Statistiky:
Konečné pořadí:
1. Švédsko 1:13:52,5 (1+8)
(Linn Perssonová, Anna Magnussonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová)
2. Rusko +29,1 (0+10)
3. Francie +59,2 (0+14)
4. Německo +1:06,5 (1+10)
5. Ukrajina +1:33,0 (0+13)
6. Rakousko +1:53,7 (0+5)
7. Norsko +1:53,7 (1+13)
8. Česká republika +2:02,3 (0+12)
9. Bělorusko +2:08,3 (0+14)
10. Estonsko +2:18,5 (0+6)
11. Finsko +2:45,5 (0+11)
12. USA +2:5,2 (0+12)
13. Itálie +2:53,5 (0+11)
14. Švýcarsko +3:54,4 (3+9)
15. Čína +5:04,0 (2+6)
16. Slovensko +5:04,4 (0+18)
17. Polsko +5:16,8 (4+13)
18. Kazachstán +5:36,8 (1+12)
19. Slovinsko +5:39,4 (0+13)
20. Bulharsko +5:41,0 (1+10)
Japonsko
Kanada
Rumunsko
Korea + 1 kolo
Pořadí po osmé střelbě:
1. Švédsko 1:08:26,6 (1+8)
2. Rusko +36,7 (0+10)
3. Francie +1:19,5 (0+14)
4. Německo +1:23,4 (1+10)
5. Rakousko +1:39,5 (0+5)
...
7. Česká republika +2:04,8 (0+12)
16. Slovensko +4:51,7 (0+18).
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Švédsko 1:01:16,2 (0+5)
2. Rusko +1:23,4 (0+8)
3. Francie +1:53,3 (0+11)
4. Rakousko +2:03,2 (0+5)
5. Německo +2:07,3 (1+9)
...
8. Česká republika +2:13,8 (0+9)
17. Slovensko +5:00,6 (0+16).
Pořadí po třetí předávce:
1. Švédsko 55:08,5 (0+4)
2. Rakousko +1:30,9 (0+4)
3. Rusko +1:33,5 (0+8)
4. Francie +1:36,2 (0+8)
5. Švýcarsko +1:49,7 (0+5)
...
8. Česká republika +2:04,3 (0+9)
16. Slovensko +4:14,8 (0+13).
Pořadí po šesté střelbě:
1. Švédsko 49:43,8 (0+4)
2. Rakousko +53,2 (0+4)
3. Francie +1:04,7 (0+8)
4. Rusko +1:21,3 (0+8)
5. Švýcarsko +1:23,6 (0+5)
...
9. Markéta Davidová +1:53,9 (0+9)
17. Slovensko +3:29,8 (0+13).
Pořadí po páté střelbě:
1. Švédsko 43:27,6 (0+3)
2. Rakousko +16,1 (0+3)
3. Francie +28,3 (0+6)
4. Rusko +46,3 (0+5)
5. Německo +59,2 (1+6)
...
13. Česká republika +1:30,1 (0+7)
16. Slovensko +2:37,7 (0+10).
Pořadí po druhé předávce:
1. Francie 37:18,2 (0+4)
2. Švédsko +7,7 (0+2)
3. Rakousko +8,1 (0+3)
4. Estonsko +22,8 (0+2)
5. Švýcarsko +39,5 (0+3)
---
13. Česká republika +1:23,6 (0+6)
15. Slovensko +1:47,2 (0+7).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Francie 31:31,8 (0+4)
2. Rakousko +90,2 (0+3)
3. Švédsko +10,9 (0+2)
4. Estonsko +16,6 (0+2)
5. Švýcarsko +25,5 (0+3)
...
11. Česká republika +1:04,8 (0+6)
16. Slovensko +1:43,2 (0+7).
Pořadí po třetí střelbě:
1. Švédsko 24:46,3 (0)
2. Itálie +13,2 (0)
3. Polsko +20,0 )0+1)
4. Francie +24,5 (0+3)
5. Rakousko +28,0 (0+2)
...
11. Česká republika +57,7 (0+4)
18. Slovensko +1:29,6 (0+4).
Pořadí po první předávce:
1. Švédsko 18:31,5 (0)
2. Itálie +0,9 (0)
3. Polsko +12,6 (0)
4. Švýcarsko +20,0 (0)
5. Francie +37,4 (3)
...
