06.12.2021, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Radim Polák

Tipsport: 1.85 4.22 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího hokejového přenosu zase někdy na počtenou. (19:16:07)
Česká a slovenská stopa v utkání
Adam Liška (CER) – 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě 18:09
Je dobojováno! Severstal dokázal otočit nepříznivý průběh utkání a po sobotním fiasku dokázal na svém ledě vyhrát v poměru 3:1. Hosté se sice díky Kirillu Rasskazovi dostali do vedení, ale to bylo všechno. Na konci druhé třetiny vyrovnal Kirill Pilipenko. Třetí třetina už byla pouze na jednu branku. Po čtyřech a půl minutách se dokázal prosadit Maxim Kazakov a na konečný výsledek nám ustanovil svým druhým gólem do prázdné branky Kirill Pilipenko. Čerepovec tedy vyhrál a odčinil sobotní zaváhání s Chabarovskem.

Počet střel na branku: 32 (9, 13, 10) – 16 (5, 7, 4)

59:49

Hostující Saprykin si ještě v závěru připsal úspěšný zákrok a puk posléze vyrazil mimo nebezpečí.

59:27

Dnešní utkání se už zřejmě bude jenom dohrávat. Už je jasné, že domácí tým si připíše vítězství.

59:05

59:05 Kirill PILIPENKO - 3:1

59:05

Čerepovec právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto! Domácí tým se dostal z obrovského tlaku soupeře a vyrazil dnešní zápas rozhodnout. KIRILL PILIPENKO si před odkrytou brankou soupeře ještě pohrál s obránci a potom zasunul puk do prázdné branky. Pro tohoto hráče je to druhý gól v tomto zápase – 3:1. Asistence: Daniil Vovčenko.

59:01

Běží nám poslední minuta třetí třetiny.

58:52

První vyhození domácího týmu skončilo vedle branky, takže gól z toho ještě nebude.

58:20

Hosté to zkouší bez brankáře, takže na ledové ploše jsou v šesti lidech proti pěti domácím!

58:16

Oddechový čas pro hosty.

58:16

Velký závar před domácí brankou vyřešil až samotný Timofej Koroljov, který dnes zažívá povedený debut v KHL.

57:56

Severstal se dokázal ubránit a puk vyhodil aspoň do středního pásma, tlak hostů tedy nekončí a bude vzápětí pokračovat.

57:27

Hráči Viťazu se usadili před domácí brankou, ale jejich brankář stále zůstává v té své. Zatím hrajeme pět na pět.

57:06

Pokud hosté přemýšlejí nad vyrovnáním, tak by měli v dalších sekundách přemýšlet o hře bez brankáře.

56:36

Probíhá komerční přestávka.

56:27

Vladislav Kodola se přihlásil o slovo, ale Saprykina nepřekonal. Po přestávce se bude vhazovat před jeho brankou.

55:56

Jegor Morozov dostal puk do útočného pásma, kde ale nic neukázal. Hosté se dokázali ubránit a puk vyhodili do bezpečné vzdálenosti od branky.

55:26

Kirill Ljamin spadnul do domácího brankoviště, a tak Koroljov byl v nepříjemné situaci. Rozhodčí ale nechal hru pokračovat.

55:05

Niko Ojamäki dostal skvělou přihrávku na modrou čáru, ale nedokázal propálit obranný val domácího týmu.

54:36

Opět se hraje bez přerušování, tentokrát jsme teď překročili čtyři minuty. Závěr zápasu bude tedy v plynulejším tempu.

54:13

Kirill Pilipenko se snažil udělat prostor před brankou, ale to se nakonec nepovedlo. Hostující obrana si s ním dokázala proadit.

53:48

Hosté se nemůžou dostat ze sevření soupeře, který je v posledních střídáních mačká jako citrón.

53:26

Utkání se pomalu blíží do svého závěru. Severstal je na puku a drží své vedení v tomto zápase o jeden gól.

