2:0

konec (1:0)

29.11.2021, 18:00 • 16. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.22 6.53 11.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání 16. kola slovenské ligy. Slovan Bratislava dnes zcela po zásluze přehrál Sereď 2:0. Bez potíží tedy potvrdil první místo v tabulce. Do vedení šli domácí v 15. minutě, kdy se z penalty trefil Dejan Dražić. Po pauze jsme viděli zlepšený projev na obou stranách, další branky se fanoušci dočkali v 71. minutě. Střídající Andre Green perfektně umístil centr Kankavy do sítě. Slovan má v tuto chvíli už osmibodový náskok na Trnavu. Sereď zůstává osmá.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (19:55:47)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:8.

90+2

90+2

Henty měl ještě na kopačce velkou možnost k navýšení vedení, ale Chudý se vyznamenal.

90+1

Nad rámec řádné hrací doby se budou přidávat dvě minuty. Už je jisté, že tři body dnes zůstanou v Bratislavě.

90

Hosté byli chyceni do dalšího ofsajdu. Právě se nám rozběhla poslední minuta základní hrací doby. Uvidíme, kolik minut hlavní arbitr přidá.

89

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Filip Lichý, přichází Alen Mustafič.

88

Karrica se snažil překvapit gólmana domácích ranou ze střední vzdálenosti. Šulla si ale poradil bez větších potíží.

87

Henty spadl ve vápně, ale rozhodčí další penaltu neodpískal. Hosté se nyní mohou vymanit z tlaku soupeře.

86

Dopředu navíc zamířil stoper Abena, jenž byl ale poměrně rychle zastaven.

85

Trochu se zdá, že dnešní utkání se už jen dohrává. Hosté už nemají síly cokoliv s duelem udělat.

84

Bernard Karrica si rychle přebral míč a hned následně levačkou vypálil. Jeho projektil levou nohou ale do brankového prostoru nezacílil.

83

Stále se hosté nemohou dostat k míči. Slovan se už nikam nežene, dvougólový náskok je pro něj komfortní.