Kýhos

58:16

Vladimír Kýhos přestřeluje prázdnou branku, střela mu nesedla

57:42

Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Mikulec – 2 min., nebezpečná výstroj).