52:52

Adam Liška jenom protečoval puk do útočného pásma, aby to nebylo zakázané uvolnění. Hra tedy pokračuje bez přerušení.

52:28

Severstal se tlačí za brankovou pojistkou, ale Saprykin je v posledních desítkách sekund nepřekonatelný.

52:02

Fantastický Saprykin! Hostující brankář se roztáhnul na brankové čáře a levým betonem vyškrábnul puk z brankoviště.

51:46

Hostující brankář Saprykin v tuto chvíli nevěděl, kde má puk. Celou situaci musel vyřešit až jeho obránce.

51:17

Dnešní utkání sleduje 1 317 diváků.

50:52

Puk skončil na domácí lavičce, hra byla přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:15

Dostáváme se do posledních deseti minut tohoto zápasu. Čerepovec i nadále drží hubené vedení a pomalu se blíží k vítězství v zápase.

49:47

Další inviduální akce hostů, tentokrát to byl Miro Aaltonen, ale ani on se nedostal do zakončení.

49:25

Vitalij Popov se chtěl dostat přes dva obránce, ale ti ho skvěle zavřeli a puk mu čistým způsobem odebrali.

49:02

Konečně sledujeme ten rychlý hokej z prostřední části zápasu. V tuto chvíli se v aréně Severstalu rozhodně nenudíme.

48:32

Domácí tým se snažil zaútočit do otevřené obrany a málem se to povedlo. Saprykin musel puk vyrazit mimo svou branku.

48:13

Viťaz drží puk, ale nedokáže se dostat do útočného pásma. Severstal skvěle brání modrou čáru.

47:27

Saprykin se snaží navázat na úspěšnou první třetinu a přidává jeden dobrý zákrok za druhým a drží manko svého týmu na jediné brance.

47:12

Podle dostupných informací je Adam v pořádku a tento zápas v pohodě dohraje.

46:48

46:38

Adam Liška se snažil clonit před hostujícím brankářem, ale vzápětí byl trefen do hlavy střelou z hokejky jeho spoluhráče. Hra musela být přerušena.

46:11

Viťaz se sice snaží, ale zatím je to bez úspěchu. Hosté musí zapracovat především na finální fázi, ta dnes nejvíc kulhá.

45:46

Arénou v Čerepovci to jenom zahučelo, protože už to mohlo být o dvě branky. Vladislav Kodola ale hostující branku těsně netrefil.

45:27

Domácí tým vysunul své napadání, aby dokázal získat puk na svou stranu. To se zatím nedaří, hosté skvěle kombinují.

45:04

Nikita Makejev byl po odehrání puku nepříjemně dohrán a jen velmi těžce míří na střídačku. Ani v tomto případě se nebude vylučovat.

44:43

Čerepovec tedy otočil nepříznivý průběh zápasu, ale do konce ještě zbývá dost minut. Stát se může cokoliv.

44:27

44:27 Maxim KAZAKOV - 2:1

44:27

Domácí tým dokonal obrat a poprvé v tomto zápase se dostává do vedení. MAXIM KAZAKOV zkusil své štěstí takovým nahozením na hostující branku. Saprykin chtěl puk chytnout do lapačky, ale nějakým záhadným způsobem se kotouč odrazil za jeho záda a skončil v brance. Asistence: Jegor Rykov.

43:53

Pokud byla druhá třetina velmi rychlá, tak úvod třetí části tu rychlost postrádá. Jedno přerušení za druhým, vůbec nesledujeme plynulý hokej.

43:25

Zřejmě jsem to zakřiknul, protože dva hostující hráči jeli na jednoho obránce. Obrovská šance pro hosty neskočila dobře, stav zůstává stejný.

42:59

Severstal nehodlá půjčit svému soupeři kotouč, a tak s ním kombinuje po celé hrací ploše. Viťaz nemá v tuto chvíli šanci.

