2. Futsal liga východ

FC Baník Ostrava – SKUP Olomouc, z. s.

5:9

konec (2:6)

26.11.2021, 20:00 • Sportovní centrum Dubina, Ostrava • 8. kolo • Klára Bártková

Všechny body si odváží hosté, ti teď děkují svým fanouškům. (21:46:10)

39:59

O poslední střelu v zápase se postaral Polášek.

39:30

Blahuta zakončil pouze do gólmana. Chvíli poté trefil tyčku!

38:47

Míč se odrazil před bránu k Martinu Janečkovi, ten přestřelil.

38:19

Potůček nejdřív zastavil pokus Jana Šipky, další střela stejného hráče proletěla nad bránou.

36:38

Pátý akumulovaný faul Olomouce.

36:25

Domácí hrají bez brankáře, Kozelský jen těsně přestřelil bránu.

35:53

Baník právě vstřelil branku!
VÁCLAV POTŮČEK usměrnil balón z pravé strany do branky. Asistence: Marek Kozelský.

35:33

Frebort dvakrát nedokázal překonat Radla Janečku.

33:38

Olomouc právě vstřelila branku!
První střelu JANA ŠIPKY Bortlík zastavil, na tu druhou už však domácí brankář nedosáhl. Asistence: Radek Janečka.

33:24

Jenže domácí se do žádné šance nedostali, naopak hosté běželi na Bortlíka, Lošťák ale znovu pouze do gólmana.

33:19

Domácí vybojovali rohový kop, ke kterému se postavil Potůček.

32:55

Lošťák z těsné blízkosti trefil pouze Bortlíka.

32:12

Maleňák zblokoval pokus Martina Janečky.

31:34

Střelou pod horní tyč zvyšuje vedení SKUP Olomouc JAN ŠIPKA. Asistence: David Lošťák.

30:50

Radek Janečka na poslední chvíli zastavil Ference, chvíli po něm zasahoval i proti střele Kozelského.

30:35

Kozelský nabíhal před olomouckou branku, posunutý míč Poláška však nestihl.

30:12

DENIS DZIUBA dostal velice dobrou přihrávku před bránu a bez problémů zakončil do brány. Asistence: Matyáš Blahuta.

29:42

Dziuba trefil před hostující brankou pouze Tilkeridise.

28:44

Skvělý zákrok Bortlíka! Ten zneškodnil pálícího Tilkeridise.

28:26

Do Blahutova pokusu se postavil Martin Janečka, který otáčí směr hry.

28:05

K přímému volnému kopu se postavil Frebort, který ještě přihrával Blahutovi, po jeho střele se míč zastavil před bránou.

28:05

Žlutou kartu dostává Lošťák (SKUP Olomouc, z. s.).

27:44

Druhý akumulovaný faul Olomouce.

27:30

Kombinace Baníku skončila v autu.

26:55

První pokus Poláška zblokován, ten druhý vyrazil olomoucký gólman.

26:32

Ferenc si dobře naběhl před bránu, Radek Janečka však předvedl další zákrok.

25:25

Maleňák našel hlavičkou Kozelského, ale za chvíli domácí o míč přišli.

24:44

Po velké šanci domácích se hosté rychle přesunuli na druhou stranu. Střela MARTINA JANEČKY doputovala až do brány. Asistence: Nikolas Tilkeridis.

24:42

Dziuba trefil u olomoucké brány svého spoluhráče, od kterého se míč odrazil úplně mimo.

24:33

Následně střelu Freborta Radek Janečka vyrazil.

24:18

Frebort nestihl doběhnout míč, jinak by přihrával volnému Dluhošovi před bránu.

22:52

Po Poláškově střele zakončoval z pravé strany DENIS DZIUBA. Asistence: David Polášek.

21:41

Přihrávka Poláška nikoho nenašla a skončila v autu.

20:58

Bortlík zastavuje pokus Jana Šipky od středové čáry.

