8:7

po prodl. (3:1, 3:3, 1:3 - 1:0)

11.12.2021, 09:00 • O 7. - 8. místo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.55 6.1 3.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovenská mužská florbalová reprezentácia nakoniec môže oslavovať, pretože nad Estónskom vyhrala 8:7 po predĺžení, a tak vylepšila svoje najlepšie umiestnenie na majstrovstvách sveta, ktorým bude od dnes siedme miesto. Napriek tomu sme si však zápas zbytočne skomplikovali a dovolili sme Estónsku dohnať trojgólovú stratu v záverečných desiatich minútach tretej tretiny. Toto mužstvo s množstvom nádejných mladíkov však potvrdilo, že má veľkú perspektívu smerom do budúcností a dúfame aj my, že aj toto siedme miesto bude čo najskôr prekonané možno už aj na nasledujúcom šampionáte. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemnú sobotu! (11:22:29)

61:59

61:59 DUDOVIČ - 8:7

61:59

Slovensko dalo gól! Veľká chvíľa MICHALA DUDOVIČA prišla na konci druhej minúty predĺženia, keď vyslal parádnu strela po rozohrávke z pravej strany s Gašparíkom a rozhoduje o tom, že slovenskí florbalisti obsadili na majstrovstách sveta v Helsinkách krásne siedme miesto!

61:25

Istý zákrok Klobučníka, čo v predĺžení určite potrebujeme, pretože rozhodnúť môže každé malé zaváhanie.

60:50

Pekná rýchla akcia našich, na konci ktorej bolo však iba nepresné zakončenie Gašparíka.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Budeme svedkami predĺženia v zápase o siedme miesto na majstrovstvách sveta vo florbale 2021 medzi Slovenskom a Estónskom, keďže v riadnej hracej dobe sa gólovo plodný zápas skončil 7:7.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:30

Máme loptičku, ale už zrejme nedokážeme odvrátiť predĺženie, aj keď sme viedli 7:4 a zdalo sa, že tento zápas dovedieme pohodlne do víťazného konca.

57:53

Miške bol nechcene zasiahnutý Ungem pri prieniku a slovenský reprezentant v tomto zápase pre zranenie predčasne končí.

56:32

56:32 KASENURM - 7:7

56:32

Estónsko dalo gól! To je neuveriteľné, keďže TANEL KASENURM v priebehu minúty aj vyrovnáva na 7:7 po tom, čo Estónsko pokračovalo v tlaku a Bolander si pripisuje asistenciu!

55:52

55:52 KASENURM - 7:6

55:52

Estónsko dalo gól! Prichádza naša chyba v rozohrávke, ktorá ešte viac dramatizuje záver zápasu, pretože Markus priťukol loptičku TANELOVI KASENURMOVI, ktorý pridáva svoj druhý gól a znižuje na 6:7 z pohľadu Estónska!

54:55

Ani Pažák zatiaľ nerozhoduje, keďže zlyhal na dvakrát pred Kaldem, najprv mu nevyšla kľučka, potom už prestrelil bránu Estónska.

54:10

Dobrá strela od Dudoviča, ale Kalde ešte stále drží nádeje Estóncov na možné vyrovnanie.