42:36

Maxim Kolmykov se zbavil obránce krásnou stahovačkou, ale jeho následné zakončení bylo nepřesné. Puk prolétnul nad břevnem.

42:12

Hra byla přerušena, nedorozumění na domácí straně. Je tady zakázané uvolnění, hra se stěhuje před debutanta Koroljova.

41:56

Čerepovec je stále v útočném pásmu, ale spíše jenom kombinuje. Zatím domácím chybí potřebné střelecké zakončení.

41:26

Úvod poslední části zápasu je poměrně vyrovnaný. Jak je už známo z předchozích třetin, tak týmům to pár minut rvá.

40:58

Čerepovec se na malý moment nastěhoval do útočného pásma, kde zřejmě pár desítek sekund pobude. Následovat bude další vhazování před hostující brankou.

40:37

German Nesterov byl u mantinelu nepříjemně dohrán, ale hra pokračuje bez přerušení. Severstal míří do útoku.

40:12

Máme před sebou poslední třetinu, která dnes zřejmě rozhodne. Blíž k vítězství mají domácí hráči.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:34.
Ve druhé třetině jsme se už konečně nějakých branek dočkali. Dalo by se říct, že prostřední dějství patřilo jménu Kirill. Jako první se dokázali v tomto zápase prosadit hosté, tedy zásluhou Kirilla Rasskazova, který potrestal nedůslednost domácí obrany. Na vyrovnání jsme si museli počkat až do poslední pětiminutovky, kdy se za domácí tým trefil Kirill Pilipenko . V Čerepovci tedy zatím hrajeme nerozhodně 1:1.

Počet střel na branku: 22 – 12

40:00

39:39

Severstal doslova teď točí svého soupeře v útočném pásmu, ale Saprykin a hlavně jeho obrana drží.

39:13

Igor Saprykin má za sebou dva nejdůležitější zákroky této třetiny. Nejprve si musel poradit proti střele od modré a posléze i s dorážkou. Vše zvládnul na jedničku.

39:01

Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:31

Adam Liška se snaží napravit svá nepovedená střídání, ale k tomu je ještě daleko. Slovenský útočník dnes nehraje povedené utkání.

38:02

Saprykin byl připraven zasáhnout, ale nakonec nemusel. Hostující brankář pouze sledoval nepřesnou střelu soupeře.

37:27

Opět můžeme sledovat boj o puk u mantinelu. Je až s podivem, že tohle nechává rozhodčí pokračovat. Puku se moc do otevřeného kluziště nechce.

37:06

Druhá třetina se nám pomalu blíží do svého závěru, Severstal přebírá režii zápasu a je opět nebezpečnější.

35:20

35:20 Kirill PILIPENKO - 1:1

35:20

A můžeme začít od začátku, protože domácí tým dokázal vyrovnat! KIRILL PILIPENKO si skvěle pokryl puk před dvojicí obránců a z otočky nechytatelně vypálil do šibenice hostující branky. Saprykin se po této střele marně natahoval – 1:1. Asistence: Daniil Vovčenko a Robin Press.

35:10

35:05

Adam Liška to sice myslel dobře, ale následně adresoval nepřesnou přihrávku, která skončila až ve středním pásmu.

34:39

Domácí tým je v posledních minutách opět lepší, ale nedokáže se v útočném pásmu prosadit. Sledujeme úplně stejný problém jako v předcházející části.

34:12

Michail Tichonov se dostal na modré čáře k puku, který vzápětí adresoval na hostující branku. Ani tato střela nebyla úspěšná.

33:53

Skvělá poziční hra jednoho z hostujících hráčů, který nechce pustit puk v rohu kluziště.

33:26

Jegor Rykov založil velmi dobrou akci svého týmu, která byla zakončena nepřesnou přihrávkou do druhé vlny. Puk opustil útočné pásmo.