7. Česká republika +39,1 (3)
18. Slovensko +1:13,4 (3).
Pořadí po druhé střelbě:
1. Itálie 12:47,3 (0)
2. Švédsko +4,8 (0)
3. Švýcarsko +6,5 (0)
4. Polsko +10,4 (0)
5. Čína +27,2 (1)
...
8. Česká republika +32,0 (3)
18. Slovensko +59,4 (3).
Pořadí po první střelbě:
1. Itálie 6:33,1 (0)
2. Rakousko +0,8 (0)
3. Švýcarsko +2,3 (0)
4. Švédsko +3,6 (0)
5. Polsko +3,9 (0)
6. Česká republika +4,5 (0)
...
10. Slovensko +9,2 (0).
Startovní listina:
1. Francie (Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Chloé Chevalierová, Justine Braisazová-Bouchetová)
2. Belorusko (Iryna Leščanková, Irina Kručinkinová, Jelena Kručinkinová, Hanna Solaová)
3. Švédsko (Linn Perssonová, Anna Magnussonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová)
4. Norsko (Ingrid Landmark Tandrevoldová, Karoline Offigstadová Knottenová, Emilie Ägheim Kalkenbergová, Tiril Eckhoffová)
5. Německo (Vanessa Voigtová, Denise Herrmannová, Vanessa Hinzová, Franziska Preussová)
6. Itálie (Lisa Vittozziová, Samuela Comolaová, Eleonora Faunerová, Michela Carraraová)
7. Česká republika (Jessica Jislová, Tereza Voborníková, Markéta Davidová, Eva Puskarčíková)
8. Rusko (Valeria Vasněcovová, Světlana Mironovová, Uljana Nigmatullinová, Kristina Rezcovová)
9. Švýcarsko (Irene Cadurischová, Lena Häckiová, Amy Basergaová, Elisa Gasparinová)
10. Ukrajina (Irina Petrenková, Julija Džimová, Darja Blašková, Olena Bilosjuková)
11. Kanada (Sarah Beaudryová, Benita Peifferová, Megan Bankesová, Emma Lunderová
12. Estonsko (Regina Ojaová, Tuuli Tomingasová, Susan Külmová, Johanna Talihärmová)
13. USA (Deedra Irwinová, Susan Dunkleeová, Joanne Reidová, Clare Eganová)
14. Čína (Ťia-lin Tchang, Jüan-meng Čchu, Fan-čchi Meng, Jen Čang)
15. Finsko (Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Nastasija Kinnunenová, Venla Lehtonenová)
16. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisukaová)
17. Rakousko (Dunja Zdoucová, Lisa Theresa Hauserová, Julia Schwaigerová, Christina Riederová)
18. Polsko (Monika Hojniszová-Staręgaová, Kamila Żuková, Anna Mąkaová, Magda Piczuraová)
19. Kazachstán (Galina Višněvská-Šeporenková, Darja Kliminová, Jelizaveta Belčenková, Anastassija Kondratěvová)
20. Rumunsko (Anastasia Tolmachevová,Natalia Uškinová, Eniko Martonová, Elena Chirkovová)
21. Bulharsko (Milena Todorovová, Daniela Kadevová, Marija Zdravkovová, Lora Hristovová)
22. Slovinsko (Polona Klemenčičová, Ziva Klemenčičová, Kaja Zorčová, Nika Vindišarová)
23. Korea (Jekatěrina Avvakumovová, Či-hi Mun, Un-čung Ko, Son-su Kim)
24. Slovensko (Paulina Fialková, Ivona Fialková, Mária Remeňová, Zuzana Remeňová)
Průběžné pořadí štafet žen:
1. Francie 60 bodů
2. Bělorusko 54 b.
3. Švédsko 48 b.
4. Norsko 43 b.
5. Německo 40 b.
...
7. Česká republika 36 b.
Pořadí národů žen:
1. Švédsko 1967 bodů
2. Francie 1949 b.
3. Bělorusko 1911 b.
4. Norsko 1893 b.
5. Německo 1881 b.
...
7. Česká republika 1648 b.
21. Slovensko 682 b.
Cíl
8. st.
7.st.
3. př.
Eva Puskarčíková bere štafetu od Markéty Davidové
3. př.
6. st.
15,1km
5.st.
5.st.
5. st.
2. př.
4.st.
4.st.
1. př.
Jessica Jislová předává Tereze Voborníkové
1. př.
