20.12.2021, 17:30 • KHNP Aréna • 29. kolo • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 1.62 4.8 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michálek brankáře rovněž nepřekonal, a tak máme rozhodnuto.

Urban to udělal nesmírně šikovně a povedenou kličkou do bekhendu překonal Mičána.

3. série 0:1

Ani Havlát nedokázal překonat Soukupa kličkou do bekhendu.

Zeman se rozjel až k pravému mantinelu, načež přesnou střelou našel skulinku ve výstroji branáře.

2. série 0:0

Ladislav Bittner zkusil kličku do bekhendu, ale netrefil branku.

Matýs předvedl fantastickou kličku, ale Mičán ještě lepší zákrok betonem. Nájezd se poté opakoval, ale i ten Mičán vychytal.

1. série 0:0

Formal to zkusil tradičně mezi nohy, ale Soukup si to pohlídal.

Mrňa se rozjel jako první, ale střelou na lapačku brankáře nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:49

Pochobradský se dostal do velmi zajímavé střelecké pozice, ale Nedvídek jeho pokus zblokoval.

62:37

Nedbal zbytečně chyboval ve vlastní třetině, Havlát jel zcela sám na brankáře, ale nedokázal jej prostřelit.

62:10

Vrchlabí se vrací s kotoučem zpět do svého pásma, oba týmy znovu střídají. Zatím stále čekáme na první kloudné zakončení v celém prodloužení.

61:20

Týmy mají problém s přechodem přes střední pásmo, na led se podívají třetí dvojice.

60:01

60:00

59:11

Mičán předvedl další školáckou chybu, když lehké nahození vyrazil před sebe. Naštěstí pro něj toho ani tentokrát hosté nedokázali využít.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18

Oba týmy hrají poctivě zezadu, ani jeden z týmů nechce v závěru chybovat. Kotouč je tak převážně ve středním pásmu.

55:10

Mičán vyrazil střelu do rohu hřiště, následně oba týmy vystřídaly. Kotouč je ve středním pásmu.

54:34

Soukup raději podržel kotouč před dotírajícím Havlátem, vhazovat se bude v pásmu Vrchlabí.

51:39

Na druhé straně se musel činit brankář Mičán proti střele z mezikruží. Pokus však nadvakrát zlikvidoval, a tak se skóre nemění.

51:21

Mlčákovu střelu od modré udržel s mírným štěstím Soukup mezi nohama. Další vhazování v pásmu Vrchlabí.

49:57

Soukup kryje střelu od modré čáry a přerušuje hru. Do konce třetí třetiny zbývá 10 minut, máme se na co těšit.
Dnešní utkání sleduje 813 diváků.

48:05

Michálek pálil z pravého kruhu pro vhazování, ale brankář Soukup zasáhl ramenem a puk vyrazil nad branku.

47:58

Havlát to zkoušel z ostrého úhlu, ale z této pozice neměl šanci brankáře hostí překvapit.

47:23

Bittnerova střela z pravé strany nebyla přesná a končí na mantinelu za brankou.

46:25

Mičán kryje střelu od modré čáry, další vhazování v pásmu Třebíče.

46:04

Nedbalova střela od modré čáry končí v lapačce Mičána, který přerušuje hru.

45:12

Chytrá přízemní střela Zemana neskončila za zády brankáře Mičána, ten dobře zasáhl betonem.

43:26

43:26 Ladislav BITTNER - 3:3

43:26

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
V Třebíči je vyrovnáno. Vodný zavezl kotouč do útočné třetiny, Střondala se s pukem dostal před branku soupeře a chytrou přihrávkou našel volného LADISLAVA BITTNERA, který puk zametl do prázdné branky Vrchlabí. Asistence: Vojtěch Střondala, Michal Vodný.

41:26

Krliš si nabruslil do útočné třetiny, vyslal dělovou ránu, ale poslal puk pouze do boční sítě.

40:01

40:00

39:23

Mrňa ujížděl sám na Mičána, ale kličkou do forhendu na něj nedokázal vyzrát.

38:36

Hosté byli při přechodu do útočného pásma až příliš rychlí, ofsajd.