33:01

Šest a půl minuty se nepřerušovalo. Až teď, kdy rozhodčí odpískal zakázané uvolnění hostujícím hráčům.

32:38

Už přes šest minut se hraje bez přerušení. Diváci na stadionu se rozhodně nemůžou nudit.

32:06

Niko Ojamäki si skvěle počkal na modré čáře a po přihrávce z vlastního pásma měl před sebou úplně volnou cestu. Jenže jeho tutovka nebyla využita.

31:44

Druhá třetina má velký spád, hosté jsou na puku a kombinují v útočném pásmu. Uvidíme, co z toho bude.

31:06

Obrovská šance pro hostující tým! Timofej Koroljov se jenom po projektilu z pravé strany podíval, neměl šanci zasáhnout. Puk ale skončil těsně vedle branky, takže se ani teď nepřerušovalo.

30:48

A hned posléze přichází další nepřesnost, ale teď už to jsou hráči Viťazu, kteří udrželi puk a budou to oni, kteří se budou snažit něco vymyslet.

30:16

Nepřesná rozehrávka domácího týmu, který svou akci musí začít zase od píky, tedy od vlastní branky.

29:48

Za chvíli to bude už čtyři minuty, kdy se nepřerušovalo. Na puku jsou momentálně domácí, kteří hledají recept na obranu soupeře.

29:27

Druhá třetina přinesla lepší hokej a dokonce zatím hrajeme bez trestů, což trochu přidává na plynulosti hry.

29:02

Adam Liška sice prvního obránce překonal, ale ten druhý už byl na jeho síly. Hosté se i teď dokázali ubránit.

28:43

Viťaz drží puk v útočném pásmu a je na dostřel domácí branky. Z publika se ozývá mohutný pískot.

28:06

Pokud první třetina byla poněkud nudná, tak v té druhé se rozhodně nemůžeme nudit. Sledujeme hokej nahoru a dolů, který zatím lépe zvládají hostující hráči.

27:41

Kirill Ljamin si vyměnil puk se spoluhráčem a od modré poslal na domácí branku tvrdý projektil. Timofej Koroljov byl připraven zasáhnout.

26:12

Třetí formace hostujícího týmu uklidňuje hru a kotouč zaváží za svou branku, kde se počká na dostřídání obou pětek.

25:58

Za bouřlivého potlesku se Čerepovec řítí na hostující branku. Jenže tam je opět připraven hostující brankář, který má další úspěšný zákrok za sebou.

25:36

25:36

Další parádní zákrok Saprykina, tentokrát proti inviduální akci Igora Geraskina. Po přestávce se bude vhazovat před jeho brankou.

25:15

Dmitrij Moisejev si skvěle pokryl puk a dostal se s ním do útočného pásma. Jenže akce domácích dlouho netrvala.

24:52

Jeden útok za druhým se řítí na hostující branku, ale Igor Saprykin zatím drží v zápase čisté konto.

24:22

Nikita Makejev dostal prostor od svého spoluhráče, aby mohl si svou střelu připravit. To udělal, ale nakonec chyběla přesnost.

23:12

Severstal se konečně dostává do zápasu a možná mu v tom pomáhají domácí fanoušci, kteří tlačí svůj tým za vyrovnáním.

23:02

Puk skončil mezi diváky, hra byla přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:41

Vladislav Kodola se mohl dočkat vyrovnání, ale hostující brankář se skvěle přesunul a jeho pokus dokázal vykrýt.

22:10

Na Robina Presse se v jeho pásmu vyřítilo hned trojice hráčů hostujícího týmu. Domácí obránce měl co dělat, aby puk dostal do bezpečí.

21:44

Úvod druhé třetiny nachytal domácí tým na nedbalkách, zatím jsou horším týmem, který navíc ještě musí dotahovat.

