2. Futsal liga východ

Amor Kloboučky Vyškov – FC Tango Hodonín

10:7

konec (1:3)

04.12.2021, 19:00 • Sportovní hala ZŠ Purkyňova, Vyškov • 9. kolo • Antonín Petlach

Domácí v druhé půli vstali z mrtvých . Hned v úvodu druhé části otočili zápas. Hosté hráli téměř 15 minut střídavě power play a v plném počtu. Vůle domácích po vítězství byla dnes veliká a berou zaslouženě tři body (20:39:35)

37:33

Brilantní rychlá akce hostů, končí křižní nahrávkou Sopůška na nabííhajícího Čecha a ten se trefil pod břevno

36:13

Florián tentokráte uvolnil nabíhajícího Mikeše a ten prostřelil Parobka, když se zjevil zcela osamocen před hostujícím brankářem

35:21

Autorem branky je NĚMEC LUKÁŠ. Asistence: Florián
Domácím teď vyšla přesilovková akce, když Florián našel osamoceného Lukáše Němce a ten zavěsil pod víko

34:51

Domácí ztratili míč na vlastní polovině, Bohun obehrál dva domácí a předložil Sopůškovi před prázdnou

34:30

Domácí kombinují, ale šanci nemají

33:53

Za řeči vidí druhou žlutou kartu Ťok

33:19

Sopůšek úplně sám před brankou a mohl si vybrat kam míč poslat. Poslal ho nad bránu

30:01

Žlutou kartu dostává Ťok (FC Tango Hodonín).

29:30

Na zadní těsně minul hostující Varmuža po nahrávce Sopůška

28:57

Vintr prostřelil z trestného kopu zeď hostů, když našel skulinku v jejich postavení

28:44

Tak teď hosté pěkně rozebrali obranu domácích a před Buriánkem lehce míč tečoval Čech

10:7

konec (1:3)

Branky: 19. Rozehnal (10 m kop), 22. Ševčík (Obruča), 23. Vintr (Ševčík), 25. Handlíř (Ševčík), 28. Vintr, 29. Rozehnal, 29. Vintr, 36. L.Němec (Florián), 37. Mikeš (Florián), 40. Handlíř – 11. Varmuža (Sopůšek), 15. Sopůšek (Parobek), 16. Vanda (Čech), 29. Čech (Ťok), 35. Sopůšek (Bohun), 38. Čech (Sopůšek), 39. Čech (10 m kop)

Karty:   19. Obruča (VSK) – 31. Ťok (HOD)   34. Ťok (HOD)

Amor Kloboučky Vyškov: Buriánek (Tesáček) – Ševčík, Horváth, Mikeš, Florián, Handlíř, Vintr, Němec Petr, Pešta, Rozehnal, Němec Lukáš

FC Tango Hodonín: Parobek (Hanzlík) . Buc, Sopůšek, Čech, Janulík, Varmuža, Vanda,Ťok, Bohun,

Rozhodčí: Jurča, Vévodová, Delegát: Křižák