37:48

Mičán nejistým zákrokem kryje střelu od modré, další vhazování před brankou Třebíče.

37:14

Úmyslný ofsajd Třebíče, hra se stěhuje před branku Mičána.

36:05

36:04

Mrňa se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale Mičán jej dokázal vychytat.

35:07

35:07 Jiří HUNKES - 2:3

35:07

Třebíč snižuje na rozdíl jedné branky a bude pokračovat v přesilovce. Domácí kombinovali v útočné třetině, načež dostal JIŘÍ HUNKES nabito na modrou čáru a dělovou ranou prostřelil brankáře Soukupa. Asistence: Lukáš Nedvídek, Vojtěch Střondala.

34:20

Vrchlabí vyhazuje kotouč přes všechny čáry a může se zatáhnout do vlastní třetiny.

34:05

Oddechový čas pro domácí.

34:05

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Michal Machač – 2 min., vysoká hůl).

33:34

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Ondřej Chrtek – 2 min., podrážení).

32:53

Linhart vyslal další velmi chytrou střelu od modré, kotouč poskakoval po brankovišti, ale třebíčští jej nakonec vyhodili z pásma.

32:12

32:12 Radim FERDA - 1:3

32:12

Tak tohle je šťastná branka pro Třebíč. Brankář Soukup udělal chybu za brankou, čehož využil RADIM FERDA, který mu kotouč sebral a uklidil jej do prázdné branky. Bez asistence.

32:00

32:00 Patrik URBAN - 0:3

32:00

Vrchlabí vstřelilo branku!
Linhart vyslal dělovou ránu, která trefila Furcha. Od něj se puk odrazil na brankoviště, kde byl nejpohotovější PATRIK URBAN, jenž kotouč dorazil za záda bezmocného Mičána. Asistence: Tomáš Kaut, Tomáš Linhart.

31:25

Od modré čáry pálil Linhart, ale brankář Mičán dobře zasáhl. Následně Třebíč vyhodila puk z pásma.

31:09

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ladislav Bittner – 2+2 min, vysoká hůl).

30:49

30:35

Střela Formana nemohla ohrozit brankáře Soukupa. Ten si s provizorním pokusem lehce poradil a hosté poté vyhodili puk z pásma.

29:40

Třebíč kombinovala v útočné třetině, ale vše se obešlo bez střelby, Vrchlabí vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

28:49

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Jelínek – 2 min., podrážení).

28:26

Od modré pálil Zukal, ale brankář Soukup tento pokus vyrazil špičkou betonu.

26:28

25:59

Třebíč se ve vlastním oslabení dostala do přečíslení, Krliš našel v mezikruží volného Formana, ale ten příliš dlouho otálel a nakonec trefil pouze hráče hostů.

25:10

Matýs dostal nabito na pravé straně, ale střelou z první netrefil branku.

24:51

Urban se dostal do střelecké pozice mezi kruhy, ale Mičána překonat podruhé nedokázal. Hra je přerušena, vhazování po levici třebíčského brankáře.

24:28

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jiří Hunkes – 2 min., podrážení).

23:40

23:40 Patrik URBAN - 0:2

23:40

A je tu další gól Vrchlabí! PATRIK URBAN se dostal za obranu Třebíče a rovněž propálil brankáře Mičána střelou na vyrážečku. Asistence: Tomáš Linhard, Ondřej Matýs.

22:25

22:25 Michal MACHAČ - 0:1

22:25

Hosté se ujímají vedení! MICHAL MACHAČ se nádhernou stahovačkou zbavil svého strážce a poté milimetrovou ranou propálil Mičána. Asistence: Karel Nedbal.

21:55

Krliš si nabruslil z pravé strany do třetiny, ale nedokázal bekhendem překonat brankáře.

21:10

Kajínek vyslal tvrdou ránu od modré, kterou zblokoval Střondala bruslí. V obličeji třebíčského forvarda jsou vidět bolestivé grimasy, tohle muselo bolet.

20:01

20:00

19:31

Ferda střílel z levé strany, ale ani on nemířil přesně.

18:51

Michálek se snažil protečovat střelu od modré, ale kotouč nenasměroval mezi tři tyče.