21:24

21:24 Kirill RASSKAZOV - 0:1

21:24

Viťaz právě vstřelil branku!
Na úvodní branku utkání jsme tedy dlouho nemuseli ve druhé třetině čekat. Nepochopitelné jednání domácí obrany před vlastní brankou potrestal KIRILL RASSKAZOV, který se prosadil po pohotové střele z mezikruží. Viťaz tedy vede – 1:0. Bez asistence.

21:07

Až v tuto chvíli přichází vyhození přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění to nebude. Hosté musí hrát.

20:36

Do druhé třetiny vstoupili lépe hostující hráči, kteří i po konci přesilovky drží útočné pásmo soupeře.

20:11

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:49.
Je za námi úvodní třetina tohoto utkání, která nám moc zajímavých událostí nepřinesla. Daniil Vovčenko mohl poslat svůj tým do vedení už na začátku, ale svůj samostatný nájezd po chybě obrany neproměnil. Ruslan Abrosimov měl o pár minut později odkrytou branku, ale ani on svou šanci nedal. Čerepovec tedy hraje s Viťazem po první třetině 0:0.

Počet střel na branku: 9 – 5

20:00

19:46

Hostující tým je usazen před domácí brankou, ale vypadá to tak, že se nedokáže v této třetině prosadit.

19:22

Timofej Koroljov nechal vyniknout svou lapačku a puk raději tam i zůstal. Hra byla přerušena, vhazovat se bude před jeho brankou.

19:01

Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:46

Valtteri Kemiläinen napřáhnul k velmi tvrdé střele, která jenom o kousek prosvištěla nad domácí brankou.

18:26

Hosté mají obrovskou příležitost se dostat do vedení v samotném závěru třetiny. Stačí jenom překonat obranu soupeře.

18:11

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Andrej Čurkin – 2 min., podrážení).

17:44

Georgij Savin byl skvěle zdvojen a puk mu byl čistým způsobem odebrán. Severstal opět rychlým přechodem se dostává na dostřel branky.

17:36

Jevgenij Lisovec to určitě myslel dobře, ale byl nepochopen svými spoluhráči. Máme tady zakázané uvolnění.

17:06

Michail Tichonov si najel na levé straně ke střele, která jenom o kousek minula hostující branku. Stále pokračujeme bez branek.

16:41

Severstal se opět snaží o usazení se v útočném pásmu, ale zatím je to bez úspěchu- Hosté konečně napadají ve větším počtu hráčů.

16:14

Jegor Zubov byl ve slibné šanci před domácí brankou, ale nedokázal se přes dvojici obránců prosadit.

15:59

Na tahu jsou opět domácí hráči, kteří ale pouze nahazují puk do útočného pásma a míří na střídačku.

15:36

Timofej Koroljov byl u své tyčky připraven a puk pro jistotu vyrazil do rohu kluziště. Hra tedy nebyla přerušena.

15:12

Tak až v tuto chvíli se hostům podařilo přejít střední pásmo a můžou si po delší době zkusit útok na domácí branku.

14:48

German Nesterov se vydal napadat rozehrávku soupeře až do jejich pásma, ale byl bez podpory. Takže napadání bylo neúspěšné.

14:26

Hosté mají velký problém přejít střední pásmo. Jakmile se tam dostanou, tak jejich přihrávky bývají většinou nepřesné.

13:58

Igor Saprykin si musel vyjet za branku, aby tam puk zpracoval pro svého obránce. Viťaz se chystá přejít do ofenzívy.

13:37

Severstal je stále nebezpečnější, ale hostující brankář jednoduše drží svůj tým nad vodou. Vhazovat se bude před jeho brankou.

13:07

Hosté mohli využít otevřenější obrany soupeře, ale nakonec z této akce upustili a raději půjdou přes postupný přechod pásma.

12:56

12:56

Ruslan Abrosimov si udělal prostor pro svou akci a následnou střelu. Už se zdálo, že uvidíme první branku utkání, ale hostující brankář se vyznamenal parádním zákrokem.