20:01

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Sikora, přichází Bortlík.

20:01

První poločas je za námi, šťastnějším týmem je zatím Olomouc, ta totiž v 5. minutě otevřela zásluhou Lošťáka skóre, pak se trefili Martin Janečka a znovu Lošťák – 0:3, domácí ve 12. minutě snížili, když se prosadil Maleňák, o minutu později se Baníku podařilo dostat na rozdíl jediného gólu, když pálil Kozelský – 2:3. Jenže to bylo zatím ze strany domácích vše, naopak hosté vstřelili ještě 3 branky – 2:6, o ty se postarali Brázdil, Martin Janečka a Tilkeridis.
Druhý poločas začne přibližně v 20:56.

20:00

19:58

Sikora vyrazil pokus Martina Janečky do autu.

19:28

Střely Blahuty zblokována hned prvním hráčem v cestě.

18:17

NIKOLAS TILKERIDIS z prostoru před bránou zamířil do horní části brány. Asistence: Jan Šipka.

18:00

Brázdil posunul kotouč z pravé strany před bránu, odkud lehce zakončil MARTIN JANEČKA. Asistence: Petr Brázdil.

17:25

Velmi pomalou střelu Brázdila má domácí gólman pod kontrolou.

16:26

Poláškova přihrávka na Maleňáka neprošla, na druhou stranu se ženou hosté.

15:31

Hosté zvyšují svůj náskok o dvě branky. PETR BRÁZDIL kopl míč kolem brankáře do brány. Asistence: Martin Janečka.

14:00

Tilkeridis běžel úplně sám na Sikoru, ten ale dokázal zasáhnout.

13:34

Tilkeridisova střela zaduněla o stěnu za bránou.

13:02

Akumulované fauly 2:4.

12:19

Oddechový čas pro hosty.

12:19

MAREK KOZELSKÝ vypálil na bránu, vypadalo to, že balón ještě tečoval jeden z hostujících hráčů. Bez asistence.

12:10

Poláškovu střelu vyrazil Radek Janečka za čáru za brankou, domácí budou kopat rohový kop.

11:49

MAREK MALEŇÁK z vlastní poloviny vystřelil do horní části branky, nikdo z hostů míč nedokázal zastavit. Asistence: Marek Kozelský.

11:26

Maleňák rozehrál rohový kop na Poláška, ale ten nezamířil přesně.

10:55

Oddechový čas pro domácí.

10:55

A hosté už vedou o 3 branky! Pod horní tyč se trefil DAVID LOŠTÁK. Asistence: Jan Šipka.

10:48

Maleňák trefil tyč! Chvíli po zazvonila tyč i po střele Poláška.

09:49

Blahuta v obrovské šanci zakončil pouze do gólmana.

08:56

MARTIN JANEČKA z levé strany zamířil přímo do brány. Asistence: Radek Janečka.

08:03

Blahuta posouval balón před bránu, tam ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl včas.

07:46

K rohovému kopu domácích se staví Blahuta.

07:13

Tilkeridis pálil hodně mimo, Sikora tak bude odkopávat od brány.

06:44

Další pokus Poláška sražen do autu.

06:26

Poláškova bomba byla zastavena na brankové čáře!

06:00

Sikora si připisuje další zákrok po pokusu Brázdila.

04:34

DAVID LOŠŤÁK uprchl domácím hráčům a po přihrávce Janečky prostřeluje Sikoru. Asistence: Martin Janečka.

04:32

Blahuta se dostal do dobré šance, zakončení se mu ale nepovedlo.

04:22

Teď mířil Jan Šipka mimo.

04:06

Nebezpečnou střelu Jana Šipky z autu má Sikora.

03:57

Dluhoš na poslední chvíli obral Lapčíka o míč.

03:33

Hosté rozehrávají z autu.

02:13

Rohový kop Olomouci nevyšel, ale hostující hráči i tak zůstávají u míče.

