USA – Česko

4:1

konec (1:0, 3:1, 0:0)

17.12.2021, 13:30 • Easton Aréna, Piešťany • Vít Káňa

Čeští mladíci dnes jasně podlehly v Pišťanoch výběru USA 1:4. Maštalířský sice vyrovnal ve 27. minutě na 1:1. To však na góly Moora, Ryana a Perraulta nestačilo. Český výběr srážela zbytečná oslabení a střelecká neproduktivita.

Statistiky:
Góly: 4-1
Střely: 35-17
Zákroky: 16-31 (Chanbre 94.19, Kasal 88.57)
Přesilové hry: 3/9 – 0/7
Oslabení: 7/7- 6/9
Vhazování 38/56 – 18/56

To je dnes z mé strany vše nashledanou u dalších onlajn přenosů. (15:41:16)

59:26

Austin Burnevik dostal dvě minuty trestu za napadení. Čeští mladíci budou mít poslední příležitost na úpravu výsledku.

58:01

Gabiel Perreult se od modré příklepem snažil propálit všechno, co mu stálo v cestě. Jenže Kasal si z jeho projektilem poradil.

56:49

Mateo Kočí vyzkoušel pozornost gólmana USA střelou z mezikruží. Chanbre jeho pokus zápstím chytil.

55:35

Oba týmy hrají v plném počtu.

54:43

Při hře ve čtyřech na obou stranách se do předbrankového prostoru českého týmu dostal William Vote, ten ale z bezprostřední blézkosti neskóroval.

54:11

Jiří Felcman se dostal ke střele zápěestím z pravého kruhu, Chanbre byl připraven.

53:35

Vyloučení v týmu USA (Vote – 2 min., sekání).

53:30

Zeev Buium měl k dispozici střelu z mezikruží, Kasal ale ukázal svou kvalitu.

53:10

Matteo Kočí si půjde podruhé odpočinout na trestnou lavici, tentokrát mu udělil rozhodčí trest za podrážení.

52:56

Gabriel Perrault se dostal do vyložené šance, byl ve slotu. Kasala ale nepřekonal.

52:51

Autor druhého gólu USA Leonard Ryan dostal možnost ke střele z mezikruží, Kasal ale teď český tým podržel.

51:16

Paul Fisher se dostal ke střele zápěstím z pravého kruhu, gólmana však nepřekonal.

50:28

Brady Cleveland se snažil nahodit puk před branku, puk ale lapil Kasal.

50:15

William Vote a, o dvacet vteřin pozdějí, Nathan Tobey zkoušeli pozornost Kasala střelami z pravého kruhu.

48:15

Američané hrají v plném počtu.

47:20

Češi v přesilovce ještě nevystřelili na branku USA.

46:15

Vyloučení v týmu USA (Fine – 2 min., hrubost).

USA – Česko

4:1

Branky a nahrávky: 5. Moore (Smith, Leonard), 32. Ryan (Smith, Minnetian), 35. Moore (Perreault), 38. Perrault – 27. Maštalířský (Peš, Kalužík)

USA: Chanbre (Musser) – Fisher, Minnetian, Fortescue, Buium, Cleveland, Tobey, Schulz, Janviriya – Vote, Moore, Weiermair, Perreault, Smith, Leonard, Burnevik, Hendrickson, Guzzo, Cerrato, Sawchyn, Slaggert.
Trenér: DAn Muse

Česko: Kasal (Dybal) – Kočí, Badinka, Ročák, Eichler, Kubíček, Port, Matějíček – Štancl, Felcman, Šprynar, Šimek, Fiala, Fábry, Kalužík Maštalírský, Peš, Coufal, Adámek, Albrecht.
Trenér: Rostislav Vlach

Rozhodčí: Jobbágy, Štefik – Knižka, Šoltés

2:30 USA 2 Cerrato, hákování
4:02 CZE 2 Fiala, vražení na mantinel
4:59 USA 1:0 Moore (Smith, Leonard)