12:37

Robin Press si dal takový menší útočný výlet, který byl zakončen nepřesnou střelou, který skončila na mantinelu za brankou.

12:14

Konec první třetiny se nám pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a my stále v Čerepovci hrajeme bez branek.

11:50

Další diskutabilní faul ve středním pásmu, který nebude odpískán. Hra pokračuje, na puku jsou momentálně hráči Viťazu.

11:28

Jenže toto vhazování vyhrálo domácí mužstvo, který na nic nečeká a míří si to vstříc hostující brance.

11:22

Nedorozumění v rozehrávce Severstalu, rozhodčí odpískal zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před branku Timofeje Koroljova.

10:58

Vladislav Kodola neměl komu by mohl přihrát, a tak se po delší době dostávají na puk hráči Viťazu.

10:35

Severstal se nechce vzdát puku, a tak s ním raději vyjede do středního pásma a založí novou útočnou akci.

09:56

Igor Saprykin je zatím v této třetině víc ve zápřahu. Na jeho branku se každou chvílí řítí jeden útok za druhým. Zatím tento brankář odolává.

09:29

Rozhodčí je zatím dost benevoletní, jelikož jsme mohli být svědky další přesilovky. Jenže tento faul domácího týmu nebyl odpískán.

09:07

Boj o puk probíhá v útočném pásmu Severstalu za hostující brankou. Zatím tato přetahovaná nezná vítěze.

08:42

Ovšem nebezpečnější je domácí tým, který si ale nedokáže v poslední fázi poradit se skvělým brankářem soupeře.

08:06

Domácí fanoušci táhnou své miláčky na ledě k úvodní brance zápasu, ale ta jednoduše nepřichází. Zápas je zatím velmi vyrovnaný.

07:50

07:40

07:16

Koroljov ani nevěděl jak, ale nakonec se mu podařilo hostující střelu vyrazit do bezpečí. Hosté ale zůstávají v jejich pásmu.

06:56

Právě Viťaz se dokázal usadit v útočném pásmu, kde kombinuje. Domácí brankář musí být připraven na všechno.

06:29

Jevgenij Lisovec zastavil tvrdým, ale čistým zákrokem pronikajícího útočníka. Hra pokračuje, na puku jsou hráči Viťazu.

06:06

Z další domácí přesilovky nic nebude, a tak se nějaký čas v první třetině bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

05:50

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Andrej Alexejev – 2 min., podrážení).

05:40

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Stěpan Starkov – 2 min., vražení na mantinel).

05:18

Stěpan Starkov si musel počkat na své spoluhráče, a tak celou akci hostujícího týmu zbrzdil. Koroljov má nakonec na svém kontě úspěšný zákrok.

05:12

04:57

Daniil Vovčenko vystihnul rozehrávku obrany a jel sám na hostujícího brankáře. Domácí útočník ale neproměnil svůj nájezd a stav utkání zůstává i nadále stejný.

04:35

German Nesterov se prokličkoval do zajímavé příležitosti, ale debutant v brance domácího týmu ho skvěle vychytal.

04:12

Niko Ojamäki opět uklidňuje hru a puk zaváží za vlastní branku, kde si počká na vhodný moment k založení akce.

03:48

Hostující obrana je pod obrovským tlakem, a tak ji nezbývá nic jiného než zase vyhodit. Ovšem v tuto chvíli to nebude zakázané uvolnění.

03:22

První přesilová hra teda nic zásadního do zápasu nepřinesla, pokračujeme v pěti hráčích na obou stranách.

03:11

02:44

Daniil Vovčenko byl v zajímavé pozici, která si žádala střelu. Domácí hráč ale přihrával a to bylo špatně.

02:12

Další sekundy přesilovky nejsou ze strany domácího týmu povedené, obrana soupeře se dokáže dostat na puk a ihned ho dostat do středního pásma.

