1:2

konec (1:0)

01.01.2022, 13:30 • Emirates Stadium, Londýn • 21. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 5.14 4.19 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:06:13)
Utkání sledovalo 59 757 diváků.
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:13. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:5.
Utkání je u konce a i když po půli to měl domácí Arsenal rozehráno opravdu výborně, tak nakonec končí bez bodů. Manchester po přestávce přidal a byl odměněn v 57. minutě, kdy video odhalilo faul na Silvu a nařízenou penaltu proměnil Riján Mahríz. O malou chvíli později byl navíc vyloučen domácí Gabriel a následovala docela dlouhá přesilovka Manchesteru. Obléhání vápna ale nepřinášelo požadované výsledky a už to vypadalo na remízu a dělbu bodů. Jenže ve třetí nastavené minutě se ve vápně zjevil Rodri a dokázal svou střelu po zemi poslat do branky. Manchester tak otočil výsledek, vyhrál 2:1 a na prvním místě má 53 bodů. Arsenal je čtvrtý s 35 body.

90+8

90+7

Jeden centr k vápnu za druhým, hosté zvládají odkopávat a odhlavičkovávat.

90+6

Asi poslední možnost domácích, následuje přímý kop od půlky.

90+5

Kartu dostal i Bernardo Silva, a to za odkopnutí míče.

90+4

Rodri při oslavě gólu svlékl dres a byl za to potrestán žlutou kartou.

90+3

90+3. RODRI - 1:2

90+3

Manchester City právě vstřelil branku!
Ledová sprcha pro Arsenal, hosté využívají přesilovku a v nastaveném čase jdou do vedení. Po centru z pravé strany byla sice první střela zablokována, ale k dorážce se dostal RODRI a ranou po zemi překonal marně zasahujícího Ramsdalea – 1:2.