18:46

17:46

Poizl se dostal hned ke dvěma střelám. Ta první mířila mimo tři tyče, druhá byla zblokovaná.

16:46

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Kajínek – 2 min., hrubost).

16:05

Bittner našel přihrávkou volného Střondalu, ten se pokusil puk protečovat mezi tři tyče, ale nemířil přesně.

15:17

Bittner si nabruslil z pravé strany do střelecké pozice, ale přestřelil branku Vrchlabí. Vhazovat se bude po levici brankáře.

12:03

Třebíč hned dvakrát po sobě vyhodila kotouč na zakázané uvolnění.

11:29

Třebíč ujela do přečíslení, Bittner našel najetého Střondalu, ale ten nedokázal s obráncem na zádech zakončit ideálně. Sudí vylučovat nebude, vhazování před Soukupem.

10:23

Jeden z hostujících hráčů byl až příliš rychlý, ofsajd.

07:00

06:35

Forman vypálil tvrdě, ale úplně vedle. Kotouč poté vylétl mimo útočné pásmo Třebíče.

06:09

Vrchlabí se osvobozuje vyhozením kotouče mimo vlastní pásmo, Třebíč však ihned spěchá kupředu.

05:43

Hunkesova střela od modré čáry končí v lapačce brankáře Soukupa, Vrchlabí je z nejhoršího venku.

05:12

Třebíč vyhrála vhazování a kombinuje v útočném pásmu, Vrchlabí bude brzy ve čtyřech.

05:00

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Marek Voženílek – 2 min., hákování).

03:52

03:44

Střondala si nabruslil do útočné třetiny, vypálil, ale brankář Soukup byl hodně vyjetý a pokus zlikvidoval.

03:19

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Kajínek – 2 min., nedovolené bránění).

02:35

Třebíč vyhazuje kotouč z vlastního pásma a může střídat.

02:02

Od modré pálil Linhart, Mičán neměl příliš dobrý výhled, ale přesto kotouč dokázal zastavit.

01:52

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Radim Ferda – 2 min., hákování).

00:57

Třebíč chybovala v rozehrávce, hosté se dostali do slibné šance, ale Mičán ani tentokrát nepustil kotouč za svá záda.

00:33

Ze slibné pozice pálil Jelínek, ale Mičán si dobře vyjel a zachytil tvrdou střelu.

00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – Hunkes, Mlčák, M. Furch, L. Forman, Zukal, Poizl – Střondala, L. Bittner (C), Šťovíček – Havlát, Nedvídek, Krliš – Gajarský, Vodný, M. Zabloudil – Ferda, D. Michálek, Křehlík.

HC Stadion Vrchlabí: J. Soukup (O. Štěpánek) – T. Jelínek, Linhart (C), Oliva, Kajínek, Nedbal, M. Voženílek, D. Sýkora – Mrňa, P. Urban, Matýs – Koffer, Chrtek, Pochobradský – T. Zeman, T. Kaut, M. Machač – Tjurin, D. Chalupa, J. Kynčl.

Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Otáhal, Vašíček.
Vrchlabí se pohybuje okolo středu tabulky, na svém kontě má 44 bodů a kladné skóre 79:74. Vrchlabí své poslední tři zápasy prohrálo, a tak bude muset zabrat, aby se vrátilo na vítěznou vlnu.
Třebíč je na prvním místě ligové tabulky s 66 body a kladným skóre 93:49. Horáci si v minulém zápase poradili doma s Porubou a vyhráli 3:1. Domácí celek se může pyšnit nejlepší defenzívou v lize. Hlavní tváří je dlouholetá opora Pavel Jekel.
Dobrý podvečer, vítám vás u online přenosu z hokejové Chance ligy. Na programu je utkání 29. kola, ve kterém změří síly SK Horácká Slavia Třebíč a HC Stadion Vrchlabí. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 17:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:4

Branky a nahrávky: 33. Ferda, 36. Hunkes (Nedvídek, Střondala), 44. L. Bittner (Střondala, Vodný) – 23. M. Machač (Nedbal), 24. P. Urban (Linhart, Matýs), 32. P. Urban (T. Kaut, Linhart), rozh. náj. T. Zeman