0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

20.12.2021, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Adam Čuba

Tipsport: 1.8 4.03 3.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro tento okamžik vše, doufám, že jste si dnešní zápas užili, děkuji Vám za pozornost a zase někdy například při sledování Kontinentální hokejové ligy na shledanou.

Hezký zbytek dne! (12:46:36)
Československá stopa v utkání:

Libor Šulák (VLD): 0+0, 4 střely na branku, 1 hit, 2 bloky, čas na ledě 24:18

Vojtěch Mozík (VLD): 0+0, 2 trestné minuty, 1 střela na branku, 2 hity, 6 bloků, čas na ledě 21:56

David Tomášek (CHA): 0+0, 4 střely, 1 hit, 0 bloků, čas na ledě 18:42.

Brankář Patrik Bartošák byl sice na soupisce, ale ruský kolega jej mezi tři tyče nepustil, Radan Lenc byl pravděpodobně mimo sestavu a Michal Jordán nenastoupil vinou zranění ruky.

Je konec.....

Nakonec jsme se v rámci dnešního dopoledního zápasu dočkali "jen" fotbalového výsledku 0:1, ale nutno zmínit, že mač mezi Chabarovskem a Vladivostokem byl plný zajímavého urputného boje!

V podsadě se dá říci, že ačkoli jediný gól jsme viděli v první třetině tak kvalita a tempo hry se každou třetinou spíše zvyšovala a v závěru nebyl domácí Amur vůbec daleko od vyrovnání!

Nakonec tedy těsnou výhru vyválčil Vladivostok, který si sice co se postavení v tabulce nepolepší, ale alespoň se přiblíží nejbližším soků včetně Chabarovsku na který měl poměrně vysokou ztrátu.

Domácí se v tabulce také nepohnou, což by pro tým který prohrál měla být pozitivní zpráva, jenže Amur má postavení v rámci Východní konference tak mizerné, že se nachází daleko od vyšších, ale (naštěstí pro klub) i od těch několika málo nižších příček v čele s jeho dnešním soupeřem!

Z českých hráčů byl nejvíce vidět bek Libor Šuák, poctivou defenzivní práci odvedl jako vždy Vojtěch Mozík. Naopak Patrik Bartošák se do brány nedostal a ani David Tomášek toho dnes moc nepředvedl.

Suma sumárum: Chabarovsk – Vladivostok 0:1!

59:57

Poslední vteřinky v rámci vyvrcholení domácího tlaku, jediné co hraje proti Chabarovsku je čas! Gól visí ve vzduchu!

59:43

Další zblokovaná bomba od modré.

59:38

Puk končí v ochranné síti, oba celky střídají.

59:11

Hosté sice vyhodili, ale Amur je zpět a vytváří drtivý tlak!

58:47

Ránu z prabvého kruhu schytal obětavý obránce.

58:29

Centimetry chyběly Andreji Alexejevovi aby se dostal k tutové dorážce v brankovišti.

58:01

Už běží poslední dvě minuty třetí třetiny a Amur tlačí v přesilovce.

57:41

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vojtěch Mozík – 2 min., podrážení).

57:28

Admiral vyhazuje do středního pásma!

Domácí to zkoušejí v šesti!

Timeout pro Amur!

57:22

Svjatoslav Grebenščikov vypálil z levé strany, s tímto pokusem, ale nemohl mít hostující gólman nejmenší problém.

56:38

Po delší době útočí také Admiral, obrana Chabarovsku, ale získala puk a zakládá protiakci.

55:03

Obrovská šance na domácích holích! Svjatoslav Grebenščikov se dostal k jemné dorážce ostré střely z mezikruží a brankář hostů se musel natáhnout jako gymnastka aby tento puk udržel v bezpečném prostoru! Už to mohlo být 1:1!