01:27

Maleňákova dělovka proletěla hodně nad bránou.

01:11

Poláškovu střelu hosté zblokovali.

00:01

FC Baník Ostrava: Sikora (Bortlík) – Maleňák (C), Derik, Potůček, Kozelský, Polášek, Dluhoš, Murin, Blahuta, Ferenc, Frebort, Dziuba

SKUP Olomouc, z. s.: Janečka – Lapčík, Janečka, A. Šipka, Lošťák (C), Brázdil, J. Šipka, Tilkeridis

Rozhodčí: Havlík, Klečacký.

SKUP Olomouc, z. s. (4. místo, 6 zápasů, 7 bodů)

Poslední zápas odehráli hráči Olomouce doma proti Hodonínu. O první branku se postaral domácí Petr Brázdil – 1:0, přesně za dvě minuty ale Tango srovnalo – 1:1. V 11. minutě to byl naopak Hodonín, který se dostal do vedení 1:2, ještě v téže minutě ale zamířil přesně do brány olomoucký Tilkeridis – 2:2. V prvním poločase už se pouze dvakrát trefili futsalisté Tanga – 2:4. Do druhé části ale vstoupila lépe Olomouc, která se radovala hned pětkrát – 7:4, třikrát se prosadil David Lošťák a dvakrát Nikolas Tilkeridis . Hodonín však během posledních pěti minut zápas otočil čtyřmi góly – 7:8. Domácí si proto žádné body nepřipsali.

FC Baník Ostrava (3. místo, 7 zápasů, 12 bodů)

Baníkovci se po třech zápasech vrací zpět na domácí půdu. Série tří venkovních utkáních se jim příliš nepovedla, body totiž získali pouze proti Modřicím. Páteční souboj Atraps Modřice – FC Baník Ostrava nabídl v závěru velké drama!
Modřice otevíraly skóre zápasu, v 18. minutě šly do dvougólového vedení, Ostrava ale 14 vteřin před přestávkou dokázala snížit zásluhou Václava Potůčka – 2:1. Na začátku druhého poločasu vyrovnal na 2:2 Denis Dziuba, za chvíli ale znovu udeřili domácí, a to hned dvakrát – 4:2. V čase 35:00 vstřelil Martin Krakovčík kontaktní branku – 4:3. Jenže o 3 minuty později už znovu vedly Modřice o dvě branky – 5:3. Baník však ukázal svou bojovnost a v závěru dokázal modřického gólmana rovnou třikrát překonat Marek Maleňák – 5:6. Ostravský kapitán tak hattrickem zařídil obrat a 3 body pro svůj tým!
Dobrý večer, 8. kolo 2. Futsal ligy východ je tady! Domácí Baník vyzve SKUP Olomouc, utkání začíná ve 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

5:9

konec (2:6)

Branky: 12. Maleňák (Kozelský), 13. Kozelský, 23. Dziuba (Polášek), 31. Dziuba (Blahuta), 36. Potůček (Kozelský) – 5. Lošťák (Janečka), 9. Martin Janečka (Radek Janečka), 11. Lošťák (Jan Šipka), 16. Brázdil (Martin Janečka), 18. Martin Janečka (Brázdil), 19. Tilkeridis (Jan Šipka), 25. Martin Janečka (Tilkeridis), 32. Jan Šipka (Lošťák), 34. Jan Šipka (Radek Janečka)

Karty:   29. Lošťák (OLO)

FC Baník Ostrava: Sikora (21. Bortlík) – Maleňák (C), Derik, Potůček, Kozelský, Polášek, Dluhoš, Murin, Blahuta, Ferenc, Frebort, Dziuba

SKUP Olomouc, z. s.: R. Janečka – Lapčík, M. Janečka, A. Šipka, Lošťák (C), Brázdil, J. Šipka, Tilkeridis

Rozhodčí: Havlík, Klečacký