01:38

Andrej Alexejev dostal skvělou přihrávku na modrou čáru, ale obranný val neprostřelil. Viťaz se opět osvobozuje vyhozením puku k domácí brance.

01:16

Parádní práce hostujícího týmu v oslabení, protože hned po vhazování se dostali na puk a ten vyhodili přes všechny čáry.

01:11

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Igor Golovkov – 2 min., podrážení).

00:41

Hostující tým zase trochu klidní tempo hry a čeká s pukem za brankou, než oba týmy vystřídají.

00:18

Domácí tým na nic nečeká a hned v úvodních sekundách zápasu se řítí do útoku. První jejich akce byla ale neúspěšná.

00:01

Severstal Čerepovec: Koroljov (Nazarkin) – Chochlov, Press, M. Tichonov, N. Makejev, Čurkin, Rykov, Rogov – J. Morozov (C), D. Dumbadze, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – Geraskin (A), Abrosimov, Rooba (A) – M. Kazakov, Kolmykov, Dmitrij Moisejev – A. Alexejev.
Trenér: Vladimír Leshko, Andrei Razin

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (I. Ježov) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, K. Ljamin, Lisovec, Golovkov (A), Jepišin, Rydčenko – Audette, M. Aaltonen (A), Ojamäki – Starkov, Rasskazov, Volodin – Malychin (C), V. Popov, Šiksatdarov – Arkalov, G. Nesterov, Zubov – Savin.
Trenér: Jurij Babenko

Rozhodčí: Gofman, Naumov – Sadovnikov, Šalagin.
Česká a slovenská stopa v týmech
Adam Liška (CER) – útočník, 34 zápasů (8+8)
HC Viťaz Moskevská oblast
Tento tým je stejně jako jejich dnešní hostitel ze Západní konference, jenom má dozajista jiné problémy. Viťaz je momentálně před tímto zápasem na posledním konferenčním místě. Na předposlední Rigu ztrácí ovšem pouze bod. Dalším problémem je aktuální forma, která je do očí bijící. Viťaz si z posledních deseti zápasů odnesl pouze dvě výhry, jinak v jejich seznamu vidíme prohry.

Severstal Čerepovec
Domácí tým je letos možná považován za příjemné překvapení letošní sezóny. Čerepovec se drží v Západní konfenreci na předních příčkách a pomalu se blíží k účasti v playoff. Severstal je momentálně na čtvrté pozici se ziskem 48 bodů. Domácí hráči se budou v tomto zápase především snažit odčinit nepovedené sobotní utkání proti Chabarovsku, které se nepovedlo a tým po pěti vyhraných zápasech musel skousnout porážku.

4. prosince 2021 | Čerepovec – Chabarovsk 1:2
1. prosince 2021 | Din. Riga – Čerepovec 2:3 po nájezdech
29. listopadu 2021 | Petrohrad – Čerepovec 1:3
27. listopadu 2021 | Čerepovec – Nižnij Novgorod 3:1
24. listopadu 2021 | Čerepovec – CSKA 3:0
Hezký pondělní podvečer, ruská KHL má na programu své další zápasy a my u toho nemůžeme chybět. V tomto on-line textovém přenose se podíváme na zápas mezi Čerepovcem a Viťazem. Tímto utkáním vás provede Radim Polák, který přeje příjemnou zábavu u jeho sledování.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:1

Branky a nahrávky: 36. Pilipenko (Vovčenko, Press), 45. M. Kazakov (Rykov), 60. Pilipenko (Vovčenko) – 22. Rasskazov

Rozhodčí: Gofman, Naumov – Sadovnikov, Šalagin

Diváci: 1 317

01:11 VTZ 2 Golovkov, podrážení
05:40 VTZ 2 Starkov, vražení na mantinel
05:50 CER 2 A. Alexejev, podrážení
18:11 CER 2 Čurkin, podrážení
21:24 VTZ 0:1 Rasskazov
35:20 CER 1:1 Pilipenko (Vovčenko, Press)