2.st.
1,1 km
Průběžné pořadí stíhaček žen:
1. Francie 60 bodů
2. Bělorusko 54 b.
3. Švédsko 48 b.
4. Norsko 43 b.
5. Německo 40 b.
...
7. Česká republika 36 b.
1. Francie 1:10:30,3 (0+4)
Francie (Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Julia Simonová, Justine Braisazová-Bouchetová)
2. Bělorusko +57,9 (0+6)
3. Švédsko +1:09,6 (2+11)
4. Norsko +1:09,8 (1+7)
5. Německo +1:26,8 (0+4)
6. Itálie +2:58,3 (1+10)
7. Česká republika +2:59,0 (1+10)
8. Rusko +3:10,6 (0+10)
9. Švýcarsko +4:07,2 (1+12)
10. Ukrajina +4:17,7 (0+11)
11. Kanada +4:47,5 (0+12)
12. Estonsko +5:02,6 (0+8)
13. USA +5:35,9 (1+13)
14. Čína +6:05,5 (0+3)
15. Finsko +6:08,2 (1+10)
Japonsko
Rakousko
Polsko
Kazachstán
Korea
Rumunsko
Bělorusko + 1 kolo
Slovensko nenastoupilo do štafet
1. Švédsko 1967 bodů
2. Francie 1949 b.
3. Bělorusko 1911 b.
4. Norsko 1893 b.
5. Německo 1881 b.
...
7. Česká republika 1648 b.
21. Slovensko 682 b.
1. Francie (Anais Bescondová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Chloé Chevalierová, Justine Braisazová-Bouchetová)
2. Belorusko (Iryna Leščanková, Irina Kručinkinová, Jelena Kručinkinová, Hanna Solaová)
3. Švédsko (Linn Perssonová, Anna Magnussonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová)
4. Norsko (Ingrid Landmark Tandrevoldová, Karoline Offigstadová Knottenová, Emilie Ägheim Kalkenbergová, Tiril Eckhoffová)
5. Německo (Vanessa Voigtová, Denise Herrmannová, Vanessa Hinzová, Franziska Preussová)
6. Itálie (Lisa Vittozziová, Samuela Comolaová, Eleonora Faunerová, Michela Carraraová)
7. Česká republika (Jessica Jislová, Tereza Voborníková, Markéta Davidová, Eva Puskarčíková)
8. Rusko (Valeria Vasněcovová, Světlana Mironovová, Uljana Nigmatullinová, Kristina Rezcovová)
9. Švýcarsko (Irene Cadurischová, Lena Häckiová, Amy Basergaová, Elisa Gasparinová)
10. Ukrajina (Irina Petrenková, Julija Džimová, Darja Blašková, Olena Bilosjuková)
11. Kanada (Sarah Beaudryová, Benita Peifferová, Megan Bankesová, Emma Lunderová
12. Estonsko (Regina Ojaová, Tuuli Tomingasová, Susan Külmová, Johanna Talihärmová)
13. USA (Deedra Irwinová, Susan Dunkleeová, Joanne Reidová, Clare Eganová)
14. Čína (Ťia-lin Tchang, Jüan-meng Čchu, Fan-čchi Meng, Jen Čang)
15. Finsko (Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Nastasija Kinnunenová, Venla Lehtonenová)
16. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisukaová)
17. Rakousko (Dunja Zdoucová, Lisa Theresa Hauserová, Julia Schwaigerová, Christina Riederová)
18. Polsko (Monika Hojniszová-Staręgaová, Kamila Żuková, Anna Mąkaová, Magda Piczuraová)
19. Kazachstán (Galina Višněvská-Šeporenková, Darja Kliminová, Jelizaveta Belčenková, Anastassija Kondratěvová)
20. Rumunsko (Anastasia Tolmachevová,Natalia Uškinová, Eniko Martonová, Elena Chirkovová)
21. Bulharsko (Milena Todorovová, Daniela Kadevová, Marija Zdravkovová, Lora Hristovová)
22. Slovinsko (Polona Klemenčičová, Ziva Klemenčičová, Kaja Zorčová, Nika Vindišarová)
23. Korea (Jekatěrina Avvakumovová, Či-hi Mun, Un-čung Ko, Son-su Kim)
24. Slovensko (Paulina Fialková, Ivona Fialková, Mária Remeňová, Zuzana Remeňová)